Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сьгодні бачив якихось монтерів на ДПЗ, по вулиці Станіславського. Близько 18.00 завершували протяжну на 50 будинок. Помітив, що кабель (схоже оптиковолокно з тросом) бере початок від АТС№ 6. Опізнавальний автомобіль тих монтерів біла Таврія Пікап

Питання: це "Білайн" чи "Укртелеком" за голову взявся?

post-5408-1276621338,96_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 7 червня 2010 для абонентів м. Київ в тарифних планах ОГО! 2, 4, 8 швидкість передавання інформації до споживача від інших абонентів мережі Укртелекому не обмежується і залежить лише від особливостей технології та можливостей лінії та кінцевого обладнання абонента.

Ото і Укртелеком тренується на Київлянах будувати АДСЛ локалку? Можливо і до нас дійде це "збочення"!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі великі, а в казки вірите.

Нові тарифи будуть лише тоді, коли буде ВЕЛИКА конкуренція провайдерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові тарифи будуть лише тоді, коли буде ВЕЛИКА конкуренція провайдерів.

А її що хіба зараз немає? Білайн і Датагруп вже давно своїми тарифами наказали Укртелеком а ті в свою чергу зараз нічим відповісти їм не можуть. Як варіант для регіонів зробити Київські тарифи тоді народ трохі ще затримається на ОГО. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тарифи, а можливість об"єднання користувачів ОГО різних тарифних планів в одну мережу, швидкість в якій буде лише обмежена технологією АДСЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні бачив якихось монтерів на ДПЗ, по вулиці Станіславського. Близько 18.00 завершували протяжну на 50 будинок. Помітив, що кабель (схоже оптиковолокно з тросом) бере початок від АТС№ 6. Опізнавальний автомобіль тих монтерів біла Таврія Пікап

Питання: це "Білайн" чи "Укртелеком" за голову взявся?

Думаю, що Білайн до ДПЗ добрався. Скоро на АТС-6 буде дофіга вільних портів, і нуль бажаючих до них підключитись. В маркетингу телекома замість голови - велика непідмита срака. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а звідки йому ще йти? Напевне заорендували там 2 квадратні метри під якусь шафу з обладнанням. Аверс на ДПЗ теж з АТС-6 йде. що тут дивного? Всі вміють домовлятись. На рахунок Білайну я на 100% не впевнений, але завтра постараюся точно взнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж давно відомо - за 2 роки ДПЗ та 33-й оптика. Починати з ДПЗ. А перед продажем УТК потрібно повийожуватися. І тарифи зменшаться. Чи послуги збільшаться.

Технологія АДСЛ - своє віджила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опізнавальний автомобіль тих монтерів біла Таврія Пікап

Питання: це "Білайн" чи "Укртелеком" за голову взявся?

На 40-му такий же автомобіль з монтерами їздив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опізнавальний автомобіль тих монтерів біла Таврія Пікап

Питання: це "Білайн" чи "Укртелеком" за голову взявся?

На 40-му такий же автомобіль з монтерами їздив!

теж бачив, жовтий кабель клали.... на газоні розтягували.

біля пошти (133 аптека)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптика переважно чорного кольору. Жовтого це могло бути УЗК (Устройство для затяжки кабеля). Це склопластиковий пруток намотаний на барабані (переважно металічному) який пхають в канали телефонної каналізації і потім вже ним кабель витягують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні бачив якихось монтерів на ДПЗ, по вулиці Станіславського. Близько 18.00 завершували протяжну на 50 будинок. Помітив, що кабель (схоже оптиковолокно з тросом) бере початок від АТС№ 6. Опізнавальний автомобіль тих монтерів біла Таврія Пікап

Питання: це "Білайн" чи "Укртелеком" за голову взявся?

Коли в нашому будинку тянули хлопці з Таврія Пікап - я питав - казали Білайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все так же, хоть би не наврочити!!!

Це обладнання телекому так глючить. У нас постанній місяць спостерігається швидкість ого ультра на тарифі 512. Юзери тихенько радіють, а в укртелекомі, хоч і знають про ситуацію, нічого робити не хочуть, працює то хай працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно ходив платити за інтернет. Дістаю як завжди з гаманця 117грн (ОГО 1 + телефон), а мені касирка каже "з вас 160грн.". Питаю з якої такої радості? Вона каже, в нас тепер нові правила, потрібно платити за пів місяця наперед! Ну не епрст? А якщо я захочу відключити ОГО, мені ці гроші хтось поверне? А то заява на підключення Білайн вже давно подана і скоро в УТК буде на одного абонента менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив, що кабель (схоже оптиковолокно з тросом) бере початок від АТС№ 6.

Якось ти, друже, не дуже уважно дивився. Кабель дійсно йде з даху Станіславського 50 через дві п"ятиповерхівки в напрямку АТС-6. Але на тій п"ятиповерхівці, що найближча до АТС він і закінчується. Або на ділянці до АТС він невидимий. Ходив сьогодні платити за телефон, подивився на той варварський монтаж. Стиль білайновський. Таким же варіантом кинуті кабелі між будинками на вул. Кравчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Щойно ходив платити за інтернет. Дістаю як завжди з гаманця 117грн (ОГО 1 + телефон), а мені касирка каже "з вас 160грн.". Питаю з якої такої радості? Вона каже, в нас тепер нові правила, потрібно платити за пів місяця наперед! Ну не епрст? А якщо я захочу відключити ОГО, мені ці гроші хтось поверне? А то заява на підключення Білайн вже давно подана і скоро в УТК буде на одного абонента менше.

В договорі прописано - форма оплати послуг "Авансова"? Якщо ні, то нехай засунуть свій аванс в опу. Я особисто аванс не плачу і не бачу вигоди в його оплаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже з тиждень спостерігаю віддачу на тарифі 1+ теж 1 МБіт замість договірних 0,5 Мбіт.

MTI3NjcwMjMxOC05MzQuMzU1LTkzNi4zNjktMC0xODMyNjA=.gif

Кумедна синхронність) Але вона мене радує)

П.С. Модем вже давно став конектитися так:

Line Rate - Upstream (Kbps):1199

Line Rate - Downstream (Kbps):22377

Може нарешті й на нашу вулицю прийде свято ;)

Змінено користувачем ZedaZ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще спробуй Анекст М модуляцію ввімкнути і подивися чи Upstream до 2 Мбіт не виросте, як на "ультрі"!

Ради цікавості :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось ти, друже, не дуже уважно дивився. Кабель дійсно йде з даху Станіславського 50 через дві п"ятиповерхівки в напрямку АТС-6. Але на тій п"ятиповерхівці, що найближча до АТС він і закінчується. Або на ділянці до АТС він невидимий. Ходив сьогодні платити за телефон, подивився на той варварський монтаж. Стиль білайновський. Таким же варіантом кинуті кабелі між будинками на вул. Кравчука.

Як невидимий? А кабель на висоті 3-4м між АТС і п"ятиповерхівкою хіба це не воно?

Дивлюся справді по дорозі на роботу щодня, з вікна маршрутки!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це напевне коаксіалка Аверса, яка виходить з такої жалюгідної клозетоподібної пристройки до будівлі Укртелекому. Цей кабель і раніше був. З нього на весь ДПЗ роздається кабельне телебачення. Можемо якось за допомогою сокири перевірити. :D

А от що то за кабель присобачили ті спайдермени на Таврії, мені самому дуже цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...