Перейти до змісту

АвтоСтоп


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

29.07.10г Четверг после обеда или пятница рано утром еду в киев. Три места, пустой багажник. 80грн. (жара спала :g15: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29.07.10г Четверг после обеда или пятница рано утром еду в киев. Три места, пустой багажник. 80грн. (жара спала :g15: )

А назад коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29.07.10г Четверг после обеда или пятница рано утром еду в киев. Три места, пустой багажник. 80грн. (жара спала  :g15: )

Якщо в пятницю зранечку , готова їхати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу поездки в киев, можем обсудить. Если очень нужно в пятницу утром, значит будет утром )))) Только утром, утром )))) часиков 5-6. Такое время подходит?

Назад буду ехать в воскресенье вечером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раньше сядем  виїдем  , раньше приїдем :)   :D  я планувала їхати маршруткою в 8 ранку .  но можу і раніше, головне не проспати     :0015:  

А якщо в четвер то коли саме пізніше виїзд?   просто в мене в четвер ще  справи, і якщо іхати на ніч то мені потрібно домовитись щоб мене зустріли 

Змінено користувачем Visenka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто в пятницю ввечері, суботу зранку їде машиною в Луцьк зі Львову - пишіть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30.07.2010 буду їхати з Києва в Луцьк, але мене задовбали тісні маршрутки і решта транспорту.

Радий віддати ці гроші водію, але їхати з комфортом ;-)

http://go-ua.net/ind...10281135&page=1 - можете відписувати сюди, або телефонуйте: (093) 344-56-22, (099) 558-39-43, Богдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось їздить кожного ранку в с. Лаврів? Склав би компанію, ато жарко в маршрутках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Четверг 05.08.10 Еду в Киев. Три места и пустой багажник. Назад воскресенье 08.08.10. Из Киева просилась Visenka, но еще не подтвердила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Германию через Wroclaw никто не катается случаем? На 12-14 сентября планирую на Wroclaw ехать, может кто подкинет двоих людей? Понятно что не за бесплатно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автостоп изначально бесплатная штука, но я тут так понял просто ищут платного попутчика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу 14.08 в 4-5 ранку з Луцька на Київ 3 місця + порожній багажник. Назад в неділю 15.08 в 22-23 годині. Ціна в одну сторону - 80 грн. В машині працює кондиціонер. Тел (093) 060-93-93.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібно в Київ 24.08.2010 (друга половина дня), 1 місце.

І взагалі людину котра їздить туди-сюди постійно (маршрутки і їхня дика публіка задовбали)

тел: (099) 558-39-43, (093) 344-56-22, Богдан.

Змінено користувачем TheLinsky
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23.07.10 еду в Киев. Есть три места. Стоимость 100грн с человека. Выезд 20.00- 21.00, примерно в этих пределах. В Киеве по правому берегу подвезу, куда скажете. Левый берег обсудим на месте )))

25.07.10 еду в Луцк, схема та же.

автостоп изначально и везде в Европе - это БЕСПЛАТНО, товарищи :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому фішка такої поїздки? В Вас машина з клімою? - Інакше дешевше їхати маршруткою.

Особисто я, їзджу за 100 гривень якщо це приватний, нормальний автомобіль і нас там їде 2-3 (з водієм).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Потрібна послуга

Заїхати в Києві по адресу/адресам, купити лобове скло (може ще якісь дрібні легкі деталі), привезти до Луцька.

Оплата по домовленості

Хто може зробити давайте заздалегідь знати (в ПП), щоб знайти/забронювати запчастини. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Їду в Чернівці легковим автомобілем в четвер або п"ятницю (16 або 17 вересня)ввечері, є 3 вільні місця.

тел. 0999221380 Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо на Львов на ж/д вокзал 14 числа, тоесть завтра. 2 человека+2 сумки. Возьмете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю постійних попутчиків по маршруту Луцьк-Львів щопонеділка вранці (06,00-07,00) та щоп"ятниці ввечері - (18,00-19,00). Вільних 4 місця. Максимум - 3 людини, для комфорту. Багажник пустий. У Луцьку можу забрати та завести куди потрібно. У Львові - в район центру. Ціна квитка. тел.0919148949; 0503375255

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...