Перейти до змісту

Святослав Вакарчук презентував сольний альбом


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Телевізійну версію концерту можна буде побачити 27 грудня о 23:40 на каналі "Інтер". :_18:

Того ж дня о 18:00 Вакарчук стане гостем програми "Позаочі".

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухала пару пісень з нового альбому.

Дуже ліричний він вийшов.

Пройняло...ШЕДЕВР :wub:

+100 Дуже сподобалось.

P.S. Можливо ОЕ і не рок-група, але одна з найкращих в Україні і пісні має гарні :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні взяв в друга послухати - сподобалось. Неординарно. Особливо в захваті від пісні "Там де літо". Інші також заслуговують на увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не опускай свої очі - просто клас :sm110:

Та і весь альбом - теж клас. :0083:

:yesmaster: Браво Вакарчук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо я вам буду закидати купу нейтральної, класної музики, ви будете її слухати? (Вакарчука там не буде). ???

Україна починається з її людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а чому б несказати (тобто ненаписати) на форумі браво тій людині, яка дійсно цього заслуговує?Даже хай вона і цього непобачить :0015:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Ну, і я як самий противник, прослухав альбом. Що можу сказати. Доволі сильно і потужно. Якийсь він таких блюзовий вийшов.. Не попсовий.

Спостерігаю тенденцію таку із іншими гуртами. (Бумбокс - ІІІ).

Прошу вибачення в усіх кого образив постами вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Святослав Вакарчук отправится во всеукраинский тур

Сегодня, 15:34 Корреспондент.net Украина

6 марта Вакарчук представит киевлянам Вночі

6 марта 2009 года в Киеве состоится концерт-презентация нового музыкального проекта Святослава Вакарчука Вночі. Этим концертом начнется всеукраинский тур музыканта, который охватит 15 городов.

Киевский концерт состоится 6 марта в 19.00 в НДИ Украина. Киевским концертом начнется всеукраинский тур.

В программе - 11 композиций из альбома Вночі, а также хиты Океана Ельзи в новой обработке. Автор большинства композиций - Святослав Вакарчук, две написаны совместно с музыкантами ОЕ.

В концерте примут участие: Святослав Вакарчук, музыканты ОЕ, а также известные исполнители джаза, классической и народной музыки, струнный оркестр.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
"Океан Ельзи” у Рівному тричі викликали на біс"

Усіх квитків на нову програму Вакарчука не розкупили, тому в залі де-не-де проглядалися “залисини”. Проте публіка зібралася справді різноманітна: тут і п’ятикласники (діти нервово “стрибали” на стільцях в очікуванні початку концерту, адже тоді можна буде спуститися ближче до сцени. Батьки чекали їх на вулиці. Супроводжувати “чадо” на концерт, де найдешевший квиток коштував 100 гривень, може дозволити собі не кожен), і студенти, і... люди цілком поважного віку.

Початок концерту, як у принципі завжди, затримали. Але вже за двадцять хвилин на сцені з’явились музиканти та й сам Святослав Вакарчук. Він почав зі спілкування з глядачами. “У цьому альбомі — те, що не дає нам спати вночі”, — каже він. Воно й не дивно, хто ж засне під такий шквал оплесків, який не стихав майже увесь виступ. Зал співав, танцював і плакав. Розчулені душевним виконанням композицій, глядачі витирали сльози, а композиція “Дзвони” лунала не гірше гімну (та й відчуття патріотизму при її звучанні загострюється по-справжньому, а не штучно).

За годину музиканти виконали програму нового альбому й пішли зі сцени. Оплески не вщухали. За деякий час музиканти повернулися і виконали ще кілька композицій... з попередніх альбомів.

— Ми відіграли перші концерти з новою програмою, — зізнався зі сцени Вакарчук. — А потім зрозуміли, що маємо ще кілька композицій, які гармонійно впишуться у цю програму. Деяким довелося змінити аранжування, але свого шарму вони від того не втратили.

Ще за півгодини музиканти знову пішли, а оплески викликали їх на біс.

— Я вже не знаю, що співати, — розвів руками Вакарчук, коли його вдруге викликали на біс. — От що хлопці заграють, те й співатиму, — та пролунало старе й трохи призабуте “Холодно”.

— Ви ще тут? А я думав, уже давно порозходились, — звернувся до залу Святослав, коли втретє вийшов до глядачів, які кілька хвилин скандували “Славко!”. — Добре, ми заспіваємо ще одну пісню, але на цей раз останню.

Слово стримав. Пісня справді стала останньою на цьому концерті, але лише на цьому. Принаймні, так пообіцяв Вакарчук.

Джерело

Дуже шкодую, що випустила цю подію з уваги. Можна було б з"їздити в Рівне :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, це був саме "Океан Ельзи", а не сольник Вакарчука?

Так, але з альбомом "Вночі", ну і на біс улюблене з минулих альбомів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

За словами Вакарчука під час виступу в замку, в лютому планується випуск нової платівки гурту ОЕ, а на кінець весни, початок літа тур по Україні на відкритих майданчиках. Луцьк цього разу входить у плани, можливо знову у замку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Вакарчук пообіцяв викласти новий сингл в інтернет для безплатного скачування

Лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук обіцяє викласти новий сингл групи для безплатного скачування.

Про це він повідомив у своєму блозі на сервісі Twitter. Як уточнив Вакарчук, пісню "Я так хочу…" буде викладено для скачування, як тільки в його блога з'явиться 2010 передплатників.

Поки у лідера "Океану Ельзи" було понад 700 фоловерів.

" Так, ми планували прем'єру пісні "Я так хочу…" в радіоефірі в середині листопада, але я подумав: чому б раніше не віддати цю пісню нашим шанувальникам? Можливо, це емоційний крок, але я певен, що думка, враження людей набагато важливіші від будь-яких офіційно-шаблонних речей", - пояснив своє рішення Вакарчук.

Він також уточнив, що цифра 2010 пов'язана з датою виходу альбому, який запланований на весну наступного року.

Для групи рішення фронтмена стало сюрпризом. "Ми були трохи здивовані, коли з'явилося це повідомлення, оскільки планували інакше. Але насправді це досить цікаво й незвичайно, тому ми всією групою підтримали такий крок", - повідомив бас-гітарист Денис Дудко.

Композиція "Я так хочу…" стане першим опублікованим синглом з нового, сьомого студійного альбому "Океан Ельзи". Назва й точна дата виходу пластинки поки не розголошуються.

Музиканти "Океану Ельзи" стверджують, що новий реліз досить суттєво відрізняється від останніх альбомів, наприклад "Міри" або "GLORIA".

Джерело

Мабуть, варто подякувати піратам…

Нам, мабуть, варто подякувати піратам за таку пильну увагу до нашої групи, прояв справжнього фанатського нетерпіння та допомогу в розповсюджені пісні «Я так хочу…»:))

Та усім бажаючим почути наш перший сингл, ми б не радили скачувати, те, що гуляє по Інтернету (тим більше за гроші!) в такій жахливій якості. Найближчим часом в ефірах радіостанцій з’явиться оригінальна версія пісні, а у Вас – можливість отримати якісний трек. А як тільки 2010 чоловік приєднаються до http://twitter.com/s_vakarchuk/, АБСОЛЮТНО ІНШУ пісню можна буде скачати безкоштовно. Бо у нас є більше однієї пісні - ми маємо цілий альбом)

Щиро Ваша,

команда О.Е.

З оф.сайту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В Благовещенске выступит украинская рок-группа «Океан Эльзы»

Весной украинская рок-группа «Океан Эльзы» отправится с гастрольным туром по России. В апреле концерты музыкантов пройдут на Дальнем Востоке. Выступление украинцев в Благовещенске состоится 18 апреля в большом зале общественно-культурного центра.

Гастрольный тур организован в поддержку нового альбома группы Dolce Vita, выход которого намечен на март 2010 года. Билеты в кассе ОКЦ уже продаются, их цена колеблется от 800 до 1 800 рублей. Начало концерта в 18:30.

После Благовещенска «Океан Эльзы» поедет в Хабаровск (20 апреля), Южно-Сахалинск (21 апреля) и Владивосток (22 апреля).

:90:

На концерт пойду, хотя фанател только с первых трех альбомов ОЭ. Более поздние творения как-то не торкали, но концерт - это совсем другое дело! Старые хиты, надеюсь, тоже будут исполнены, на бис :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...