Перейти до змісту

Аверс тупит каждый вечер


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Гыгы, эт кто-то пошутил или это действительно сайт аверса? :lol:))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приколы какие-то. Действительно сайт Аверса...... :ohmy::huh:

понравилась фраза:"кабельный модем - кiнцеве обладнання"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-то решил по прикалываться с Аверса, другого объяснения пока не вижу. Завтра позвоню админам и у них поинтересуюсь шозанах и шозагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось для адмінів аверса розумна статистика

де її знати можу підказати :)

то прошу проаналізуте чому аверс тупить в часи пік при такій кількостів юзерів та відповідній завантаженості зовнішнього каналу від Датагруп, я так думаю що каналу хватає !!! тільки чомусь аверс тупить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та прочитай топік Повідомлення #22

re А почему тогда доступ к некоторым сайтам все же остается и на приличной скорости? И какой канал от Датагруп до Аверса, если не секрет?

"канал каналом а пропускная способность стойки ARRIS 20 Мб Up stream / 2 Mb Down stream

то який канал був би то він вже переповнений тому і тупить Аверс з інетом там завантаження модемної стійки 100 % з 20:00 ось вчому лажа як нема там кому дуати головою, технарі пішли а думати там нікому"

так прошу подивитись уважно тут http://board.lutsk.ua/uploads/monthly_11_2...50911_thumb.png це означає на такому обладнанні

та подивитись тут http://board.lutsk.ua/index.php?act=attach...st&id=24865

Аверсу не інтернет роздавати а пора кантору прикрити а не обманювати людей тарифами і якістю обслуговування,

до речі у порівнянні з Датагруп, Укртелекомом та Візором техпідримки ніякої та call center і technical support взагалі не працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

техпідримки ніякої та call center і technical support взагалі не працює

Почему же? С 9:30 до 17:30, если дозвонишсо по одному номеру, то чонить скажут :-))) Буаггаагааг (нервный смех) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тему закриваю, причина ясна. Хто не вірить, приходьте - я покажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...