Перейти до змісту

Аверс тупит каждый вечер


Рекомендовані повідомлення

В мене особисто було 95% втрат на пінгу. З 12-ї до 18 - взагалі - затик повний - момєд в вічному переконнекті. Кабельне хазяйство в квартирі - ПОВНИЙ порядок. І ніхто нічо не робив, хоть і обіцяли разів ...дцять. Отакот.

Тоже самое с 1 числа текущего месяца. Сегодня вроде небыло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
В мене особисто було 95% втрат на пінгу. З 12-ї до 18 - взагалі - затик повний - момєд в вічному переконнекті. Кабельне хазяйство в квартирі - ПОВНИЙ порядок. І ніхто нічо не робив, хоть і обіцяли разів ...дцять. Отакот.

не в обіду є така приказка "Обіцянка цяцянка ...." Соррі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кх кх ...

Привіт усім ...

Додам дьогтю правда не знаю у чию бочку ...

Нарахунок сьогоднішнього даунтайму на Аверсі ....

Мною самим було провірено у знайомого (абонента Аверса)

Трейсроут все красіво показав ...

C:\>tracert ya.ru

Трассировка маршрута к ya.ru [213.180.204.8]
с максимальным числом прыжков 30:

1 9 ms 8 ms 7 ms 10.0.0.1
2 65 ms 8 ms 8 ms 93.183.238.1
3 * * *

судячі з того шо я бачив ... звязок між аверсом і датагруб був ... і був стабільним ... а от що там далі за от тим ...238.1 хз

Такшо нехочу нікого ображати але в момент даунтайма ... на аверсі на мою думку все було нормально!

Нараунок інших випадків нічого не скажу бо не помічав і ніхто не говорив ...

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дальше... но это в данный момент времени.

Tracing route to ya.ru [213.180.204.8]

over a maximum of 30 hops:

1 18 ms 11 ms 13 ms 10.0.0.1

2 29 ms 16 ms 33 ms 93.183.238.1

3 37 ms 34 ms 38 ms core-gw.itt.net.ua [193.109.80.226]

4 * 369 ms 437 ms ll-fotakom-l.newline.net.ua [80.91.184.253]

5 75 ms 66 ms 61 ms yandex-gw.ix.net.ua [195.35.65.88]

6 146 ms 94 ms 92 ms korolev-vlan121.yandex.net [87.250.233.105]

7 145 ms 91 ms 100 ms apollo-lagg2.yandex.net [87.250.228.131]

8 472 ms 385 ms 317 ms einstein-vlan2.yandex.net [87.250.228.138]

9 121 ms 119 ms * ya.ru [213.180.204.8]

10 147 ms 126 ms 219 ms ya.ru [213.180.204.8]

Trace complete.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок сьогоднішнього даунтайму на Аверсі ....

...

Такшо нехочу нікого ображати але в момент даунтайма ... на аверсі на мою думку все було нормально!

Думаю, те що ти бачив якраз і є "планка". Тільки не на стійці у аверса, як казав jeck, а у зовнішньому каналі, який ріжеться згідно договора. Так що на аверсі може і все нормально, а от у аверса не все нормально. Ситуація постійно змінюється в часі, тому "лови козла за рога" і робіть правильні висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я абонент Аверса вже більше чим півроку, незнаю шо там в кого погано, але в мене все завжди було норм, А ось на рахунок ДатаГруп в мене є претензії, (юзаем їхній канал на роботі, оскільки нема можливості завести щось покраще). Правда з часів Фотакома стало краще)) В мого друга наприклад ДМ заведені, так бувало шо по півдня без нета сидів. А Кеп все ясно показав, в мене така сама фігня.... так шо не Аверс в тому виноватий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок сьогоднішнього даунтайму на Аверсі ....

...

Такшо нехочу нікого ображати але в момент даунтайма ... на аверсі на мою думку все було нормально!

Думаю, те що ти бачив якраз і є "планка". Тільки не на стійці у аверса, як казав jeck, а у зовнішньому каналі, який ріжеться згідно договора. Так що на аверсі може і все нормально, а от у аверса не все нормально. Ситуація постійно змінюється в часі, тому "лови козла за рога" і робіть правильні висновки.

Цікаво якось він ріжеться згідно договора ...

Тобто получається наступне, шо якшо канал вигрібається по саму "планку" то доступ "рубається"

шоь я якось собі цього не можу уявити ...

Ладно б якби затримка була чи скорость падала ...

а так у всіх то в цей проміжок часу хотів побачити інет побачив "Фігу" ...

ну не мені судити ... але якшо маєте бажання можете пояснити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вперлися в потолок. Забили канал. Коли всі користувачі в нет ідуть (зима - дооовгі вечори...чим зайнятися?)

Качаємо із торрентів і рапідшар..

Плюс самі працівники таким же грішать....

тому - ніяких претензій. Пошкодували грошей на нормальний канал широкий - будьте люб'язні - вислуховуйте своїх абонентів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, Жень, завтра буду начинать капать на нервы админам на Аверсе B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колишній адмін на даний момент читає цю тему. Хто там зараз - не відомо - але навряд чи хтось путній.

МОже як адмін дроти совати він і хороший. А Підтримувати в необхідному стані сервера - навряд..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх там вже немає..

+1 B) від колишнього адміна який пропрацював 2,5 роки (довше ніхто не затримувався факт) майже за дарма , тому і не витримали нерви пішов на нормально оплачувану роботу

PS навідь не хочу оголошувати ЗП адміна теперішнього на Аверсі двірникам і то більше платять, яка плата така робота :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, Жень, завтра буду начинать капать на нервы админам на Аверсе :D

адміни тут не причому пора прополоскати нерви тому ким підписані договора :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любом случае, кому-то ж звонить надо :smile-zachot: Если сидеть и молчать, то ничего и не добъешся. А так можно пробовать :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А дальше... но это в данный момент времени.

Tracing route to ya.ru [213.180.204.8]

over a maximum of 30 hops:

1 18 ms 11 ms 13 ms 10.0.0.1

2 29 ms 16 ms 33 ms 93.183.238.1

3 37 ms 34 ms 38 ms core-gw.itt.net.ua [193.109.80.226]

4 * 369 ms 437 ms ll-fotakom-l.newline.net.ua [80.91.184.253]

5 75 ms 66 ms 61 ms yandex-gw.ix.net.ua [195.35.65.88]

6 146 ms 94 ms 92 ms korolev-vlan121.yandex.net [87.250.233.105]

7 145 ms 91 ms 100 ms apollo-lagg2.yandex.net [87.250.228.131]

8 472 ms 385 ms 317 ms einstein-vlan2.yandex.net [87.250.228.138]

9 121 ms 119 ms * ya.ru [213.180.204.8]

10 147 ms 126 ms 219 ms ya.ru [213.180.204.8]

Trace complete.

Нормальний трейс на не сильно загруженому каналі, а те що в пункті 4 такі цифри - то це нормалне обмеження на тому роутері від трасувальників :smile-zachot:

Тому що трейсами по UPD та ICMP пекетами можна роутер покласти на лопатки. От і обмежують. На інший трафік це не впливає.

В любом случае, кому-то ж звонить надо :D Если сидеть и молчать, то ничего и не добъешся. А так можно пробовать ;)

Плюс добиватись від оператора відкритості в інформації про використання в % відношенні канала в інет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та они задрали уже, трубку никто не берет, инет опять прыгает туда-сюда, еле раскачивается до 1мбит, а должно быть 2. И это утром. Ужос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо і звонити кудись, то прямо до Велічка, хоча це нічого не дасть все ріно, або писати колективний лист на його ім"я, тоді може й і буде толк, якщо в ньому буде написано приклад виходу із кризи :D . Хоча, і тут він тупо може памарозитись, тіпа мені пісьмо не приходило :D:)

Най краще, це просто писати відмову і спригувати на інший провайдер, хоча б на ДГ. Там інет пропадає хоч від грози, а на аверсі його попросту нема :)

Та і взагалі не раджу мати справу із тою канторою (аверсом)... Росказав би "політику партії" та не вдобно якось :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Спрыгивать" на другого провайдера пока нет желания. На Визоре постоянно глюки, тем более он не дотянулся до меня своими сетями. На Дг, хм, может быть, но опять же таки сетку в мой дом не протянули из-за общаги. Тоесть выбор то не велик. Поэтому сижу на Аверсе, звоню админам, и надеюсь на лучшие времена ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поэтому сижу на Аверсе, звоню админам, и надеюсь на лучшие времена

Щось видзвонив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Спрыгивать" на другого провайдера пока нет желания. На Визоре постоянно глюки, тем более он не дотянулся до меня своими сетями. На Дг, хм, может быть, но опять же таки сетку в мой дом не протянули из-за общаги. Тоесть выбор то не велик. Поэтому сижу на Аверсе, звоню админам, и надеюсь на лучшие времена :)

А Укртелеком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В УТ 2 мб/с - 200 грн. у Аверса - 100 (правда, ліміт 24 Гб, але того достатньо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поэтому сижу на Аверсе, звоню админам, и надеюсь на лучшие времена

Щось видзвонив ?

Сказал, что возникли проблемы после перехода на нового провайдера. Решают. Больше ничего не смог сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Спрыгивать" на другого провайдера пока нет желания. На Визоре постоянно глюки, тем более он не дотянулся до меня своими сетями. На Дг, хм, может быть, но опять же таки сетку в мой дом не протянули из-за общаги. Тоесть выбор то не велик. Поэтому сижу на Аверсе, звоню админам, и надеюсь на лучшие времена :)

хз, на работе Телеком, дома Визор.В итоге, торрентами,рапидами и депозитами тяну на работе, дома всем остальным.На раьоте полный безлимит и стабильность, дома хорошая скорость и файлообменник (с хорошим контентом).Визор последнее время мало глючить (*сплевываю трижды), а телеком как всегда на высоте.ИМХО оптимальный набор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...