Перейти до змісту

Нова тема


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Карочє, тема така. Тре ваше ставлення до коштовностей на дітях (жилатєльно пазітівне), в кого що є, що хотілося б, фотки крупним планом на коштовності.

Наперед вдячна,

ваша Юлямпочка

І ше, черговий раз прошу: ВКАЗУЙТЕ СВОЇ ІМЕНА, ЯК ЩОСЬ ПИШЕТЕ І ІМЕНА ДІТЕЙ НА ФОТКАХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему должно быть к этому положительное отношение? Заказная статейка получается? :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, побільше коштовностей на дітей і хай йдуть ввечері погуляти.(гопніки будуть вдячні) Або скутера купити 12-річному пацану, щоб під машину влетів. Це типовий прояв "батьківської любові", коли розуму нема, а кортить показати сусідам, що гроші є. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

статєйка - заказуха, стопудово.

Я сказала, бажано, це не значить, обов.язково.

І я не розшифрувала, мене цікавлять маленькі діти з пробитими вушками чи брослетиками на ручках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ, як на мене, то вуха ше куда не шло... Но чіплять на малу дитину цепочку/браслетик - дурість. Поравти і запхнути таку прикрасу до рота - справа кількох секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:mdr: заказуха...

Ех - малій пробили лише вушка, я з нею ходив в салон - ні звуку і МОРЕ щастя. Фото маєш. Якщо мало - дам ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто дуже подобається коли бачу сережки на маленьких дівчатках. Хоча читала багато про те, що лікарі і психологи не радять пробивати вуха до 5-6 років. Мене це, чогось, не переконало, до того ж зараз такий шикарний вибір дитячих сережок! Тому весною, коли цвіли дерева (в народі каруть, що то найліпша пора для загоювання) повела малечу в салон. Професійний косметолог подивилась на мочки і сказала, що не колотиме, надто маленькі, щоб у майбутньому не зіпсувати форму. Тому відклала прокол на невизначений термін :) Хоч знаю, що у будь-якому іншому салоні пробили і не вагалися б. Довіряю своєму косметологу.

Щодо інших прикрас, то згідна з mix_forever, безпека має місце. Тому своїм дітям не вішаю ніяких ланцюжків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До прикрас взагалі треба відноситись з повагою і знанням.А особливо до прикрас на дітях.

Може хтось із вас і чув чи знає,що прикраси з дорогоцінних(благородних) металів та коштовних каменів мають власну енергетику,яка не завжди підходить тому,хто їх носить.Груба статистика-30% людей у світі золото носити протипоказано,можуть виникати різні хвороби.

Скажімо в давнину,а в деяких місцях на Сході ще і в наш час,кожній людині підбирали прикраси і коштовності індивідуально за допомогою астролога та аюрведиста.У відповідності до астрологічної карти дитини підбирали комбінацію коштовностей,які камені в якій оправі,який розмір,яка огранка тощо.Кожен камінь пов'язаний з планетою.Наприклад рубін-Сонце,перли-Місяць,діамант-Венера.

Для прикладу-якщо в гороскопі дитини слабкий Місяць,а ми їй вставимо в сережки рубін,то вона буде хворіти,стане поводити себе жорстоко до людей і близких. Також вираховувався час благоприємний для проколювання вух,носа та точки проколу.Також по рекомендаціям астролога вуха проколювали й хлопчикам.

Зараз ми цих знань не маємо і прикраси для нас,вибачте,як окуляри для мавпочки. :_16:

Блищить і гарно.

Тому іноді буває,що ніби-то шикарні прикраси на дитині,але ніяк не в'яжуться,а на іншій щось простеньке,але більш притягають і роблять її гарнішою.

ЗІ:вибачте,шо може не зовсім в тему,але просто дружина вже також питає в мене,коли вуха доньці будемо колоти(бо сусідка своїй малій вже проколола),то я й заглибився в це питання. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До прикрас взагалі треба відноситись з повагою і знанням.А особливо до прикрас на дітях.

Може хтось із вас і чув чи знає,що прикраси з дорогоцінних(благородних) металів та коштовних каменів мають власну енергетику,яка не завжди підходить тому,хто їх носить.Груба статистика-30% людей у світі золото носити протипоказано,можуть виникати різні хвороби.

Скажімо в давнину,а в деяких місцях на Сході ще і в наш час,кожній людині підбирали прикраси і коштовності індивідуально за допомогою астролога та аюрведиста.У відповідності до астрологічної карти дитини підбирали комбінацію коштовностей,які камені в якій оправі,який розмір,яка огранка тощо.Кожен камінь пов'язаний з планетою.Наприклад рубін-Сонце,перли-Місяць,діамант-Венера.

Для прикладу-якщо в гороскопі дитини слабкий Місяць,а ми їй вставимо в сережки рубін,то вона буде хворіти,стане поводити себе жорстоко до людей і близких. Також вираховувався час благоприємний для проколювання вух,носа та точки проколу.Також по рекомендаціям астролога вуха проколювали й хлопчикам.

Зараз ми цих знань не маємо і прикраси для нас,вибачте,як окуляри для мавпочки. :_16:

Блищить і гарно.

Тому іноді буває,що ніби-то шикарні прикраси на дитині,але ніяк не в'яжуться,а на іншій щось простеньке,але більш притягають і роблять її гарнішою.

ЗІ:вибачте,шо може не зовсім в тему,але просто дружина вже також питає в мене,коли вуха доньці будемо колоти(бо сусідка своїй малій вже проколола),то я й заглибився в це питання. :rolleyes:

До речі, чо не в тему, можна скористаюсь??? Підпишись, плз, як мені на тебе в журналі зсилатися? Не напишу ж Захар з луцького форуму :_38:?

Я, до речі, маю золото, але ДУЖЕ рідко його ношу, дуже люблю срібло, з дитинства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, чо не в тему, можна скористаюсь??? Підпишись, плз, як мені на тебе в журналі зсилатися? Не напишу ж Захар з луцького форуму :)?

Хіба що як загальну ознайомлюючу інформацію,бо я не спеціаліст в цьому питанні і приклади наводив навмання. ;)

Якщо цікавить більш-меньш детальніше,то аби був час-щось можу накалякати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...