Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

Був і я на маслюках за Затурцями. З 15 до 17 назбирав 2 відра, більше не хотів. Перше відро, різних за розміром, накосив за 30 хв. В друге відро ходив вибирав маленькі грибочки.

post-1524-0-94299100-1442851757_thumb.jp

post-1524-0-84121100-1442851800_thumb.jp

post-1524-0-32263400-1442851852_thumb.jp

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FOX,офігєть полянка, треба табуретку носити з собою, бо ноги віднімуться навприсядки сидіти)(пс а можна в лс де той лісок?)

Змінено користувачем Polehan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Сокиричах сьогодні тітка назбирала два відра грибів,маслюки,красноголовці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надивившись фоток і ми ввечері після роботи поїхав в Кульчин. Посадка вся зтоптана, маслюків практично нема. Але свої маслюки ми знайшли!!! На вихідні треба їхати на бетонку!!!

post-19120-0-93512900-1442902809_thumb.j

post-19120-0-09328800-1442902824_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку колона на кульчин, машини, велосипеда, хто пішки,

повизбирували все що можна, навіть пістони.....

таке віцдчуття що граблями перевертали ту шипху

Змінено користувачем pasha717
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні були за Маневичами - кожен зібрав по відру маслюків,

Товариш 15 білих знайшов, один з яких просто гігант, причому не червивий

Домовились з"їздити ще у цю неділю, але я після двох годин чистки маслят дуже задумався )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кум їздив в сторону Голоб. Біля 40-ка шт білих + бонус, ну, маслюки)).

Товариш не менше назбирав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після двох годин чистки маслят дуже задумався )))

Я колись спробував Волиньлісівськи нечищені мариновані маслюкі і після того почав сам так робити - шкірку з шляпки не зчищаю, тільки юбку. Ніякої різниці в смаку нема, хіба густіший маринад виходить, якщо закривати. Куштували в мене досвідчені грибники - їдять на ура. Одна знайома казала - розкажу в селі, що їла нечищені маслюки, ніхто не повірить.

Ще всіх знайомих грибників перепитав навіщо чистити - ніхто не знає, кажуть - так всі роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... На вихідні треба їхати на бетонку!!!

Нє ну я канешно за всю бетонку не "отвечаю", і до вихідних може там ще понаростає щось ;) , але грибів там реально мало. Сьогодні були, пройшлись по своїх місцях - повний нуль: ні білих, ні польських, ні цих червоних сироїжок (які завжди є), та що там говорити - мухоморів нема ))) Перед від'їздом згадали ще про одну посадку, довго блін її шукали, таки знайшли - в результаті десь 20 шт білих. На бетонці в великому лісі грибів нема Якби не ця посадка, реально вернулись би без грибів...

post-25590-0-51116800-1442955427_thumb.j

post-25590-0-10336700-1442955441_thumb.j

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні були за Маневичами - кожен зібрав по відру маслюків,

Товариш 15 білих знайшов, один з яких просто гігант, причому не червивий

Домовились з"їздити ще у цю неділю, але я після двох годин чистки маслят дуже задумався )))

Сьогодні проходив по Старому ринку (приблизно біля 15 години) , замітив що тітка продавала ціле відро чищених маслят, я аж здивувався (навіть люди біля неї стояли в черзі)

Змінено користувачем Богдан
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після двох годин чистки маслят дуже задумався )))

Я колись спробував Волиньлісівськи нечищені мариновані маслюкі і після того почав сам так робити - шкірку з шляпки не зчищаю, тільки юбку. Ніякої різниці в смаку нема, хіба густіший маринад виходить, якщо закривати. Куштували в мене досвідчені грибники - їдять на ура. Одна знайома казала - розкажу в селі, що їла нечищені маслюки, ніхто не повірить.

Ще всіх знайомих грибників перепитав навіщо чистити - ніхто не знає, кажуть - так всі роблять

В мене знайомий сушить так само не чищені каже все ок, сам також планую попробувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після двох годин чистки маслят дуже задумався )))

Я колись спробував Волиньлісівськи нечищені мариновані маслюкі і після того почав сам так робити - шкірку з шляпки не зчищаю, тільки юбку. Ніякої різниці в смаку нема, хіба густіший маринад виходить, якщо закривати. Куштували в мене досвідчені грибники - їдять на ура. Одна знайома казала - розкажу в селі, що їла нечищені маслюки, ніхто не повірить.

Ще всіх знайомих грибників перепитав навіщо чистити - ніхто не знає, кажуть - так всі роблять

В мене знайомий сушить так само не чищені каже все ок, сам також планую попробувати.

Мы два года не чистим, особой разницы лично я не заметил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По відрядженню вчора зупинялисьв районі Згоран на 20 хв. Один білий, більше нічого, навіть поганок не виділи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора після роботи були в районі Копачівки, за годинку-півтори відерце маслюків.

Людей вагон, все визбиране - витоптане в нуль. Свіжі лізуть але маленькі ((

На бетонці цих вихідних походу буде такий аншлаг, що треба буде чергу в Колках займати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дорозі на Маневичі в 4 місцях ставали - повний нуль! Навіть поганок чи мухоморів немає!

Вернулись з Маневич до Журавич то грам з 500 маслюків манюсіньких нашукали.

Як їх там шукали то майже що 10 хвилин вітались з грибниками зустрічними - вибрали все що було!!!

post-4045-0-35303500-1443009885_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора краєшком був Цуманьскій пущі. грибів немає. Знайомий їздив на бетонку - теж не має.

А сьогодні на Варшавці продавали білих красенів по 80-100 грн\кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора грибів-зонтиків назбирав в Звірівокотовських лісах. Можна було брати від пуза, скільки забереш )) Ростуть понад дорогою, на полянах в траві, особливо люблять "жирні" місця, де колись жили на хуторах люди. На вечір нажарив і пригощав трьох донецьких: казали мням-мням. Двох сфоткав.

ioyggggggggggk.jpg

kiutgkkkkkkkkkk.jpg

Змінено користувачем Navigator
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єсть ще один план))

дивитись геологічну карту якогось лісу (куди плануєте їхати), шукати по ній найменшу висоту над рівнем моря, там полюбому мають бути гриби))

:0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...