Перейти до змісту

Інтимні чоловічі зачіски


laska

Опитування для чоловіків  

472 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

всьо, я в Зосю вимагати послугу :lol: правда "збоків" і "ззаду" поки утримаюсь, а так все решта за 8 грн - халява :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

ндааас..... Yarchik атжог!!!! )))

Фраза

Стрижуся не сам, а користуюся послугами спеціальних закладів - там тебе посадять в крісло, потім ще й запропонують вимитися після стрижки.
мене реально зацікавила. Думав вже поцікавитись де ж це надають такі послуги, але........
та вибриє ззаду
мене дещо конфузило як я уявив як і хто мені буде підправляти ззаду.... :blink:

кароч ,Yarchik +1 даназначьна!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Ще один спосіб епіляції: :D

Доктор, помогите, мне уже 28 лет, а волосы на интимных местах так и не растут!

- Скажите, а сколько раз в неделю Вы занимаетесь сексом?

- Ну 30-40 раз...

- На автобанах тоже трава не растёт. Следующий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

И что? Ходил кто-то еще в "Зосю"? Впечатления? Хотелось бы конечно фотку, результат работы, но уже ладно, обойдемся словами :) Может у них прайс есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А як щодо не зовсім інтимних і не зовсім зачісок?

Я маю на увазі волосся на грудях. (у чоловіків, звичайно ж).

Є такі, хто голить груди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІмХО, якщо поголив груди, то вже недалеко до гоління рук і ніг. А там і вже й зляганням з музчінами попахує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІмХО, якщо поголив груди, то вже недалеко до гоління рук і ніг. А там і вже й зляганням з музчінами попахує...

А таке слово як - Метросексуал ви чули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІмХО, якщо поголив груди, то вже недалеко до гоління рук і ніг. А там і вже й зляганням з музчінами попахує...

А таке слово як - Метросексуал ви чули?

Це ті ПІДАРАСИ, котрим не до вподоби такі слова, як "підар", "гомік", "голубарік", "пєдік" і т.д. придумали собі ще одне назвисько. Воно хоч і не так явно вказує на орієнтацію, як вищеназвані непривабливі слова, але в усякому випадку поки що не стало синонімом слова "гей".

Розумію і виправдовую бриття-епіляцію з огляду на те, що чоловік, наприклад, займається відповідним спортом (бодібілдінг, плавання і т.д.), або є інші якісь вагомі передумови для цього, без яких людина не стала б себе скубти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

історія про метросексуала із книжки якоїсь модної:

метросєксуал приводе дєвушку на ніч, секас там, то сьо. Вранці дєвушка просинається і бачить, що чувак сидить коло ліжка і розглядає її ноги. Пита: мушчіна, ти шо там шукаєш? Атвєт: дивлюсь на твій педікюр, ти коли останній раз робила?-- Дєвушка: та десь тиждень тому. Метрос: фігово, треба частіше, ти могла поробити затяжки на моїх шовкових простирадлах своїм неоковирним манікюром :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІмХО, якщо поголив груди, то вже недалеко до гоління рук і ніг. А там і вже й зляганням з музчінами попахує...

А таке слово як - Метросексуал ви чули?

Це ті ПІДАРАСИ, котрим не до вподоби такі слова, як "підар", "гомік", "голубарік", "пєдік" і т.д. придумали собі ще одне назвисько. Воно хоч і не так явно вказує на орієнтацію, як вищеназвані непривабливі слова, але в усякому випадку поки що не стало синонімом слова "гей".

Розумію і виправдовую бриття-епіляцію з огляду на те, що чоловік, наприклад, займається відповідним спортом (бодібілдінг, плавання і т.д.), або є інші якісь вагомі передумови для цього, без яких людина не стала б себе скубти.

А по вашому мужик це - ванючий мужлан котрий ваняє потом, не бритий, не митий? Я наприклад у себе волосся на грудях не брию. Але і вийти в люди з немитою, жирною головою. І щетиною на лиці не можу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по вашому мужик це - ванючий мужлан котрий ваняє потом, не бритий, не митий? Я наприклад у себе волосся на грудях не брию. Але і вийти в люди з немитою, жирною головою. І щетиною на лиці не можу :)

Ну, можеш прийти, понюхати мене, обдивитися щетину, перевірити на наявність жиру залишки волосся на голові...

Не треба підміни понять, добре? Одна справа - побрити обличчя, чи під пахвами, чи, зрештою, між ногами - з точки зору гігієни. Чи якщо в сексі так прийнятніше. І зовсім інше - коли чоловік починає регулярно дерти волосся з рук, ніг, грудей; кількість всяких кремів, лосьонів і т.д. перевищує кількість пальців на руках і ногах, і т.п. Причому без явної на те причини - просто аби не мати волосся на шкірі.

В твоїх роздумах зводиться все до того, що раз не метросексуал - то має смердіти потом і немитим тілом. Я не метросексуал. Але сьогодні від мене смердить антиперспірантом Rexona і парфумами Dior Homme.

Так шо ні нада ляля.

Зрештою, якщо мені треба буде вийти в люди з немитою головою, з небритою мордою, не вмившись зранку - я без проблем вийду. Тому що в мене немає пунктика на тему "а шо люди про це скажуть". І часом так роблю - зранку, спросоння вискакую на базар за фруктами, бо поряд живу. А в тебе, якщо ти "не можеш вийти в люди з немитою головою і щетиною на лиці" - такий пунктик є. А це вже психологічні проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, за себе скажу.

Голитися (окрім названих Yarchik-ом місць (обличчя, під пахвами та поруч із пісюном пенісом ) більше ніде не маю бажання.

Якось воно - не природно. Тим більше, якщо те, що я збираюся поголити подобається жінці, то недочекаєтеся!

Хіба вже б те волосся було б якимись "проплєшинами" то задля "навести естетику. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я елементарно можу не брити лице тиждень-два, не стригтись до 2 місяців (зараз я досить "лахматий", літом мені так комфортно, сонце не нажарює голову), під пахвами брию час від часу, коли мені хочеться це зробити, а не коли "треба", в "області бікіні" зачісок я не роблю, манікюр і педікюр "домашній", без шліфовки нігтів, лаку і вирізання кутикул. Я не "метросексуал", але разом з тим від мене "смердить" антиперспірантом Old Spice і парфумами Chanel Platinum Egoiste або Burberry Touch, одяг чистий і свіжий, волосся помите. І в душ один-два рази на день я ходжу не тому, що від мене смердить (я взагалі мало потію), а тому, що мені так приємно і комфортно.

Я вважаю, що для чоловіка цілком нормально бути волосатим скрізь, де волосся в нього росте. Також вважаю, що далеко не всякий одяг обов'язково прасувати. Цілком нормально ставлюсь як до порваних джинсів, так і до ділових костюмів. Це питання смаку, стилю і обставин. Є в мене ще "улюблені речі", наприклад сорочки, джинси або взуття, які я можу носити по кілька років. Інколи вони вже трохи "стомлені", але я їх люблю і ношу. Головне -- щоб тіло, волосся і одяг були чистими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rexona, Dior Homme, Old Spice, Chanel Platinum Egoiste, Burberry Touch - заплатили за продакт плейсмент :D

пи си. відношення розміщавших бренди поділяю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таке слово як - Метросексуал ви чули?

До вищесказаного хочеться додати кілька досить влучних цитат:

„Это персонаж, который одет как пид№р но на самом деле не пид№р. То есть, может и пид№р но совсем не обязательно…”

— Виктор Пелевин, "Empire V"

Те же, бл##ь, "метросексуалы".. Какие на##й метросексуалы?! Трамвайные гомосеки.. Конечно, это же звучит не так открыто, как "латентный пидарас" или им сочувствующий... Люди, одевающиеся как бомжи и ведущие образ бомжей от самих бомжей не отличаются. Так и тут. Раз уж ты оделся как пид№р ведешь себя как пид№р то извини, брателло, что бы ты сам про себя там не думал, как бы не пыжился, но ты точно такой же пид№р

http://naher-eto-vse.livejournal.com/12720.html

Взято тут.

ЗИ. Ноги я побрию тільки тоді, коли буду боротись за кубок Тур деФранс у фіналі. Тобто, не в цьому житті. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А мені цікаво, а в нас в Луцьку ваще хтось займається інтимними стрижками? Я думаю шо народ ходив би напевно. Незнаю на рахунок чоловіків, а от жінки певно б експерементували.

А на рахунок волосся під "гавами" у чоловіків, то моя знайома яка займається депіляцією каже що в неї дуже багато чоловіків роблять там депіляцію.

Особисто я ненавиджу коли у чоловіків там волося, я про підмишки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Часом не завжди можна класно поголитися (на обличчі) Під руками (під мишками) нівапрос. Можна й кремом для депіляції. якщо вже боятися порізатися.

А сама найкраща чоловіча інтимна зачіска - ги-ги -під ноль! :) ну, під насадку "2" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
дуже багато чоловіків роблять там депіляцію

Восковую?

да воскову, а смисл в тому шо раз зробив і місяць не паришся, а так тра бритись, а воно росте за день два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...