Перейти до змісту

Гривна. Кому какая нравится :)


ursa

Какой вариант банкнот вам больше нравится?  

103 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Навеяно одной недавней темой ;)

Хотелось бы узнать, какие банкноты вам нравятся больше (имеется в виду художественное оформление).

Итак, имеем несколько выпусков национальной валюты. Так как государством не поддерживается размещение денежных знаков в хорошем качестве в сети Интернет, воспользуюсь изображениями НацБанка. Сгруппирую их не по годам выпуска (печати) и не по выпуску в обращение, а по сериям (похожих по дизайну). Вот они:

1. Первая серия:

1-92.jpg

2-92.jpg

5-92.jpg

10-92.jpg

20-92.jpg

2. Вторая серия:

1-95.jpg

2-95.jpg

5-95.jpg

10-95.jpg

20-95.jpg

50-95.jpg

100-95.jpg

200-95.jpg

2. Третья серия:

1-04.jpg

1a-04.jpg

2-04.jpg

5-04.jpg

10-04.jpg

10a-04.jpg

20-04.jpg

50-04.jpg

100-04.jpg

200-04.jpg

500b-04.jpg

1-я серия - какая-то слишком неаккуратная. Конечно, после купоно-карбованцев даже такая гривна смотрелась просто потрясно и все были согласны бежать в банк и менять их :) Одинаковый размер купюр делал их похожими на предыдущие бумажки (если я не путаю с размерами), но оформление было на порядок выше.

2-я серия - моя любимая :) Банкноты с очень красивыми рисунками. Гривна стала похожа на реальную валюту :) Размер был одинаковый тоже, кажется? Немного путались из-за этого, но всё равно красиво :)

3-я серия - неудачная. Купюры стали приятнее на ощупь, оптимальнее по размеру - но как-то не греют душу. Разный размер, конечно, логичен, но теперь они не складываются красиво :) Наметился какой-то примитивизм, портреты стали плоскими. Непонятно почему сначала пустили чёрно-белую единичку... Краски не было, что ли? И с десятками тоже непонятный прикол - более поздние шли с монохромным портретом и церковью :)

Интересно, что будет дальше? Ещё больше упростят дизайн или наоборот?

А вам какая серия больше нравится? :)

Комментарии, не относящиеся к международному положению и внутрегосударственным конфликтам, приветствуются ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне тоже 2-я по душе пришлась ;)

3-я какая-то более строгая, с закосом под евро, что ли (хотя в этом деле я не знаток ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дивився телевізор, не пам"ятаю який канал - і говорили про світові валюти. То виявляється, якась там органзація, визначила рейтинг валют, враховуючи оформлення, зовнішній вигляд, якість роботи... то 1-ше місце Гривня, 2-ге - австралійський долар, 3-е болгарська (ліра здається), американський долар лише 5-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дивився телевізор, не пам"ятаю який канал - і говорили про світові валюти. То виявляється, якась там органзація, визначила рейтинг валют, враховуючи оформлення, зовнішній вигляд, якість роботи... то 1-ше місце Гривня, 2-ге - австралійський долар, 3-е болгарська (ліра здається), американський долар лише 5-й.

тут таке пише

http://korrespondent.net/business/economics/590843

Мені третя серія більше подобається, особливо 20-ка і 100-ка. А де що вся серія на євро схожа, то 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю, що з першої серії дуже мені сподобались 2 і 20 грн.

В другій серії - тільки 20 грн. в третій - від 20 і вище.

Неприємне враження справили:

1 серія - 1 і 10 грн.

2 серія - практично вся не подобається, крім 20.

3 серія - сама гірша сіра 1 грн. купюра. Решта - краще ніж друга серія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схожесть многих валют сейчас - результат требований по защите от подделок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Ярик Мудрий на двієчці першої і другої серії рисами чомусь дуже схожий на американського актора Уілєма Дефо(остання спокуса христа, тіло як доказ). мені подобаються по своєму усі серії.кожна цікава по своєму: перша - таким собі реторо-дизайном у стилі 20-х років. друга- осучаснення дизайну. Правда , Шевченко на сотці не подобається-т надто старий, не дожив він до таких років;)). третя серія подобається кольоровими рішеннями, віршами на купюрах, лелкою, кобзрем, нашим замком, новими гарними портретами;)Правда, у Тараса легкий астигматизм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда , Шевченко на сотці не подобається-т надто старий, не дожив він до таких років;))

где-то я слышал критику про этот образ Шевченко.

на самом деле ему в этом образе лет 35-36 (это в жизни так было)

неудачный ракурс, но какой-то умник решил увековечить именно этого "старика"

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені теж 2 серія подобається, воня якась тепла, рідна. Нові викликають відчуття шо то не наші, а якісь чужі гроші.

3-е болгарська (ліра здається)

в Болгарії валюта лев називається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж надаю перевагу 2-гій серії.

Особливо подобається 200 з Лесею і нашим замком. Та і номінал чудовий ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені більше до душі 3 серія ^_^

А в загальному немає значення якої вони серії, головне кількість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що не подобається в третій так це завеликий розмір купюр з більшим номіналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n коли звикаєш до більших купюр, наприклад до долара ( юзав їх 4 місяці як був в штатах) після того маленькі гривні здаються якимись підробками невідомого походження. І це так не мені одному здавалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобаються великі гаманці.

Долар довгий, а я кажу про ширину купюри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за 1-шу серію. Якась навіть ностальгія з'явилась. Особливо подобаються 10-ка і 20-ка, от жаль останньої не має в своїй колекції. В другій дуже невдалий дизайн купюр великого номіналу (50, 100, 200), принаймні на мою думку. Цей недолік був виправлений в 3-1 серії, де гривня чимось стала дуже схожою на Евро. А загалом, кожна серія є своєрідною і по своєму цікавою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша серія мені ніколи не подобалась, немов іграшкові гроші. ФЕ!

Друга - дуже мені подобається з точки зору художнього виконання: кольори, орнаменти, архітектурні ансамблі..... Якийсь такий рідний, УКРАЇНСЬКИЙ стиль )))

Третя серія найбільш подобається саме як платіжний засіб: непогане, вбільших номіналах сучасне" оформлення, багатоступеневий захист, підвищена, в порівнянні з попередніми серіями, зносостійкість. Гроші - ну що ще скажеш )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша серія - вона ніби пробний випуск, проста без видумок. Мені найменше подобається, бо чимось нагадує долар.

Друга - краща, але всеодно щось не те.

Третя - найбільше подобається, особливо 100 гривнева купюра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не согласен ;)

Красота и номинал - ну никак не связаны.

Народ, да перестаньте вы думать, что деньги - это наше всё! :D Отвлекитесь, блин! Счастье-то ведь не в деньгах, и уж тем более не в их количестве! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третя найкраща! ...бо там 500-ка є :D

А вот по першій є вопрос: Хіба 20 грн. була найбільшою банкнотою ??? А може й так. Тоді ж зарплата середня була 100-150 грн ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К первой серии можно отнести 50- и 100-гривневые купюры из второй серии ;) Они были ввдены в обращение одновременно.

Но я ведь писал:

Сгруппирую их не по годам выпуска (печати) и не по выпуску в обращение, а по сериям (похожих по дизайну).
:D

Почему многие так зациклены на номиналах??? *SCRATCH*

Мне вот интересно, они хоть иногда замечают цвет неба в момент восхода солнца и слышат ли, как первые капли дождя разбиваются об асфальт? Или же "то, что не приносит мне прибыли, не представляет никакой ценности" ?? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобаються 50, 100, 200 і 500 нові. Менші номінали не подобаються бо в них малі розміри :ohmy:

Найбільше не подобається нова банкнота номіналом 1 гривня. На мою думку невдало підібрані кольори і купюру легко спутати з пятіркою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...