Перейти до змісту

Гривна. Кому какая нравится :)


ursa

Какой вариант банкнот вам больше нравится?  

103 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"Одиничку" пізніше стали робити в синьо-жовтих кольорах)

Хто памятає через який час?

Найсмішніше те, що фактично на купюрах одне і те ж обличчя)

Третя серія якась бліда, тому голосую за другу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне в нашей валюте остается непонятным, почему нет четкого места/позиции для полосы...

на купюрах одного номинала она гуляет порядочно

а на разных номиналах - вообще в разных местах

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Мені 3 серія сама краща. Купюри різні, файні фарби підібрали. На євро схожа, но з іншої сторони достатньо гарна))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

У кого-нибудь есть в наличии банкноты 1-й и 2-й серий номиналом до 20 грн? Поменяю на новые :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки 1-а серія рульоз. На дві двадцятки можна було не слабо в "Майдані" (ще старому) посидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно взглянути на купюри 1-ої серії, ностальгія... Топікстартеру +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені особисто подобаються 500-сотки причому всіх серій..і чим більше їх тим більше вони мені подобаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-я серия нравится по оформлению, но не нравится, что крупные купюры как простыни, не удобно! в этом плане были хороши первые две серии!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені особисто подобаються 500-сотки причому всіх серій..

Д-да уж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається не сама гривня, а їх кількість. Чим більша кількість, тим більше мені подобається. Причому немає різниці, чи 500 однією купюрою, чи 500 купюр по 1-й гривні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, гумор про гроші, їх кількість та прямий пропорціональний зв'язок між цим та особистим щастям залиште для інших топіків. поки прошу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна серія купюр збільшувалась по номіналу,

які ставки на наступну (1000) чи більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чему ты удивляешься? ;) Тож пятисотки тоже во всех сериях есть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо без жартів, то 200-ка з серії випуску 2003—2007 років. Досить примітна, та й Луцький замок. Якби ще якість паперу в нашій валюті був кращої якості. Ну і розмір в останній серії в кожному номіналі був однаковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купюра номіналом 200 гривень, це єдина, яку не поміняли в типографії під час першого друку наших грошових знаків - двохсотку спочатку просто не друкували. Саме її ми можемо зараз спостерігати в оригіналі розробників (друга серія). Решта ж купюр настільки суттєво відрізняється від спроектованих, що неможливо передати словами... Тому я особисто не підтримую жодну з серій.

П.С. В художньому виконанні, ІМХО, еталоном може слугувати купюра номіналом 100 гривень випуску 1917-1918р.р. за часу УНР. Оце реальний шедевр.

П.П.С. Дуже оригінальною за дизайнерським задумом та виконанням також є купюра, випущена тоді ж, Луцькою Міською Управою (так-так, наше рідне місто мало "свої" гроші). Номінал її - 6 гривень. Тираж був настільки невеликий, що наш тодішній казначей розписувався на цій купюрі власноруч.

post-3660-1268513070_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...