Перейти до змісту

Л2 ЗЛО!


jasfan_ua

Рекомендовані повідомлення

ну да я з тобою согласен! Але ця гра негативно впливає на людину! Міри тут не може бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уж если кому мозги лишние, он всегда найдет способ от них избавиться. просто Л2 намного безопаснее для остального огранизма, чем пускать по вене или нюхать всякую дрянь. человек остается вполне полезным членом общества, способен к неквалифицированному физическому труду, если, конечно, не совсем задрот тощий.

ps. в каждой шутке есть доля шутки, разумеется :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. в каждой шутке есть доля шутки, разумеется

В каждой теме есть доля шутки, разумееться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не будуть гамать л2, будуть грать ВОВ, Вархамер ітд ітп.

Народ найде чим страдать ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всего хорошего и тем более плохого должно быть в меру.

кто-то всю жизнь будет играть в линейку, а кто-то эту же жизнь посвятит безвылазному чтению и

защите никому не нужных диссертаций.

в таком раскладе я бы лучше играл в л2 )

у каждого свои способы достижения счастья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

work : я 5 лет играю в ла2

3610 : а я 5 лет работаю у меня квартира и 2 машины

bash.org.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

akamuza, тут ты прав. многие люди с той же целью бухают, колеса жрут или гоняют по вене - отупеть, чтобы стать счастливее. если человек не умеет работать головой, то LA - неплохой вариант. по крайней мере будуна нет, если с пивом не мешать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, я грав і лінягу і вов, навіть рф пробував, але дельфі і с++ білдер затягують круче. ;)

Це я до того, що коли мозок роботою занятий йому нема коли фігньою маятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зависимость к онлайн ММОРПГ играм, может вытеснить зависимость к наркоте, читал много рас в инете, так что есть и свои плюсы в этом =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що "Л2" це зло - згоден. Витратив на неї трошки (а може й ні, тоді час важко вимірювати) часу і жалію за ним (часом) страшенно ! Вже давненько в неї неграв, і абсолютно нехочеться, всетаки реальність набагато краще. =)

Інколи побачиш нову гру, засядеш, як почнеш гратись, витратиш купу часу, а потім чогось так "досадно" стає. І ненароком приходить думка : "ти реальний "атстой", всі нормальні людим ділом займаються, а ти фігньою ... ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мну несподобалась. Колись просто з цікавості підійшов, покльоцав - якийсь клон diablo з Героями - ну підходиш, ну мочиш монстра, пальці канєшно качаються, але не більше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Harddriver ти мало грав :angry:

Затягує не сама гра (ну правда є парочка ідіотів яким в це цікаво грать) а атмосфера і люди які грають.

Від гри людей тошнить і верне а всерівно сидять і луплять мільярдного монстра бо скоро осада де твій клан тримає замок і потрібно навішати ворогам, а для цього потрібно заробить ігрових грошенят на нову шмоточку.

Люди кучкуються, мають спільні цілі і задачі, заводять друзів, в деяких людей відкриваються чорні сторони аля жульнічиства ітд а відповідно вони стають чиїмись ворогами котрих хочуть найти та покарать і ця полегшенна соціо система втягує народ в себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

л2 зло. абсолютний факт. і шутка з баша цьому довід.)

Тому я не граю л2, я адміню :) тема з моїм сервером сусідня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь яка аддикція зло-так як приводить до різних видів залежності від фізичної до духовної!!!л2 мене особисто не притягує-хоча грав,ВОВ-граю але якогось ейфоричного захоплення не відчуваю!!Як казав класик "У каждого своя голова ЗА плечами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Играл я в 2006 году пол-года в Л2, потом так сложились обстоятельства, что тверда решил завязать )) И без проблем, просто подарил персов другу и все. Так как рейты были х1, когда захотелось поиграть ("дозу" гы), впадлу стало качать заново, вот и закинул. 2 года неиграл, потом сотрудник по работе предложил на клиенте Грация попробовать. Ну ессно попробовал )) Начал играть, но не так как раньше, а раньше маньячил по черному, днями сидел в Л2, сейчас время от времени, как получается. И действительно, затягивает не сама игра, а атмосфера, люди ))) Я не считаю эту игру "злом", увлечение, можно и так сказать )) Хобби в свободное время ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Да... Атмосфера в Л2 рулить... Сам півтора роки задротив - тепер ностальгія по паті-качу, осадам, РБ...

Ну не було мені шо робити, от і грав... Поступив в універ - часу стало менше, роботи більше, на Л2 явно не хватає, а по пвігодини вдень грати нема толку! Зара тільки на власному сервачку з друганом ПВПшусь раз в місяць =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

От тому і не вступаємо у топ клани, а створили свій, тут робим маленьку консту, інколи збираємось, б"ємо босів, якщо у когось є бажання окрім консти грає основою, а так форум. спілкування і т.д. Якщо сильно перейматись грою, то тоді дійсно зло, а по чуть-чуть не страшно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Не знаю, я грав і лінягу і вов, навіть рф пробував, але дельфі і с++ білдер затягують круче. :D

Це я до того, що коли мозок роботою занятий йому нема коли фігньою маятися.

Згоден на всі сто... Хтось захищає нікому непотрібні днсертація і потім створює різного роду програми в часності L2 і на цьому нпогано заробляє... А хтось роками сидить за ПК іграючи в L2 і тільки те й робить що задротнічає та проігрує свої чи батьків гроші... Невраховуючи здоров'я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...