Перейти до змісту

В Україні заборонено пісню і кліп Скрябіна


D@ve

Рекомендовані повідомлення

блііін, не думав що на форумі стільки людей без почуття гумору... народ, будьте простіше...

ну послухайте наприклад тексти Металіки :P Kill them all наприклад :0090:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Metallica и Скрябин - это как бы совершенно разные стили, не согласен? :P

Kill'em'All в FM-эфире не крутят (если говорить про неспециализированные всеукраинские радиостанции)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а радіо крутять в маршрутках??

Та в тих маршрутках як не блатняк, то руска попса, а українського немає нічого.

Кому не подобається, то і не слухайте
:P

Ще українську попсу крутять. Причому великими дозами.

Чому всяку %..нь (пробачте на слові) з придуркуватими словами і примітивною музикою пропагують, мотивуючи, що це УКРАЇНСЬКЕ! вах!

Добре, чому тоді по радіо така проблема почути тих самих Кому Вниз, тексти пісень яких є глибоко патріотичними, мало того -- це є ті самі слова Шевченка, покладені на музику... Хороший приклад для наступних поколінь, до речі...

Зате Кузіньку з його ідіотськими жартівливими текстами (які лиш доросла людина сприйме як жарт) -- на кожному кроці...

В чому різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, як американський реп, там де "фак" через слово - то можна крутити по всіх радіостанціях, а приколіста-Кузьму ні. Нелогічно якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, національна комісія з питань захисту суспільної моралі ще й незнає англійської мови. :0090:

Як рекламу крутити по півроку то можна :P

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=131975

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

англійську не знає і добра частина населення України ))ггггз англомовними текстами хай їхня комісія розбирається ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

англійську не знає і добра частина населення України ))ггггз англомовними текстами хай їхня комісія розбирається ))))

їхня то їхня а реклама то наша :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shaggy

англійську не знає і добра частина населення України ))

я мовчу вже про здатність розрізняти слова.

мова не про це

просто неварто шукати численні приклади того, де там щось було упущено.

Варто задуматись над тим, чи потрібні нам таке радіо і телебачення, яке тільки пропагує насильство, дебілізм, дурнуваті бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если детей нормально воспитывают дома, тогда такой бред они не станут называть прикольной песенкой :(

Russell Simins - Comfortable Place

У меня малой под неё любит танцевать

Ой, не дозволяй йому під таке танцювати. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а радіо крутять в маршрутках??

Та в тих маршрутках як не блатняк, то руска попса, а українського немає нічого.

Кому не подобається, то і не слухайте
:(

Ще українську попсу крутять. Причому великими дозами.

Чому всяку %..нь (пробачте на слові) з придуркуватими словами і примітивною музикою пропагують, мотивуючи, що це УКРАЇНСЬКЕ! вах!

Добре, чому тоді по радіо така проблема почути тих самих Кому Вниз, тексти пісень яких є глибоко патріотичними, мало того -- це є ті самі слова Шевченка, покладені на музику... Хороший приклад для наступних поколінь, до речі...

Зате Кузіньку з його ідіотськими жартівливими текстами (які лиш доросла людина сприйме як жарт) -- на кожному кроці...

В чому різниця?

Пан Середа сотоваріщі не підходить під поняття "розважалка":( а людям хочєцца чівота льогкава...

ну цей мумітролль пісенька-одноденка, приколовся і забув. а до Середи можна повертатись роки. але й слухати ідеологічно витримані та корисні для розвитку речі-це, перепрошую, збочення:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто задуматись над тим, чи потрібні нам таке радіо і телебачення, яке тільки пропагує насильство, дебілізм, дурнуваті бажання.

2 Forever AutumnДобре без особистих прискіпувань.

Але ж де воно візметься коли нашим політикам за виборами та перерозподілом влади немає часу на все інше. До цих речей вони ще не скоро повернуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не питання в пісеньці, бо навіть діти розуміють її сатиричність, Кузьма нормальний чувак, і був би ще нормальніший якби не співав разом з Могилевською на концертах Януковича.

Ви хоч тельмана колись включаєте? Дякую нету, що є можливість нормального фільмика стягнути чи мультика дітям, чи навіть книженцію якусь, а то випадково біля 12-ї дня був на зустрічі одній так там телік був включений чи то на інтері чи на 1+1 і фільмик про війну показували: летить собі куля (макрозйомка) гарненько крутиться і красиво попадає в голову фашиста захищену каскою і мозги у всі сторони розлітаються...а таких серіалів з московії в нас на телебаченні норма по сім-вісім на день - то нормально? а ви за Кузю взялися, якби всі були такі як він було б гарніше і легше жити, тільки хто б працював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне - правильно, текст песни явно не-эфирный.
Мені просто шкода цих людей, які не можуть побачити нічого згубнішого в українській культурі, ніж наша пісня

Он действительно считает, что "...буду бити руками, ногами, своєю головою, локтями, ремнями, залізною трубою" - это вершина украинской культуры? Наверное, Кузьма переслушался панк-рока...

а радіо крутять в маршрутках??

Та в тих маршрутках як не блатняк, то руска попса, а українського немає нічого.

Кому не подобається, то і не слухайте
:(

Ще українську попсу крутять. Причому великими дозами.

Чому всяку %..нь (пробачте на слові) з придуркуватими словами і примітивною музикою пропагують, мотивуючи, що це УКРАЇНСЬКЕ! вах!

Добре, чому тоді по радіо така проблема почути тих самих Кому Вниз, тексти пісень яких є глибоко патріотичними, мало того -- це є ті самі слова Шевченка, покладені на музику... Хороший приклад для наступних поколінь, до речі...

Зате Кузіньку з його ідіотськими жартівливими текстами (які лиш доросла людина сприйме як жарт) -- на кожному кроці...

В чому різниця?

От чесно кажучи, зо що подбається Кузьма, хоч тексти і дебільнуті, прості як двері, але є одне НО! Він співає про будь-що, не те що наші українські рокери: як уже задрала оця одна заїжджена тема про козаків, отаманів і прочу дребедень. Із цього роблю висновок, що український рок десь чи глибоко в дупі чи глибоко під землею і його не видно!

А найбільше харить в них тупий бандеровський патріотизм, врочем як і москальське ідіотичне приклоняння Росії.

Так Кузьма жжот, принаймні хоч різногранний дядько!

До речі, десь чув, що він грав спочатку в підвалі панк рок, то мож в нього то якесь наследіє в башці!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, як американський реп, там де "фак" через слово - то можна крутити по всіх радіостанціях, а приколіста-Кузьму ні. Нелогічно якось.

дебіл, при чому тут реп?

ти по радіо чув реп? :(

я репер і по радіо НІ разу репу не чув

крім того не смій обсирати реперів бо злі дяді найдуть і по голові надають! :(

а відносно скрябіна то фуууу, в нього просто немає ніякого смаку...

він просто бидлюк, який говорить суржиком...

стріляйте мінуса....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стріляйте мінуса....

мені вже стрільнули, тільки ми по різні сторони барикад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із цього роблю висновок, що український рок десь чи глибоко в дупі чи глибоко під землею і його не видно!

- ти сусліка відішь?

- нет!

- а он йест!!

але ми не про те )))

вихід один:

зірвати радіо- і телевишки по всій країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не тре доцю екстремістських заяв тут! Хрен з тим Скрябіним! Всеодно така пісня, на мою думку, не вимиє інтелект більше ніж бутилка жигульовського пива, семкі, кепка, Мішка Круг чи "я тебя люблю, точно говорю, но приходит ночь - нас уносит прочь" Погодься!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, як американський реп, там де "фак" через слово - то можна крутити по всіх радіостанціях, а приколіста-Кузьму ні. Нелогічно якось.

дебіл, при чому тут реп?

Особисты образи не роблять тобі честі. До твого рівня опускатись я не буду.

ти по радіо чув реп? :)

Чув. Наприклад той же Eminem, в якого на кожному альбомі стоїть штамп «Parental Advisory — Explicit Lyrics». Я не правий?

крім того не смій обсирати реперів бо злі дяді найдуть і по голові надають! ;)

Ну тут ти мене реально налякав. Приїдеш до мене "на чернам Бумере" зі своїми друзями-гопами в широких штанцях "Adibas" чіста пабазарити? Ну-ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пісня чистий стьоб з розряду - хлопці олігархи, ти не кохана а просто шмата, пающія труси, зате шуму, уваги і крику вони наробили дай дорогу, піар на халяву при чому по всіх каналах, тіві радіо і неті. Кузьма розумаха в плані просування власного товару (своїх виступів) Карпаратіви за грубе бабло йому забезпечені 100%.

Се не політика, сє просто бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну припустимо, не всі діти догнали що то стьоб, давайте заборонимо. Питання - взагалі, чи по якихось окремих радіостанціях? Якщо по окремих - який критерій вибору?

От ursa каже:

Metallica и Скрябин - это как бы совершенно разные стили, не согласен

Тобто комісія спочатку має визначити стиль, тоді сформувати перелік стилів на які припадає цензура, а на які ні, і тоді скласти перелік заборонений пісень, правильно?

Металіка - досить нормальний приклад як на мене. Чи вважаєте ви, що варто заборонити їх транслювати?

Чи будемо забороняти тільки ті, які українською мовою, отже, всім зрозумілі? Як тоді щодо російської? Це ж така сама іноземна мова (принаймні поки що)?

Напишіть мені перелік правил, згідно який варто забороняти пісні, бо я щось не доганяю вашу логіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто задуматись над тим, чи потрібні нам таке радіо і телебачення, яке тільки пропагує насильство, дебілізм, дурнуваті бажання.

2 Forever AutumnДобре без особистих прискіпувань.

Але ж де воно візметься коли нашим політикам за виборами та перерозподілом влади немає часу на все інше. До цих речей вони ще не скоро повернуться.

а телевізором і музикою повинні займатися політики?:)риб"ята, ну не смішіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Металіка - досить нормальний приклад як на мене. Чи вважаєте ви, що варто заборонити їх транслювати?

Заборонити транслювати те, що і так не транслюється ? Хоча, після 1991 р. їх варто не тільки заборонити, але й :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не чуєте, що Кузьма не співає російською і ніколи не спілкується нею, принаймні я не чув від нього такого

І краще нехай крутять по радіо Скрябіна чим різних ДеБіланів і інших йому подібних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...