Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

Вроде и хорошо что строят такой комплекс, а с другой стороны теперь обставят мой дом с одной стороны 9ти этажки прям во дворах строят с 7 утра до 23:00, с другой ТамТам сваи бует валить и куча машин и мусора и хронов всяких во дворе после постройки, а школа и детсадик хрен вам называется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вроде уже тот проект про строительство садика и школы за там-тамом,который озвучивал Шиба,переделали на стр-во многоэтажек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вроде уже тот проект про строительство садика и школы за там-тамом,который озвучивал Шиба,переделали на стр-во многоэтажек.

Я не удивлен, я вообще тащус как эти товарищи стоят дом во дворе, они за пол месяца возводят этаж, когда они начали строить в мае кажется а уже 7 этаж строят, я в шоке. А как школу так будут строить так что только мои внуки туда пойдут на открытие в 1 клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аквапарк планувався, як і нині планується на вулиці Конякіна. Десь в районі Барвінка.

В парку навпроти "Салюта" - 40А. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля школи №22 (навпроти китайського ресторану) замість бувшої стоянки тепер роблять торгово-розважальний центр з залом ігрових автоматів. Якраз чудове місце -- через забор від школи :):(;):huh:;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікаво, які це буржуї зможуть дозволити ходити в кіно за 30-40грн (а меншою ціна і не буде)

откуда вести про цены на билеты в кино?

не думаю, что в Луцке будет дороже, чем в Киеве.

хотя и не удивлюсь, если будет.

но... в Киеве 20-30 грн.

а есть дни и часы, когда по 10-15 грн за билет.

Я думаю 20-40 грн - це нормальна ціна за те, щоб подивитись фільм в нормальному кінотеатрі. Зараз часто за вхід в Майдан чи Оболонь приходиться платити більше, коли там хтось виступає, а в суші-барі за 100 грам суші стільки заплатиш. Такщо я думаю щодня туди ходити не схочеться а раз на місяць 40 грн можна і витратити на таку розвагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О Шиба своєю персоною даш присунувся, пантуватись, а розібратись з проблемою гарячої води х** там. :( Шиба маст дай

А на рахунок кінотеатру та розважального центру загалом, це давно вже пора щось подібне зробити. Бо кінотеотрів в Луцьку можна сказати взагалі нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо кінотеотрів в Луцьку можна сказати взагалі нема.

Да не "можна сказати", а точно нет. Я например до этих пор не понимаю почему еще Проминь не переделали под нормальный современный кинотеатр, или они ждут время когда их купят, точнее их землю и построят очередной бизнес центр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля школи №22 (навпроти китайського ресторану) замість бувшої стоянки тепер роблять торгово-розважальний центр з залом ігрових автоматів. Якраз чудове місце -- через забор від школи :( :( :( :( :(

Убл%дки. Я думав, вони стоянку розширять. Стоянок ні фіга в місті не вистачає. Ця була найближча... - і то за кілометр від дому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дя, а проблеми із садочками так і не вирішують. Місць не вистачає, групи переповнені! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Убл%дки. Я думав, вони стоянку розширять. Стоянок ні фіга в місті не вистачає. Ця була найближча... - і то за кілометр від дому.

а тепер чітай це

Права частина комплексу (два поверхи та підземний паркінг)
Зліва ж планується 4-поверхова будівля з підземним паркінгом

а поточней

В первом здании на ул. Сухомлинской, 1 будет расположен торгово-развлекательный центр с торговыми помещениями, 4-х зальным кинотеатром, ледовой ареной, боулингом, зонами общественного питания и подземным паркингом на 200 машиномест.

Во втором пятиэтажном торгово-офисном центре на пр. Соборности, 41 будут торгово-развлекательные и офисные помещения, и также двух автопаркинга: на 130 машиномест на «-1» этаже, а также на крыше здания - на 50 автомобилей.

P.S вибачаюсь за російську мову)) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zver, ты бы сам внимательнее читал.

снос стоянки не у Там-Тама, а возле Эдельвейса.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Права частина комплексу (два поверхи та підземний паркінг) міститиме в собі багатофункціональну льодову арену, чотиризальний кінотеатр, боулінг-клуб, великий фуд-корт та торгову галерею, де будуть представлені якісні та різнопланові товари від відомих не лише в Україні, а й за кордоном торгових марок.

Зліва ж планується 4-поверхова будівля з підземним паркінгом, у якій розмістяться супермаркет побутової техніки та електроніки, меблевий супермаркет, дитячий супермаркет та дитяча розважальна зона, лінія магазинів, що пропонуватимуть широкий вибір товарів для дому та облаштування комфортного побуту. В основі дизайн-концепції «ПортСitу» закладена інноваційна складова, що допоможе змінити застарілі погляди типового покупця на процес покупок: «У «ПортСitу» купуй, розважаючись!».

Еслиб еще знать какая из них правая, а какая левая. Это если смотреть на там там или от него смотреть? Для меня это важно т.к. если они построят 4 этажа с моей стороны возле мост то вообще пипец, там 9ти этажка тут долбаный ПортСити, надо переезжать нафиг в село. Еслиб на проэкт взглянуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроде как каток планировали делать возле моста, значит 4-хэтажка будет с другой стороны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля школи №22 (навпроти китайського ресторану) замість бувшої стоянки тепер роблять торгово-розважальний центр з залом ігрових автоматів. Якраз чудове місце -- через забор від школи :( :( :( :( :(

наскільки мені відомо там має бути "Епіцентр"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо там має бути "Епіцентр"

"Епіцентр" має бути на Рівненській. А там біля 22-ї школи хіба шо "епіцентрик" поміститься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еслиб на проэкт взглянуть.

Розміщений білборд з проектом біля Там-Тама (ближче до вул. Спортивної)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо там має бути "Епіцентр"

"Епіцентр" має бути на Рівненській. А там біля 22-ї школи хіба шо "епіцентрик" поміститься.

а де на рівненській є місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розміщений білборд з проектом біля Там-Тама (ближче до вул. Спортивної)

Надо будет сфоткать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля школи №22 (навпроти китайського ресторану) замість бувшої стоянки тепер роблять торгово-розважальний центр з залом ігрових автоматів. Якраз чудове місце -- через забор від школи :);):):( :(

а не в курсі хто будує? цікавить площа велика, можна в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...