Перейти до змісту

ЧС-2010,Футбол


spqr

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Злили матч, слів нема, але наші хоч втримали 1:0, молодці. Хорватів мокнули по самоє нєхочю в грязь, едак вони про нас відзивались. Тепер чекаю їх відгуків:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРРРРРРРРРРРРРРРРРААААААААААААААААААА!!!! Слава Укарїні!

ГЕРОЯМ СЛАВА))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх, чакаєм на францію, ірландію, грецію, боснію, словенію, португалію а найбільше хочеться Росію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странные вы. мне лично кажется, что Россия - не самый правильный соперник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо не самий "правільний", але самий цікавий і принциповий (тут має бути такий смайлік, де жовто-блакитний колобок нагинає біло-синьо-червоний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перша перемога над Англією з 16хх якогось року. Якшо вірити відомому мільтфільму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перша перемога над Англією з 16хх якогось року. Якшо вірити відомому мільтфільму ;)

в 16** небуло футболу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці! Таки суддя нам здорово допоміг на початку матчу, пенальті звісно був, а ось чи тянуло те порушення на красну карточку?

Але це не головне... обігруєм Андорру і ми в плей-офф ЧС, ось що головне ;).

Хорвати в повній (_о_) :D

ЗІ Всіх з перемогою! :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо не самий "правільний", але самий цікавий і принциповий

Саме те, що принциповий, а зараз за Росію ми гірше граємо, і краще на них не попадати, бо це не просто програш буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зараз за Росію ми гірше граємо

і за Англію ми теж гірше граєм, результат на табло. Зараз, на мою думку, на першому плані не майстерність, а настрій на гру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх з перемогою!

Гри канєшно не було(я дивився тільки другий тайм)

Чекаєм плей-офф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Руні звичайно міг похоронити команду України своїм ударом в кінці гри))), та й останній кутовий з жахом згадується))) ну я думаю найкращий суперник - це явно не Франція) а всі інші по силі команди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярмоленко міг похоронити Англію, Мілевський і Ракитський теж )

Шевченко міг забити пенальті

Важливо те що Україна вистояла )

А хто знає щось за правило, що найкраща команда з всіх других (в своїй зоні) виходить на ЧС без плей-офф?

Здається його не відміняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чув інше))) що найгірша команда здається не грає плей-офф а зразу вилітає))) окрім того Україна під категорію Найкращої команди серед 2-их не попадає бо там вже Росія є)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зоне УЕФА в отборочном турнире принимают участие 53 команды.

Они подразделяются на 9 групп (8 групп по 6 команд и 1 группа - 5 команд).

9 команд, занявших первые места в группах выходят в финальный турнир. Из команд занявших 2-е места 1 отсеивается (Худшая по результатам игр в группе), а остальные 8 команд играет между собой стыковые матчи. 4 команды победители стыковых матчей выходят в финальный турнир.

http://www.fanat.com.ua/tournaments/worldcup/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чув інше))) що найгірша команда здається не грає плей-офф а зразу вилітає))) окрім того Україна під категорію Найкращої команди серед 2-их не попадає бо там вже Росія є)))

Саме так, найгірша не потрапляє :) Норвегія прощається ч ЧС-2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і за Англію ми теж гірше граєм, результат на табло. Зараз, на мою думку, на першому плані не майстерність, а настрій на гру...

Ой гірше. Я все ж залишаюсь при мнєніі що англійці злили нам гру, але не для нас, а проти хорватів. Були моменти коли острів"яни в три-чотири паси до нашої штрафної доходили, згадайте як Лампард сам на коліна впав в штравній, а міг бити і забивати.

Настрій? Так, настрій є, але теж згадаю що я казав про нашу збірну -- в нас немає тренера! Сьогодні видно було, як хтось, і не один, може пробити, пас віддати, пройти з м"ячем, але командної гри нема. Простіше говорячи ми значну частину свого потенціалу не використовуємо.

Росія до України далеко недотягує, імхо

Подивіться на групу Росії

Ох не факт, далеко. Дивились ми на їх гру. Якщо ми виходимо в плей-оф, то це самий останній суперник з яким би я хотів щоб наша збірна зіштовхнулась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...