Перейти до змісту

Мужик впав з 5того поверху.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Тільки що в м. Луцьк на вул. Карбишева 2а з вікна общаги що біля Датагруп з 5того поверху впав мужик.

Перелазив з балкона на балкон тому що йому не відчинили двері. Видно був на підпитку

Вижив завдяки шнуркам які люди понавішували щоб сушити білизну, і те що на першому поверсі пристройка накрита бляхою.

Все це діло замортизувало і спасло мужику життя.

Але видно всетаки щось собі зламав. Казав що болить шия. Скора їхала довго і забирала мужика якось зовсім не професійно.

post-1-1219389970.jpg

post-1-1219389970.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитинтсві було раз захлопнулись двері в квартиру, теж довелось лізти з балкону на балкон. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкотре переконуюсь, що люди в стані алкогольного сп"яніння мають набагато більше спільного з пернатими, ніж тверезі. Зараз він мій пацієнт ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Вкотре переконуюсь, що люди в стані алкогольного сп"яніння мають набагато більше спільного з пернатими, ніж тверезі. Зараз він мій пацієнт ;)

Як паціент?

Нічого особливого не скрутив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікарська таємниця :blink::dont:

Шкода, що в тебе немає другої спеціальності, журналіста наприклад ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені не шкода :dont:

Воно і правильно. Хм, як хтось впаде з балкона, буду рекомендувати тебе як лікаря який зберігає лікарську таємницю :blink:

П.С. Ну мужик хоч буде жити? Мужика шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Шкода, що в тебе немає другої спеціальності, журналіста наприклад ;)

Шкода що не продажний?

Мочи журналюг продажних!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мому будинку місяць назад було щось похоже , но покруче.

Мужичок хотів вилізти на 4й поверх по громоотводі до себе додоми. І все було б добре, якби він був би тверезий і громоотвод не обірвався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмова двох свиней:

"Цікаві нині тенденції в апельсиновому бізнесі пішли... Плоди ростуть з перебоями, пора забивати на це." ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що на цьому не ФКшному форумі на будь-які висловлювання щодо якості послуг від ФК стоїть табу. Але для чого ставити поважного форумчанина Luka в незручне становище? Тільки погляньте, вийшло так, що він говорив з пустотою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...