Перейти до змісту

Утеплення Фасадів, Термалін екологічно чистий матеріал


Рекомендовані повідомлення

Виробництво нового екологічного утеплювача. Склад матеріалу на основі портландцементу дозволяє стінам «Дихати» Не допускає зволоження та промерзання несучих стін, 20 років+ гарантія на матеріал від Виробника. Монтується як із зовні, так і з середини будівлі, вдале рішення для утеплення також горищ, підвалів. Технологічно використовуються лише натуральні компоненти: 98,5% Термаліну – це цемент та вапно. Обʼєкт застосування: стіни, підлога, стеля. Особливо ефективним є застосування термаліну для заповнення стін дерев’яних каркасних будинків. В цьому випадку в будинку ніколи не буде вогкості і каркас завжди залишатиметься сухим.
Розмір блока Ціна за м³, грн
600*400*100 2650,00
600*400*150 2650,00
600*400*200 2650,00      

THERMALIN.COM.UA

Новітній, легкий та твердий паропроникний плитний утеплювач на цементній основі призначений для утеплення та звукоізоляції...

Тел. 098 251 15 90  -  098 700 51 80  Саша +38 (098) 700-51-80

photo_2023-07-28_09-03-24.jpg

photo_2023-07-28_09-03-35.jpg

зображення_viber_2023-07-20_09-44-39-934.jpg

зображення_viber_2023-07-20_09-44-40-399.jpg

зображення_viber_2023-07-20_09-45-05-059.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При такій густині реально на стіну щось прикрутити? наприклад кріплення труби стоку чи вішак якийсь? світильник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це блок для утеплення фасаду, він не підходить для перемуровки стін , він легкий і пористий, ви мабуть спутали зі звичайним блоком

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже на те "Дихає", нервове сіпання починається. Де ви такого понабиралися?

Якщо маєте під тою фразою високу паропроникність, то це одночасно і плюс і мінус (про який ніколи не розповідають, як і у випадку з ватою).

Оскільки матеріал дуже делікатний, який відсоток бою при отриманні (доставці, вивантаженні...)

При такій густині:

1 після розпаковки, блоки скоріш за все будуть вкриті добрячим шаром пилу, що з цим робити?

2 при незначному ударі об стіну любим предметом, блок посиплеться і утвориться отвір?

3 призначений для звукоізоляції? Я думав, що чим більша щільність (відносно і маса), тим краща звукоізоляція. Щоб зупинити звукову хвилю потрібна маса, чи я помиляюсь?

.....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, sashuk28 said:

це блок для утеплення фасаду, він не підходить для перемуровки стін , він легкий і пористий, ви мабуть спутали зі звичайним блоком

 

в мене гараж/майстерня з 20см газобетону. я думаю чим його утеплити. Основний мінус вати і пінопласту в тому, що на них нічого не можна закріпити. наприклад я хочу вивести зовнішню розетку на пдвір"я, щоб косити газон . Щоб це зробити, мені потрібно придумувати якийсь костиль з куска газобетону, в рівень з утеплювачем, і в нього кріпитись. Тому і питаю чи в ваш матеріал, грубо кажучи, можна закрутити пару шурупів і щоб та ж розетка трималась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Dima4s said:

в мене гараж/майстерня з 20см газобетону. я думаю чим його утеплити. Основний мінус вати і пінопласту в тому, що на них нічого не можна закріпити. наприклад я хочу вивести зовнішню розетку на пдвір"я, щоб косити газон . Щоб це зробити, мені потрібно придумувати якийсь костиль з куска газобетону, в рівень з утеплювачем, і в нього кріпитись. Тому і питаю чи в ваш матеріал, грубо кажучи, можна закрутити пару шурупів і щоб та ж розетка трималась.

в пінопласт та вату теж таке не вкрутиш, тому треба на стадії монтажу мастирити щось таке фундаментальне а не як небудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то вам хіба треба утеплення з середини робити і потім сверлити отвір

на розетку і розетку в блок кріпити зовні

 

Змінено користувачем sashuk28
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідеального матеріалу не має в даний момент, тому те що воно сипиться ,в цьому немає нічого страшного,пінопласт кришиться а вата теж сипиться , вчора у Львові возили і все добре, нічого не було бите, вони не такі крихкі як здається, любий матеріал як вдарити чимось то буде диформація, і чого він має посипатись, приїдьте на виробництво попробуйте, і на рахунок звукоізоляції, треба обшивати повністю все як термос і тоді можна говорити про звукоїзоляцію, а не обшити стіну і потім сказати, що звукоізоляції немає а матеріал поганий, люди які не розбираються прохання не фантазуйте.

Змінено користувачем sashuk28
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, sashuk28 said:

ідеального матеріалу не має в даний момент

Судячи з вашого опису, ваш і є ідеальний. Чи можливо все таки є якісь недоліки? тоді навіщо приховувати, давайте повну інформацію.

Спочатку "тому те що воно сипиться ,в цьому немає нічого страшного" а потім "і чого він має посипатись", визначіться якось.

Страшне все таки є, після висипання відновити поверхню практично нереально (щоб було малопомітно). Пінопласт та вата "пружинять" і там все не так складно.

Звукоізоляція чи напевне звукопоглинання? І які шуми він гасить повітряні, структурні чи ударні? А ну, той, хто розбирається...

У вас хоч сертифікати є якісь на вашу продукцію?

П.С. Нічого проти вашого термаліну не маю, але ви мені нагадуєте продавців патиків для помідорів, так званої композитної арматури....

Пишіть як є, плюси і мінуси, щоб люди знали на що розраховувати і могли зробити адекватний вибір.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінус вже є, що немає монтажників які б могли монтаж ти 4-5 поверх, треба когось шукати.

Просто дехто думає що на борді якісь фантазери зібрались, тому так думає, типу я вам даю панацею а ви ще й тут вийо всі :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/28/2023 at 5:48 PM, Dima4s said:

в мене гараж/майстерня з 20см газобетону. я думаю чим його утеплити. Основний мінус вати і пінопласту в тому, що на них нічого не можна закріпити. наприклад я хочу вивести зовнішню розетку на пдвір"я, щоб косити газон . Щоб це зробити, мені потрібно придумувати якийсь костиль з куска газобетону, в рівень з утеплювачем, і в нього кріпитись. Тому і питаю чи в ваш матеріал, грубо кажучи, можна закрутити пару шурупів і щоб та ж розетка трималась.

Є для такого випадку готові рішення

Spoiler

25491067-9418-490e-826b-d8f01fcf50f9.thumb.jpg.f2f84c90298242e45dc3f4bb4501cbe7.jpg

KEFZ80_KB-250x250-default.jpeg.b7fe23a881203ed2a675d4123d4ea8d0.jpeg

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Серега89 said:

У вас хоч сертифікати є якісь на вашу продукцію?

в першому пості посилання на сайт, я там дивився сертифікати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент ми утеплюємо 5 ть садочків по Луцьку, 22-14-19-2-16, я не хочу нікого ні в чому переконувати, як вам щось не сподобалось то це ваш вибір, кожен може прийти на виробництво і подивитись як і що, ми робимо державні будівлі і є всі гости і сертифікати.Так це новий матеріал і не всі майстри хочуть ним працювати, але ті що в даний момент працюють не скаржаться що типу це якесь гівно, можете прийти до садочків і спитати самі як мені не вірите я ж просто розказав про новий матеріал і кожному робити свій вибір, ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Dima4s said:

в першому пості посилання на сайт, я там дивився сертифікати

Сертифікат виданий на підставі протоколів випробувань.

Тернопільський протокол, пункт 15, знизу

Волинський - сторінка перша, знизу є примітки.

Здається, що ці сертифікат та протоколи ніякого відношення до даної продукції не мають, оскільки вони стосуються ТІЛЬКИ ЗРАЗКІВ, ЯКІ БУЛИ ПІДДАНІ ВИПРОБУВАННЯМ.

Тобто, якщо щось піде не так, і причина буде в матеріалі який не відповідає нормам ДСТУ, крайній буде тільки покупець, чи я щось не так розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так любий матеріал який дають на перевірку являється зразком, чи це вата чи пінопласт, і згідно них робляться сертифікати і гости під які вони попадають згідно випрабуванням, є рецептури згідно яких надалі і виготовляється матеріал, ніхто не робить сертифікати кожен місяць. І чому щось має піти не так? таке питання можна задати кожному виробнику будь якого матеріалу, те що хтось вже давно на ринку це не означає що вони ідеальні, є новий продукт на ринку , є ті хто вже утеплив собі будинок і рекламації на даний момент не має, перезимуємо побачим як себе покаже даний матеріал, тоді будем робити висновки,як що в когось є конкретні питання то наберіть мене поспілкуємось, я розумію що новий матеріал і є купа питань і кожна думка має право бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, sashuk28 said:

на даний момент ми утеплюємо 5 ть садочків по Луцьку, 22-14-19-2-16, я не хочу нікого ні в чому переконувати

переконувати ніхто і не зобовязує, невже так важко сказати про недоліки та методи їх вирішення, тим паче , що маєте вже досвід роботи з цим матеріалом. 

В цьому році двох бажаючих утеплитись термаліном (майже 900м2) переконав на пінопласт, тому, що серед знайомих бригад фассадчиків не знайшов бажаючих ним працювати. Бо не знають з чим стикнуться під час виконання робіт.

Державні проекти/осбб і приватний сектор це різні речі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вспінений бетон, в який додається вапно, кальцій, армуюче волокно, і гіпс, для швидшого затвердіння, він має пористу структуру, і із за цього коли береш в руку то він під пальцями крищиться а так він має достатьньо міцну структуру щоб не розсипатись в руках, я вам по переписці не поясню, це треба попробувати і тоді можна говорити який це матеріал поганий чи хороший. як що хтось реально цікавиться то подзвоніть я привезу зразок чи поїдем на якийсь садочок і все побочите і розпитаєте у майстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто їздив до майстрів і питав які ньюанси по роботі з матеріалом, сказали ньюансів немає це просто повий матервал до якого треба звикнути, а за пінопласт що ви переконали , моя особиста думка , краще б за вату переконали, і це я чув не від одного майстра, питання хто чим привик працювати, да розумію ватою утеплити це треба помножити на два від пінопласту, можливо грошей немає тому пінопласт беруть, повторюю це особисто моя думка. Але зробити з будинку термос де від вологи за паро років починає мокріти стіна бо не має куди волозі виходити, для мене це погано я не кажу що пунопласт поганий але яб собі ним будинок не утеплюва і чув повторюю це не від одного майстра, тому в кожного свій вибір. Є бригади які не хочуть мати справу з навим матеріалом, в мене є бригади які вже пацювали і працюють з цим матеріалом і сказали що він нормальний і немає з ним ніяких заморочок,спорити можно довго, кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/29/2023 at 8:41 AM, sashuk28 said:

то вам хіба треба утеплення з середини робити

Ну от як можна про таку нісенітницю писати? --це треш повний.

 

По перше і головне -- яке нафіг в принципі утеплення зсередини настільки паропроникним матеріалом? Це ж якраз щоб вся пара легко проходила до несучого шару стіни, там конденсувалася і взимку постійно замерзала ? 

А тут ще й газоблок, який не дуже стійкий до циклів мокрої заморозки/розморозки. Тай при цьому майже нівелюються теплоізолюючі властивості несучого газоблоку, які досить таки непогано в загальному пирогу стіни добавляють теплоізоляції, якщо утеплювач ззовні, а не всередині.

 

Продаван який навіть базового уявлення про роботу матеріалів не має?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, sashuk28 said:

особисто їздив до майстрів і питав які ньюанси по роботі з матеріалом, сказали ньюансів немає це просто повий матервал до якого треба звикнути, а за пінопласт що ви переконали , моя особиста думка , краще б за вату переконали, і це я чув не від одного майстра, питання хто чим привик працювати, да розумію ватою утеплити це треба помножити на два від пінопласту, можливо грошей немає тому пінопласт беруть, повторюю це особисто моя думка. Але зробити з будинку термос де від вологи за паро років починає мокріти стіна бо не має куди волозі виходити, для мене це погано я не кажу що пунопласт поганий але яб собі ним будинок не утеплюва і чув повторюю це не від одного майстра, тому в кожного свій вибір. Є бригади які не хочуть мати справу з навим матеріалом, в мене є бригади які вже пацювали і працюють з цим матеріалом і сказали що він нормальний і немає з ним ніяких заморочок,спорити можно довго, кожному своє.

Щоб ватою добре утеплити (не путати з приклеїти до стіни), треба поняття мати як воно все працює на фізичному рівні, це раз.

два - для вати потрібно вирівнювати стіни, бо площа приклеювання листа із за малої адгезії утеплювача повинна бути досить великою. Поклеїв не рівно (неможливо як пінопласт зрізати 1-2 см товщини) - далі великий шар шпаклівки - ваті "хана", поставив дешеві кутники - ваті "хана" і так можна писати довго, ось чому не ватою...  та, що тут говорити, якщо основна маса ту вату акриловою грунт фарбою покривають.

Ті майстри, що вам там щось розказують, 80-95% з них елементарних речей по утепленню не знають, і я це можу легко довести.

" зробити з будинку термос де від вологи за паро років починає мокріти стіна бо не має куди волозі виходити"  по цих словах можна визначити рівень вашої кваліфікації у сфері утеплення.

Це страшилка придумана баригами ватою, на основі реальних подій, в час коли криворукі, недолугі "майстри" вирішили підзаробити грошенят приклеюючи пінопласт до стіни, не маючи взагалі ніякого поняття як воно працює. Це все, ще й доповнилось монтажем пластикових вікон, та перенесенням санвузлів, сушарок в будинок без будь якої вентиляції... і т.д.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу ми як діти , один одному розказуєм хто крутіший, хочте попробувати що за матеріал приїдьте на один з садочків і вам дадуть приклеїти матеріал тільки наберіть до мене щоб я сказав хлопцям і побачите хороший він чи ні в роботі

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...