Перейти до змісту

Утеплення Фасадів, Термалін екологічно чистий матеріал


Рекомендовані повідомлення

Я минулого року почав робити утеплення, точніше зробив перший крок: задув перліт М75 у порожнини між стінами і засипав ним потоки. На будинок 100м2 пішло 18м3. Враховуючи що все робив сам, вийшло бюджетно. Тепер хочу ще чимось утеплити ззовні. Більш схиляюсь до клінкерної цегли, благо фундамент має виступ 6-7см. Одна біда - ціна питання по відношенню до ефекту. Доречі, ефект від засипки перліту - мінус 30м3 газу на місяць. 

Цікаво, який ефект дасть термалін? І чому при утепленні тих же садочків не утеплити спочатку перлітом міжстінні порожнини?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 hours ago, sashuk28 said:

особисто їздив до майстрів і питав які ньюанси по роботі з матеріалом

Скажіть будь ласка, де можна глянути технологічну карту чим ваш матеріал покривати? які шари мають бути для його захисту і з яких матеіалів? Хочу порахувати різницю в ціні з якісним пінопластом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технологічної карти як такої не має, спеціально написаної , використовуєм доя пииклейки та армування клей від буд мікс к 9, все інше аналогічно як пінопласт чи вата 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/30/2023 at 1:06 PM, sashuk28 said:

І абсолютно згідний з вашою думкою про вату

Так перед цим писав, що краще за вату агітувати , ніж за пінопласт, і собі б вату вибрав... по  тому, що вата близько двох разів дорожче обходиться, ніж пінопласт, з твоїх слів. Тобто вона має купу переваг на твою думку, що готовий платити значно більше, але які саме?

 

Особисто я, навіть за рівної ціни, між ватою і пінопластом вибрав би якісний пінопласт з професійним грамотним монтажем, і можу обгрунтувати чому. Частину аргументів проти вати Сергій вже описав вище.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/30/2023 at 1:31 PM, frv said:

задув перліт М75 у порожнини між стінами

А яка конструкція стіни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/1/2023 at 12:32 AM, Unknown said:

А яка конструкція стіни?

Звичайна, стіна у півтори цеглини (півцеглини, порожнина, півцеглини).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...