Перейти до змісту

Сервер Counter-Strike закривається на невизначений термін.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Сервер Counter-Strike (game.lutsk.ua) закривається на невизначений термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

А інший Адмін каже шо скоро буде, серв буде на Укртелекомі(він вроді вже є, тільки його переіменовують) :huh:

Чекаєм.... періодично дивимось(add servers - cs15.vbios.com)

Я думаю до понеділка буде :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервер Counter-Strike (game.lutsk.ua) закривається на невизначений термін.

А що з ним трапилось, мо яка допомога тра :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ж тепер в Кс грати ? Хто знає порадьте якісь нормальний сервер з античітом або без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ж тепер в Кс грати ? Хто знає порадьте якісь нормальний сервер з античітом або без.

Якшо в тебе є Стім, то "Знайти сервера" і там шукаєш те, шо тобі до вподоби. Бо в піратському контрі шукає тупі серваки, навіть не всі доступні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не флудіть, тут проблема :huh: (пропав самий популярний серв. в Луцьку), а ви шутите :(, тут не шутити тут треба плакати

ЗІ А вдруг сервер полетів як мішка на Олімпіаді 1980 року :0006: , і ми його більше ніколи непобачім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А інший Адмін каже шо скоро буде, серв буде на Укртелекомі(він вроді вже є, тільки його переіменовують) -_-

Навіть якщо і так, то ти там не будеш грати, бо пінг буде до 100. (Ти Фотаком, сервер - УТ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оушн, де ти взяв мою фотку со сходкі клана???!

З.І. кмд, є якась інфа від торіка в зв*язку із чим закривається? може спільними зусиллями можна вирішити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
З.І. кмд, є якась інфа від торіка в зв*язку із чим закривається? може спільними зусиллями можна вирішити?

Тут kmd t0rik ні до чого. Спільні зусилля це керівництво компанією і деп. продаж. Апелюйте до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут kmd t0rik ні до чого. Спільні зусилля це керівництво компанією і деп. продаж. Апелюйте до них.

А може написать їм в книгу скарг і пропозицій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в тебе в договорі шо написано шо ти можеш апелювати коли в тебе заберають сервер любімої кантри?) Кста, в мене договір з неіснуючою компанією)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю на увазі "шо шось треба робить :) ", може грощима скінутись, це був самий кращий серв. в Луцьку :) !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була тема "чи готові ви платити за сервер" шось не дуже там охочих було багато...Я би пропонував так - хто хоче гоцати - хай платить, хто не хоче - шукайте кращі села

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ёпт! Да вчём праблема..."Непанятна" (с) всё дружно покупаем стим, и всё ок. Палтос не такая уж и большая сумма!

А вот Оушэн пральна сказал про работу +1. У миня пачти ша времени нед....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...