Перейти до змісту

Сервер Counter-Strike закривається на невизначений термін.


kmd

Рекомендовані повідомлення

Ну да але 200пінг :) ну а фотакомовців все гуд думаю буде з пінгом в зрівнянні з пінгами на старому серві, наш внутрішній сервак з відкритим доступом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

2DEHIM Загалом ще рановато було оголошувать пока він на бетатесті

Апять Сіля?

Ше один мертвий прожект

Нащот мертвих проджектів ет ти к чяму ? Невжель до того що хтось видер один з моїх проектів собі, потом засрав а в кінці взагалі вбили нафіг ? ) gallery_7_30_2223.gif

Інвалід цд кей

Яка версія кантри пліз озвуч, можливо придеться новішу вам залить бо навіть з візора народ заходить без питань пінг 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

настройте сервак, елементарний раунтайм хоть, і анті дд заберіть, бо ізза цёго пів фотакома на візорі іграють....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

193.109.80.246 проект Сілі і DEHIM До Фотакома ака Датагрупа він відношення не має.

Хіба що канал від Датагрупа.

В полеміку про проекти, вступати бажання не маю. Просто буду спостерігати за розвитком нового. Далі час покаже.

На айпішніку 193.109.80.15 запушена контра зборки www.vbios.com Якщо народ буде більше бібатись на 193.109.80.246

то 193.109.80.15 можливо закриється як конкурентно не здатний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Доречі. Сіля залий пліз контру з якою можна бібатись на вашому сервері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка версія кантри пліз озвуч, можливо придеться новішу вам залить бо навіть з візора народ заходить без питань пінг 30

В мене версія CS1.6 full з ЛМ зкачав і також пише Інвалід СД Кей.Якщо є можливість ,то закинь на фтп версію КС з яким проблем небуде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"ftp://lm:[email protected]/Games/cs 1.6.rar"

З цією контрою заходить

Правда на 193.109.80.246:27020

На 27015 27016

Пише C клас онлі.

Це так задумано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок 15 і 16 то пока так і потрібно.

Там буде ліцензійна стімовська кантра, зараз з ліцухі пускає без питань туда але є нюанси які рішаєм, тому про них (15, 16) покіщо говорить ще рано

20й 21й і 22й ет піраткі і в принципі вже готові до тестів і висловлення побажань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок 15 і 16 то пока так і потрібно.

Там буде ліцензійна стімовська кантра, зараз з ліцухі пускає без питань туда але є нюанси які рішаєм, тому про них (15, 16) покіщо говорить ще рано

20й 21й і 22й ет піраткі і в принципі вже готові до тестів і висловлення побажань.

Я колись написав в консолі "stus" і з тої всьої шари СТІМ був тільки в мене, в Луцьку це не актуально, а чекать покі твій серв. набере популярність то я буду :) (без обід, це правда :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гамав зі стіма, поки не забухав, жодних траблів при конекті не наблюдалось. Інтро +1, анті дд сакс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже прошу призначити декілька адмінів на сервері. Купа матів, чітів...Від 2-х нових адмінів сервер гірший не стане...Пропоную подумати і зробити голосовалку на тему кандидатів. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже прошу призначити декілька адмінів на сервері. Купа матів, чітів...Від 2-х нових адмінів сервер гірший не стане...Пропоную подумати і зробити голосовалку на тему кандидатів. Дякую

Це точно! тіпа важко адмінів призначити, чи що? :angry: Нібито ключі від квартири даєте комусь. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вже на 193.109.80.246:27012,22 грають? Бо коли не заходив нікаво нету дома :angry:. Кажіть коли грають зайду перебаню усіх :angry: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене в адміністратори!

P.S. i Intro :D

Шо це за самовидвіженіє?! А чого не мене в адміни? ппц, ждіть ВБІОСа, 4ітів(teamatac) лічить :D

ЗІ Я знаю одне, шоб будь адміном треба довіру заслужить <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моисеева в админи-постояний перетрах сервера-никаких читов и матав

Я за Fantazy чи intro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам ще хазяєва сервера нічьо не написали а ви вже кандидатів обсуждаєте...рановато =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...