Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Bliksss сказал:

не обирали, а вже в претензіях....

А що ,хто не обирав ,той не має прав?А кажуть Україна не росія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, toj_tu сказано:

А що ,хто не обирав ,той не має прав?А кажуть Україна не росія.

Значення слова "обирати" - пояснювати?
Не звалюйте на рашку, серед наших депутатів - ще гірші п*си трапляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

В деяких країнах - всі безкоштовно користуються громадським транспортом, а таке явище як чортопхайки  (маршрутки) давно забули, на це потрібно рівнятись, а не розказувати як вам х*йово.
Я не захищаю владу, цю, чи попередню, всім - не догодиш, реально треба дивитись - на те що зараз відбувається.

Яі дивлюсь ,щозараз реально відбувається в інших містах Західної України ,де немає паличників.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

А...згадав, це не ви - про доїзд  з Дубнівської скаржились?

можна було б звідти забрати троль.. вам же - "потрібно"... Один раз - на скільки часу?:blush:

Про Дубнівську - точно не я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@toj_tu Якщо ходити на вибори - ви хоч якось намагаєтесь зробити життя кращим, не ходити - значить все влаштовує, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

 

От як - можна доколупуватись до диспетчера, якщо інфа на неофіційному сайті? Як було сказано - просто ентузіаст створив цей сайт, як може - так і підтримує.
А якщо глянути на графік руху в додатку, там - видно, один троль з інтервалом в 60 хв. 
Передбачу відповідь, не всі мають можливість в додаток заглянути, погоджуюсь, але, конкретно ви- якось же на сайті найшли графік? Значить - є можливість і в додатку глянути )))

Те що в додатку - не відповідаєдійсності.В даному випадку перерва склала ТРИ години.А до диспетчера я не доколупувався.Не вигадуй.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, toj_tu сказано:

Про Дубнівську - точно не я.

можливо і не ви, тоді - перепрошую.

3 хвилин тому, toj_tu сказано:

Яі дивлюсь ,щозараз реально відбувається в інших містах Західної України ,де немає паличників.

то розкажіть, чесно кажучи - не слідкую хто до якої партії належить, цікавить результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, toj_tu сказано:

Те що в додатку - не відповідаєдійсності.В даному випадку перерва склала ТРИ години

додаток - який? 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

@toj_tu Якщо ходити на вибори - ви хоч якось намагаєтесь зробити життя кращим, не ходити - значить все влаштовує, чи не так?

А хто проти?Просто має значення кого обирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, toj_tu сказано:

А хто проти?Просто має значення кого обирати.

Ну, якщо немає достойних - запропонуйте свою кандидатуру... Люди - зроблять свій вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, toj_tu сказано:

Про Дубнівську - точно не я.

Я - таки не полінувався, знайшов одну скаргу - і точно пам'ятаю про аналогічну, про доїзд з Дубнівської на Володимирську, якщо не видалили - знайду, поки - ось одна з ваших

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Є і недоліки, не хочеться бачити пенсіонерів - які пішки йдуть з 40-го на старий ринок, заради того - щоб на зекономлені гроші купити щось поїсти, чи ліки...

Не так, я чітко написав, щоб закидалась ця компенсація на картку сітікард ! Тобто і використати її можливо буде лише на проїзд. По аналогії як монетизували субсидії: гроші ніби і кидаються на банківську картку, але хліб ти за них фіг купиш. Тут так само.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, SergLutsk сказано:

По аналогії як монетизували субсидії: гроші ніби і кидаються на банківську картку, але хліб ти за них фіг купиш.

не користуюсь, тому - думав що інакше працює. Типу, субсидія - повинна стимулювати більш раціональне використання, щоб залишкові кошти - витрачали на свої потреби, інакше - який сенс?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, toj_tu сказано:

Є така щтука як вік.

в мене прибиральниця на електро їздить

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Bliksss сказал:

Я - таки не полінувався, знайшов одну скаргу - і точно пам'ятаю про аналогічну, про доїзд з Дубнівської на Володимирську, якщо не видалили - знайду, поки - ось одна з ваших

 

Де Дубнівська?Не за си#рай мізки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

ЗГОРІВ АВТОМОБІЛЬ ДОЧКИ ГОЛОВИ ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

P.S. Я таки не знаю - чи це стосується саме цього питання, просто згадалось...

це все з тої ж опери, згорівші десятки автомобілів з 2011 року, згорівший цум,  згорівший найбільший комплекс в буковелі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

не користуюсь, тому - думав що інакше працює. Типу, субсидія - повинна стимулювати більш раціональне використання, щоб залишкові кошти - витрачали на свої потреби,

Ну так субсидія не 100% покриває. Можна економити і свої кошти на щось інше витратити.

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

інакше - який сенс?
 

Щоб комуналка оплачувалась, а не гроші за супсидію пропивалися, а борги росли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Bliksss сказал:

Ну, якщо немає достойних - запропонуйте свою кандидатуру... Люди - зроблять свій вибір.

Пиз#ю, пиз#ю ще й завтра прийду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, toj_tu сказано:

Де Дубнівська?Не за си#рай мізки.

Ось і Дубнівська, і це - ще не те повідомлення, яке я хочу знайти )))
Ти сам - не засирай мізки, ні собі, ні іншим. Інтернет - все стерпить, але - все ж...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, toj_tu сказано:

Пиз#ю, пиз#ю ще й завтра прийду.

Нормально з головою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Щоб комуналка оплачувалась, а не гроші за супсидію пропивалися, а борги росли.

так ось і не можу зрозуміти, раніше - перераховували підприємствам-постачальникам, зараз - людям на картку, але - гроші не знімеш, в "чому цимєс"? на якому етапі - крадуть? :sm128:
Який сенс в цих маніпуляціях з грошима?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

А навар в кастрюлі.

так в тому і справа, що "по дорозі" - гроші кудись мають подітись, і нащо міняти одну мутну схему - на ще більш мутну? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, volks сказано:

Щоб комуналка оплачувалась, а не гроші за супсидію пропивалися, а борги росли.

ну ось же

Цитувати

Монетизація субсидій – це механізм, який дає можливість людям економити Субсидії, починаючи з травня 2021 року, надаються винятково у готівковій формі, а зекономлені кошти можна використовувати на власні потреби

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему почистив.

Флуд розведете - відправлю в РО.

 

З рештою, для тролейбусів є ОКРЕМА тема.

 

 

Закриваю.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


×
×
  • Створити...