Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 25.03.2024 в 15:34, Electronshik сказав:

Добре якщо правда. Але реальність трохи інша.

Одним з індикаторів підготовки до війни у ЄС стане створення/повернення до призовних армій. Чи хтось думає що наймана армія, армія контрактників зможе протистояти цій російській орді?

Я думаю. Я так думаю. Але ніхто не хоче почути і зрозуміти очевидну річ. Військовим треба ПЛАТИТИ! Скоротити к хуям тисячі тилових посад втричі, розігнати штаби радянського зразку і платити. Калька чи як її називають риба - так вона давно є. Штат частини по стандарту НАТИ. Або провідних частин натки. Бундес, Брити, Легіон, Штати. Тільки нам поки не треба. Ми утримуєм тисячі палковніків ,які того фронту ніколи не бачили і не побачать, і нас все влаштовує. А про тил і про приватні фірми в тилу і мови бути не може. Бордюри солдатами виймаються і перекладаються по нитці і фарбуються, віники ломаються і вода після дощу осушується, сніг числиться на плацу повзводно всю ніч якщо йде і тд. Оці всі вдвспєцназимарпєхідшбодшберазвєдбати вєтєрани , що йдуть на болоті в воєнкомат , ти думаєш вони не сцють смерті ? Зарплату в сцецвійськах піхоти кацапів озвучити?

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 25.03.2024 в 15:10, Nokian сказав:

вдавати,що ти не готовий

Знати і бути готовим - різні речі. На жаль, наша влада, хоч і знала, але готовою аж ніяк не була. Навіть я, диванний експєрд, в перші дні офігівав, що це за війна, коли тупо вперед шурують колони бронетехніки, а солдатики їх розстрілюють з ПТУРів. Нагадало, коли на перерві в комп'ютерному класі грали "Башту", там вперед сунули "фашисти", і їх потрібно було знищувати всіма можливими способами. І от, кладу я п'ятьох фріців за раз, і тут мені прилітає підзатильник (в реалі). Виявляється, в мене за спиною стояв наш ДПЮшник, і спостерігав. Після цього, я вислуховував дуже довгу лекцію, які боєприпаси і на які види військ потрібно витрачати ефективно.... (бив то я по піхоті з ПТУРа).

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/25/2024 at 5:59 PM, YVitaliy said:

Знати і бути готовим - різні речі. На жаль, наша влада, хоч і знала, але готовою аж ніяк не була. Навіть я, диванний експєрд, в перші дні офігівав, що це за війна, коли тупо вперед шурують колони бронетехніки

це Залужний таку тактику придумав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 18:07, case_l сказав:

тактику

І чим погана виявилася така тактика? В плані ефективності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 13:10, volks сказав:

 

Зі всіх прасок кричали, що буде напад. Але краще ж вірити тим, хто каже, що нападу не буде

Тож шашликів хочеться. А ще з кожного утюга сміялись з дурних кацапів, як вони там на навчаннях в болоті сидять пів року і всю горілку з місцевих магазинів вигребли, весело було...

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 18:40, jurgen007 сказав:

Тож шашликів хочеться. А ще з кожного утюга сміялись з дурних кацапів,

Так і зараз сміються. Чого б не сміятися з довбодятлів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 20:44, volks сказав:

Так і зараз сміються. Чого б не сміятися з довбодятлів

Ну тож так. Тільки ті довбодятли можуть по нам вилускати по 100 ракет за раз а наші сміхуни чомусь ні і заводи у них працюють в три зміни поки тут і в наших союзників в носі колупаються. І хто з кого сміється? В Харкові чи Одесі мабуть вже не до сміху.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 21:00, jurgen007 сказав:

Ну тож так. Тільки чомусь ті довбодятли можуть по нам вилускати по 100 ракет за раз

Ну так від цього вони довбодятлами бути не перестають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 16:33, Alex S сказав:

Я думаю. Я так думаю. Але ніхто не хоче почути і зрозуміти очевидну річ. Військовим треба ПЛАТИТИ! Скоротити к хуям тисячі тилових посад втричі, розігнати штаби радянського зразку і платити. Калька чи як її називають риба - так вона давно є. Штат частини по стандарту НАТИ. Або провідних частин натки. Бундес, Брити, Легіон, Штати. Тільки нам поки не треба. Ми утримуєм тисячі палковніків ,які того фронту ніколи не бачили і не побачать, і нас все влаштовує. А про тил і про приватні фірми в тилу і мови бути не може. Бордюри солдатами виймаються і перекладаються по нитці і фарбуються, віники ломаються і вода після дощу осушується, сніг числиться на плацу повзводно всю ніч якщо йде і тд. Оці всі вдвспєцназимарпєхідшбодшберазвєдбати вєтєрани , що йдуть на болоті в воєнкомат , ти думаєш вони не сцють смерті ? Зарплату в сцецвійськах піхоти кацапів озвучити?

В нас навіть колись було чи може зараз є, аж два адмірали :)

тільки от не задача кораблів для їхнього рангу у нас не було :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 21:00, jurgen007 сказав:

Ну тож так. Тільки ті довбодятли можуть по нам вилускати по 100 ракет за раз а наші сміхуни чомусь ні і заводи у них працюють в три зміни поки тут і в наших союзників в носі колупаються. І хто з кого сміється? В Харкові чи Одесі мабуть вже не до сміху.

Яке ти пропонуєш в нас виробництво і да його побудувати, якщо наша країна прострілюється вся повністю? На кухні виливати підшипники для танків, чи ще якісь є варіанти? Хіба патрони можна і в дома робити, тільки питання яка їх буде якість, і скільки гарячих та тупих голів один одного перестріляють :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 23:05, MACCEN сказав:

Яке ти пропонуєш в нас виробництво і да його побудувати, якщо наша країна прострілюється вся повністю? На кухні виливати підшипники для танків, чи ще якісь є варіанти? Хіба патрони можна і в дома робити, тільки питання яка їх буде якість, і скільки гарячих та тупих голів один одного перестріляють :)

 

Так війна вже 10 років з яких 8 країна не прострілювалась повністю, чим наші сміхуї займались - томосами і парадами замість ракети клепати в 3 зміни? Надіялись на дядю? Чому ми досі не а наті губки надували.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 23:03, MACCEN сказав:

В нас навіть колись було чи може зараз є, аж два адмірали :)

тільки от не задача кораблів для їхнього рангу у нас не було :)

 

12 адміралів було в 15-16 роках. Всього генералів -адміралів, було в Арміі( без Нацгвардії, ДПС, МНС)-  170. Зараз більше ,бо чисельність 1,2 млн. 

Змінено користувачем Alex S
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/26/2024 at 7:48 AM, Alex S said:

12 адміралів було в 15-16 роках. Всього генералів -адміралів, було в Арміі( без Нацгвардії, ДПС, МНС)-  170. Зараз більше ,бо чисельність 1,2 млн. 

12 адміралів це просто ппц. Особливо коли немає флоту.

Щодо минулого посту цілковито погоджуюсь. Досить все логічно, хоча деякі питання це не знімає:

Була інформація, але швидко зникла, що у країнах НАТО, не всіх, але деяких розглядають перехід на призовну армію? Чи це фейк?

Рашисти все ж таки продавлюють нашу оборону методом "чугунія". Або іншими словами, коли в укріплення влітає щось типу КАБ-500, КАБ-1000, то від укриття мало що залишається. І тим хто всередині не позаздриш. По суті рашисти застосовують майже ту саму тактику вогняного валу, тупо випалюють все на своєму шляху. Що ж можна такому протиставити? Хіба що сильне ППО та винищувачі. І не просто кидати F-16, а з наведенням, з підтримкою тих же Sentry. Бо інакше їх швидко зіб'ють ті ж Су-35 при підтримці своїх А-50. 

Щодо реорганізації все вірно. І військовим треба платити. І влада повинна розуміти що економіка має все ж таки функціонувати, бо інакше військові залишаться без грошей. Бо надіятись на допомогу союзників звичайно добре, але не зовсім вірно, як показує ситуація з американською допомогою. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/26/2024 at 9:10 AM, Electronshik said:

Рашисти все ж таки продавлюють нашу оборону методом "чугунія". Або іншими словами, коли в укріплення влітає щось типу КАБ-500, КАБ-1000, то від укриття мало що залишається. І тим хто всередині не позаздриш. По суті рашисти застосовують майже ту саму тактику вогняного валу, тупо випалюють все на своєму шляху. Що ж можна такому протиставити? Хіба що сильне ППО та винищувачі. І не просто кидати F-16, а з наведенням, з підтримкою тих же Sentry. Бо інакше їх швидко зіб'ють ті ж Су-35 при підтримці своїх А-50. 

Це питання може вирішити лише раптова технологічна перевага, якої у нас не буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 09:10, Electronshik сказав:

 І військовим треба платити. І влада повинна розуміти що економіка має все ж таки функціонувати, бо інакше військові залишаться без грошей.

Слухаєш час від часу Зеленського - і ніби ж все правильно каже: "солдата годують х платників податків". А по факту всі, хто працює офіційно - під першим прицілом в тцк. В нас повістки приносять десятками, особливо цинічно тцк дає повістку на наступний день після закінчення броні.

А любителі конвертів і добродії з авторинку годують солдата хіба що печивком, моніторячи вічноживі групі з роздачею повісток. Чи зверху не розуміють цього? Питання риторичне. Все частіше враження, що навмисно руйнують хоч якісь залишки офіційної праці.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/26/2024 at 9:34 AM, Fahrenheit said:

Все частіше враження, що навмисно руйнують хоч якісь залишки офіційної праці.

Є таке. Знаю не один випадок, коли фірми не могли знайти на ОФІЦІЙНУ посаду та зарплату робітника чоловіка. Бо мало хто хоче зв'язуватись з тцк

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каби каби каби…. Це калібрувальна авіабомба. (1975) Точність її не така висока. І хто сказав що це саме тотально каби? Це бомбометання звичайних Фабів з кабрування великого калібру. ( великий від фаб 500, максимальна радянська була 1500.) Тих таблиць тут не треба. Але закон фізики там простий. Чим більша швидкість на скиді  і більша висота , тим більше вона ( вони) пролетять дистанцію до цілі. А по тим відео що є, інверсійний слід сильний і стрімкий( для порівняно малих реактивних двигунів) , тобто висота і швидкість початку бомбометань високі . А літак залишається поза зоною ппо . 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 09:34, Fahrenheit сказав:

особливо цинічно тцк дає повістку на наступний день після закінчення броні.

Я тобі ще більше скажу - наявність актуальної броні теж не завжди рішає. Особливо, коли поїхав у відрядження в іншу область. В Львівській/Одеській області чи на Закарпатті, навіть маючи бронь можна спокійно попасти на підвал до тцк, де з тебе силою вибиватимуть підпис "добровольця" чи ще щось. Це ненормально, коли інженери їдуть в інше місто налаштовувати/ремонтувати обладнання зв*язку, і десь між містами просто пропадають, а через декілька днів виходять на зв*язок з полігону в Рівненській області. Це при тому, що в них була бронь.

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто такому можливо протидіяти хіба що власною авіацією? Або ловити у засідки (як почався "сушкопад")? 

Бо якщо її точність невисока, все одно починає працювати закон великих чисел: Чим більше "виробів" вони скинуть, тим більш ймовірність потрапляння виробу саме туди, куди треба.

І ще одне. Я розумію що моє питання може бути образливе, але все ж таки: чому наші не вбивають рашистських пілотів усіма можливими засоби, включаючи кілерів та теракти? Чи рос.кримінал настільки патріотичний?

Бо літак без пілота нікуди не полетить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 10:17, Electronshik сказав:

Тобто такому можливо протидіяти хіба що власною авіацією? Або ловити у засідки (як почався "сушкопад")? 

Бо якщо її точність невисока, все одно починає працювати закон великих чисел: Чим більше "виробів" вони скинуть, тим більш ймовірність потрапляння виробу саме туди, куди треба.

І ще одне. Я розумію що моє питання може бути образливе, але все ж таки: чому наші не вбивають рашистських пілотів усіма можливими засоби, включаючи кілерів та теракти? Чи рос.кримінал настільки патріотичний?

Бо літак без пілота нікуди не полетить..

Ти був колись в військовому містечку закритого типу радянського зразку?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/26/2024 at 10:12 AM, xPON said:

Я тобі ще більше скажу - наявність актуальної броні теж не завжди рішає. Особливо, коли поїхав у відрядження в іншу область. В Львівській/Одеській області чи на Закарпатті, навіть маючи бронь можна спокійно попасти на підвал до тцк, де з тебе силою вибиватимуть підпис "добровольця" чи ще щось. Це ненормально, коли інженери їдуть в інше місто налаштовувати/ремонтувати обладнання зв*язку, і десь між містами просто пропадають, а через декілька днів виходять на зв*язок з полігону в Рівненській області. Це при тому, що в них була бронь.

Уявляю собі скільки буде розбірок після війни, коли вцілілі мобілізовані, що пройшли всі кола пекла, зустрінуть на вулиці того тцкашника, який його туди відправив.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/26/2024 at 10:19 AM, Alex S said:

Ти був колись в військовому містечку закритого типу радянського зразку?

Ні, але питання зрозумів. Тобто всі ті пілоти живуть у таких містечках? Тоді так, це значно ускладнює все.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 23:33, jurgen007 сказав:

Так війна вже 10 років з яких 8 країна не прострілювалась повністю, чим наші сміхуни займались - томосами і парадами замість ракети клепати в 3 зміни? Надіялись на дядю? Чому ми досі не а наті губки надували.

Тоді АТО в ЗМІ не сильно озвучували, і не готовили інфофон що треба армію піднімати з колін. Тоді був наратив, блять яке модне слово. Про те що треба дороги, бордюри, бруківка, благоустрій. І більшість кричала б нащо ті ракети якщо дороги розбиті бізнес страждає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 10:17, Electronshik сказав:

Тобто такому можливо протидіяти хіба що власною авіацією? Або ловити у засідки (як почався "сушкопад")? 

Бо якщо її точність невисока, все одно починає працювати закон великих чисел: Чим більше "виробів" вони скинуть, тим більш ймовірність потрапляння виробу саме туди, куди треба

Так мій прадід казав, інвалід ,без руки , ветеран ДСВ. Прожив 94, але я його майже не пам’ятаю . 1982 р.с. Пам’ятаю ,що заповідав сину, моєму діду, всі ,,значки,, , а латуні там було багато, покласти з ним в домовину. І пам’ятаю малим похорони , як дід по колу в гроб розкладав медалі. То його жартом було часто( був мінометником, руку відірвало в Варшаві ) , що кажуть що міна , чи снаряд в одну воронку не падають… Він казав що падають, все залежить від цільності вогню противника. Не вистачає ППО для такого фронту. А краще Патріоту немає. І рівним по ціні також немає. Дуже не дешево самі ракети.Там взагалі , однієї , таблетки від цієї хвороби немає. Це комплекс мір ппо…. Бо їх винищувачі так само бачать джерело випромінення комплексу. Далі не можу. Але все не просто і гігантський фронт. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...