Перейти до змісту

Спокійна робота в Польщі.


Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Zheny@ сказал:

Віза і видається на основі запрошення на роботу.  без запрошення не дадуть візу.

 

А зараз (з 2022 року) хіба не можна їхати по запрошенню і там підписати контракт і податися на карту побиту ?

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, weldermaster сказано:

А зараз (з 2022 року) хіба не можна їхати по запрошенню і там підписати контракт і податися на карту побиту ?

В чистій теорії можна.  Тобі навіть візу там можуть поставити.

В реаліях же то не 2018. Тепер складніше і перетин кордону (карантин), і просто так не пустять. Є моменти.

Краще не ризикувати.

Просто так ти не подасиш на карту побиту. Потрібно трошки там попрацювати.  Це має бути ініціатива роботодавця. Як я розумію.

Нашо їм голодранці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Zheny@ сказал:

В чистій теорії можна.  Тобі навіть візу там можуть поставити.

В реаліях же то не 2018. Тепер складніше і перетин кордону (карантин), і просто так не пустять. Є моменти.

Краще не ризикувати.

Просто так ти не подасиш на карту побиту. Потрібно трошки там попрацювати.  Це має бути ініціатива роботодавця. Як я розумію.

Нашо їм голодранці?

З нового року все помінялося. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

В чистій теорії можна.  Тобі навіть візу там можуть поставити.

В реаліях же то не 2018. Тепер складніше і перетин кордону (карантин), і просто так не пустять. Є моменти.

Краще не ризикувати.

Просто так ти не подасиш на карту побиту. Потрібно трошки там попрацювати.  Це має бути ініціатива роботодавця. Як я розумію.

Нашо їм голодранці?

Наша фірма йде на зустріч людям і допомагає податись на карту побиту, навіть якщо ви просто приїхали по безвізу і пропрацювали 2-3 місяці. Звичайно бувають ситуації коли людина подасть на карту і через місяць звільняється, бо сонце не з тої сторони встало, жодна фірма не застрахована від такого, але тим не менше ми не завжди допомагаємо в цьому нашим працівникам.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Invoker сказано:

ми не завжди допомагаємо в цьому нашим працівникам.

То пан автор - таки роботодавець. З цього і треба було починати.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, volks said:

То пан автор - таки роботодавець. З цього і треба було починати.

 

Я з перших постів зрозумів так, що ТС сам стоїть за втрискаркою. А тут он воно що...))

 

Та може просто затруднює співгромадян у вільний від основної роботи час на цьому підприємстві, аля хедхантер?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, volks сказал:

То пан автор - таки роботодавець. З цього і треба було починати.

Ніякий я не пан, звичайна людина, стою сам за втрискаркою, нікого я не обманюю.

 

7 часов назад, yu2007 сказал:

 

Я з перших постів зрозумів так, що ТС сам стоїть за втрискаркою. А тут он воно що...))

 

Та може просто затруднює співгромадян у вільний від основної роботи час на цьому підприємстві, аля хедхантер?

Мене попросило допомогти моє керівництво з пошуком надійних працівників, бо приїзджають мяко кажучи такі фрукти шо краще б вони сиділи там звідки вони приїхали. 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Invoker сказал:

 ми не завжди допомагаємо в цьому нашим працівникам.

Прошу адміністратора переправити , я просто прийшов зі зміни і сидів вже засинав і писав, там мало бути "ми завжди допомагаємо в цьому нашим працівникам" , дякую.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є можливість підзаробити більше після роботи 2-4 години, 15 злотих година, одразу в на руки видають гроші. Робота заключається в наповнюванні мішків піском, та іншими будматеріалами. Робота знаходиться в 50 метрах від місця проживання на хостелі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора закінчив промо відео фабрики на котрій працюю. Акурат перед продажею ноутбука )

Може когось зацікавить)

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поляки на конвеєрі працюють? І скільки вони отримують? Чи там виключно наші?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, weldermaster сказал:

Поляки на конвеєрі працюють? І скільки вони отримують? Чи там виключно наші?

Конвеєра у нас нема взагалі, у нас тільки робочі місця і все. Працюють в перемішку українці з поляками, ясно що поляків більше ніж українців на фабриці, але нема таких змін щоб в ній не було українців. По зарплаті наші отримують більше, бо постійно беруть надгодини, конкретно на скільки більше українці получають ягн знаю, чужих грошей я не рахую, але знаю що точно так є. Поляк відпрацював 8 годин і додому, йому не їхало не впало залишатись довше, одиниці з них залишаються на надгодини, наші ж 6 з 10 людей залишаться якщо є надгодини і від цього ЗП більша, а ставка що у поляків що у нас абсолютно однакова.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Invoker сказано:

Вчора закінчив промо відео фабрики на котрій працюю.

Покажу ролик фабрики, де я працював.

 

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Покажу ролик фабрики, де я працював.

Повільно працюють. Не вірю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

Повільно працюють. Не вірю )))

Всяко бувало.  Бувало що годину стоїмо, бо немає матеріалу. Чи заготовок. Чи ще щось.

А буває, що за 45 хв 15 каркасів збивали. Але тоді в мене реально спина мокра була.

(на відео видно процес натягування пружин. Я був на такому процесі.  Загалом працював на різних. І тапецерував. І на збиванні, і клеїв. І упаковка, і розвозка в склад і зі складу в авто.

 

 

Як кажуть поляки про роботу в суботу (всі 6 годин надгодини з подвійною оплатою), ми прийшли заробити, а не наробитися.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє нове становісько , сьогодні перевели, можна сказати що підвищили, але я всеодно до людей на виробництві більше тягнуся чим до офісного крісла.

obraz_viber_2022-02-21_10-31-55-098.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, Zheny@ said:

Прислав мені поляк запрошення :)

Я й задумався.

 

В сусідній темі зварювальник @halcogen лякає, що чоловіків вже не випускають закордон))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yu2007 сказано:

 

В сусідній темі зварювальник @halcogen лякає, що чоловіків вже не випускають закордон))

не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так все погано на сьогодні , польська границя функціонує як і раніше, переходять як жінки з дітьми так і мужчини призовного віку. Гроші заробляти і відправляти в Україну це теж не аби шо я вам скажу, це теж допомога і її ніхто не відміняв. Десь ще мають зробити волонтерські пункти прийому крові, незнаю чи у мене в місті буде , але якшо в Ополю наприклад то я точно поїду і кров ще здам.

Змінено користувачем Invoker
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось прорвався в Польщу і потребує місце щоб зупинитись і перечекати якийсь час, то маю вільну кімнату на 4 особи. Допоможу чим зможу, можливо навіть з документами на роботу , песелями і банківськими контами. Пишіть тут або на вайбер або ватсап +48796300909

obraz_viber_2022-02-25_08-29-24-202.jpg

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...