Перейти до змісту

Спокійна робота в Польщі.


Рекомендовані повідомлення

Вітаю, хочу запропонувати варіант роботи в Польщі, м Пруднік (Опольське воєводство), на фабриці де і сам працюю вже другий рік, по виробництву гумових деталей для дверей автомобілів, Тесла, Шкода, Ауді, БМВ, Фольцваген та інші. Одразу хочу сказати шо того запаху ядовитої гарячої гуми хто стикався раніше на інших фабриках, нема взагалі. Фабрика замовляє якісний гранулят і він не смердить. 

Основна ж робота це робота при втрискарках, де ви закладаєте легенькі профілі 2-4 штуки (вага одного профілю 100-120 гр) і запускаєте втрискарку яка на виході вам дає готовий виріб, ви дивитесь чи нема дефектів і закладаєте нові профілі, є дефекти, кличете механіків які завжди поруч. І ще один процес це трансфер, де ви закладаєте 2 профілі котрі машина затягує в середину і ріже під потрібним кутом, ті профілі потім йдуть на втрискарки, все так само, подивились чи нема дефекту і заклали нові, є дефекти, кличете механіків. Для жінок можливі варіанти сидячої роботи на контролі якості, але при умові того що людина вже набралась достатньо досвіду.

На цій фабриці з вас ніхто не буде просити норми, я як заробітчанин зі стажем це оцінив одразу і коли над тобою стоять і кричать шибчей шибчей це ніяк не допомагає а навіть навпаки, тому умови роботи дуже хороші, люди добрі, керівництво вислухає і допоможе при потребі, сама ж робота виконується в відреставрованому теплому приміщені, столова, кавомати, мікрохвильові і чайники все є в наявності. Спецодягом забезпечує фірма котра затрудняє працівників, видають нові штани , нові 2 футболки і нове взуття.

Робота в 3 зміни по 8 годин , після того коли наберетесь досвіду то можете просити надгодини і якшо вони є то вам їх дадуть, суботи так само. 

По грошам шо виходить , якшо ви відходили повний місяць без пропусків то ви отримаєте 17-18 тисяч гривень, коли ви брали надгодини і суботи то від 25 - 30 тисяч гривень, це я приводжу приклад місяця роботи без пропусків, прогулів і лікарняних. Зараз ізза корона вірусу і збоїв в замовленнях і поставках не завжди дають надгодини і суботи, але вже з весни починається сезон і тому все налагодиться більш менш.

Працевлаштуватись можна як по безвізу так і по візі, фірма на якій я працюю робить безкоштовно виклики на роботу. Можна податись на карту тимчасовего побиту і на воєвуду. Надається також місце для проходження карантину для тих хто не вакцинований, кошти повертають з першої зарплати на карточку. При потребі  вже тут на місці допоможу вам зробити песель або відкрити банківський рахунок якщо вам потрібна буде допомога. 

Проживання в комфортних умовах , є великий акуратний хостел через дорогу від роботи і є квартири по місту де сімейні пари проживають завжди окремо в кімнаті.

 

Якщо ви зацікавились топрошу написати мені в приватні повідомлення і де ви зможете запитати все що вас цікавить більш детально.

Дякую за ваш час і увагу.

 

Прикріпляю фото умов проживання, кухні та кілька фото з робочого місця.

 

зображення_viber_2022-02-06_10-59-09-141.jpg

зображення_viber_2022-02-06_10-59-09-208.jpg

зображення_viber_2022-02-06_11-29-57-223.jpg

зображення_viber_2022-02-06_10-59-09-359.jpg

3.jpeg

2.jpeg

1.jpeg

0.jpeg

зображення_viber_2022-02-06_11-45-10-897.jpg

зображення_viber_2022-02-06_11-45-10-745.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Скільки вираховують за житло?

Прошу вибачення, забув написати , 400 злотих мешкання, якщо захочете на своє йти то гроші повертають і не вираховують.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zheny@ сказал:

@Invoker  Озвуч зп в злотих нетто / за год.  і за надгодину.

 

 

Затруднення відбувається на основі умови о праці,  мінімальна крайова, в ній нема оплати за годину, по цій умові ви получаєте 3010 злотих брутто, за повний місяць без надгодин і субот, нетто десь 2500 + премія за не пропуски (кожного місяця вона різна 150-250 злотих). З надгодинами і суботами 3500 - 4500 злотих вийде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що на більшості заводах в Польщі у всіх мінімалка. І заробляють в основному лише переработками. Без переработок там зарплати не такі цікаві враховуючи нічні зміни.

 

І трохи більше заробляють будівельники і зварювальники.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Я так зрозумів, що на більшості заводах в Польщі у всіх мінімалка. І заробляють в основному лише переработками. Без переработок там зарплати не такі цікаві враховуючи нічні зміни.

 

І трохи більше заробляють будівельники і зварювальники.

Плюс мінус так і є , але умови роботи зварювальника або будівельника на багато гірші чим тут, плюс здоров"я більше треба, ця робота більше підходить для людей які живуть за правилом - "життя це не тільки робота".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Invoker сказано:

мінімальна крайова, в ній нема оплати за годину

Крайова і є за годину. Вся Польща так рахує.

Мене кличуть на 16,11/год.  (нетьто) По 10 год. субота 6.

Житло безкоштовне.

і того 250год середня - то це 4000 зл.

Якщо по 8 годин рахувати (субота 6 годин) то 3200 /міс.

Робота теж не сама важка. Цікава. 

У вас же виходить - навіть не 14 зл / год. і ще мінус житло 400зл.

2500-400=2100*7=не цілих 15 000 грн.?? Серйозно?  А ще мінус їжа, то що лишиться?  де сенс?

Ой, а ще в 3 зміни???

 

Ось. в Луцьку!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Zheny@ сказал:

Крайова і є за годину. Вся Польща так рахує.

Мене кличуть на 16,11/год.  (нетьто) По 10 год. субота 6.

Житло безкоштовне.

і того 250год середня - то це 4000 зл.

Якщо по 8 годин рахувати (субота 6 годин) то 3200 /міс.

Робота теж не сама важка. Цікава. 

У вас же виходить - навіть не 14 зл / год. і ще мінус житло 400зл.

2500-400=2100*7=не цілих 15 000 грн.?? Серйозно?  А ще мінус їжа, то що лишиться?  де сенс?

Ой, а ще в 3 зміни???

 

Ось. в Луцьку!

 

 

Особисті витрати такі як на їжу і тд і тп віднімаються від кожної зарплати в кожній країні, а на рахунок безкоштовного проживання не хочу вас розчаровувати, але коли говорять що безкоштовне, то це означає шо його вже вирахували з вашої зарплати цього вам не говорячи, це так би мовити замануха.

А на рахунок чи є сенс, це вже кожен вирішує сам для себе.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Invoker сказано:

а на рахунок безкоштовного проживання не хочу вас розчаровувати, але коли говорять що безкоштовне, то це означає шо його вже вирахували з вашої зарплати цього вам не говорячи, це так би мовити замануха.

:lol:

Чи ж я не працював у Польщі?

Коли казали, що ЗП 13,5 і мінус 150 за житло - то ясно і так.

Коли казали 14,5 і житло халявне - то так і було. Години рахували чітко.

Яка "замануха" ?  Ясно, що посередник згідно умови злєценія має на заробітчанинові свою "злотувку". Але і заробітчан не ображали ніколи. Ніколи не було такого, щоб недорахували годин чи щось такого.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

:lol:

Чи ж я не працював у Польщі?

Коли казали, що ЗП 13,5 і мінус 150 за житло - то ясно і так.

Коли казали 14,5 і житло халявне - то так і було. Години рахували чітко.

Яка "замануха" ?  Ясно, що посередник згідно умови злєценія має на заробітчанинові свою "злотувку". Але і заробітчан не ображали ніколи. Ніколи не було такого, щоб недорахували годин чи щось такого.

 

Це добре шо вам так сказали і так і було , але безкоштовного проживання нема, воно платиться з зарплати тих хто там живе, це не роботодавець платить з своєї кишені і не фірма яка вас затрудняє, не червоний хрест, а саме ви.

Вам коли оголосили що 14,5 і житло безкоштовне, це означає шо з вас уже вирахували ці гроші і вони просто не хочуть щоб ви кіпішували, і це означає також шо ваша ставка мала би бути трошки вищою, акурат на ці гроші шо ви заплатили за мешкання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Invoker сказано:

Це добре шо вам так сказали і так і було , але безкоштовного проживання нема, воно платиться з зарплати тих хто там живе, це не роботодавець платить з своєї кишені і не фірма яка вас затрудняє, не червоний хрест, а саме ви.

роботодавець зацікавлений в працівниках. І хороший роботодавець - пропонує житло по мінімальній ціні. І да, він може не доплатити ту злоту на годину, взявши її на "комуналку".

У Польщі все більше праці з безкоштовним житлом. Або, принаймні, з мінімальним. 400зл за "общагу" ?? Це дорого.

З нас брали 150-200-300зл перший раз і хто приїжджає вдруге, то не платили. Оплачував власник заводу!

30 хвилин тому, Invoker сказано:

Вам коли оголосили що 14,5 і житло безкоштовне, це означає шо з вас уже вирахували ці гроші і вони просто не хочуть щоб ви кіпішували, і це означає також шо ваша ставка мала би бути трошки вищою, акурат на ці гроші шо ви заплатили за мешкання.

Не фантазуй!

Не всі однаково жлобляться. 

Мінімалка 19,6зл брутто. МІнус податки ~23% = 15,1. І я (умовно) буду їхати на 16,1зл. І все. Відроблю 300 годин - то заплатять 300*16,1=4830зл на картку.

Далі, скільки потрачу.

Я пояснюю ще раз - мені житло надає роботодавець безоплатно. Це його витрати і "винагорода" для людей які у нього працюють не перший раз.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Invoker сказано:

Вам коли оголосили що 14,5 і житло безкоштовне, це означає шо з вас уже вирахували ці гроші і вони просто не хочуть щоб ви кіпішували, і це означає також шо ваша ставка мала би бути трошки вищою, акурат на ці гроші шо ви заплатили за мешкання.

А яка різниця? Зп оголосили? Оголосили. Житло безкоштовне? Безкоштовне.  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

А тут так і автор описує. Все залежить від замовлень, і ТД. І не ведіться всі на їхні буклетні цифри. Не все так однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cniperman сказано:

А тут так і автор описує. Все залежить від замовлень, і ТД. І не ведіться всі на їхні буклетні цифри. Не все так однозначно

та то ясно.

Але ті, хто там працює (і не бухає) цілком непогано мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

та то ясно.

Але ті, хто там працює (і не бухає) цілком непогано мають.

Ви на карту побиту подавалися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

та то ясно.

Але ті, хто там працює (і не бухає) цілком непогано мають.

З 6 понаднормовими і 2 відпрацюванням мав 19+ в жовтні. Але це всі робочі суботи плюс кілька раз в дві зміни. Так завжди не буває. На початку року були місяці менше 10

  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

роботодавець зацікавлений в працівниках. І хороший роботодавець - пропонує житло по мінімальній ціні. І да, він може не доплатити ту злоту на годину, взявши її на "комуналку".

У Польщі все більше праці з безкоштовним житлом. Або, принаймні, з мінімальним. 400зл за "общагу" ?? Це дорого.

З нас брали 150-200-300зл перший раз і хто приїжджає вдруге, то не платили. Оплачував власник заводу!

Не фантазуй!

Не всі однаково жлобляться. 

Мінімалка 19,6зл брутто. МІнус податки ~23% = 15,1. І я (умовно) буду їхати на 16,1зл. І все. Відроблю 300 годин - то заплатять 300*16,1=4830зл на картку.

Далі, скільки потрачу.

Я пояснюю ще раз - мені житло надає роботодавець безоплатно. Це його витрати і "винагорода" для людей які у нього працюють не перший раз.

 

 

 

Добре як скажете,  хай буде по вашому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ви на карту побиту подавалися?

Ні.

Але, певно, якщо поїду, то, мабуть, буду.

Говорив з колишнім бордівчанином. Він приїжджав в Луцьк до батьків. То казав, що зараз воєвудських запрошень майже ніхто і не дає - карти побиту в основному.

+ спростили багато процедур оформлення для Українців.

А поляк, той ,через якого я їздив, співвласник рекрутингової фірми-посередника, казав, що дають запрошення тепер одразу на 2 роки. Можна і не виїжджати.

 

Замість піврічних, як колись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Invoker сказано:

Добре як скажете,  хай буде по вашому

Ну чого ж "хай буде по-моєму" ?

Я не винен що Ви працюєте в таких умовах і стільки заробляєте.

Є люди, які мають значно більше. від 20зл година.  І не обов'язково на будові.

 

Хлопчина працював біля Варшави і мав 4500 на руки на фабриці по пошиттю масок одноразових.

Жили безплатно. Да якийсь "хостел", але з хорошими умовами!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Cniperman сказано:

З 6 понаднормовими і 2 відпрацюванням мав 19+ в жовтні. Але це всі робочі суботи плюс кілька раз в дві зміни. Так завжди не буває. На початку року були місяці менше 10

А в середньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Zheny@ сказал:

Ну чого ж "хай буде по-моєму" ?

Я не винен що Ви працюєте в таких умовах і стільки заробляєте.

Є люди, які мають значно більше. від 20зл година.  І не обов'язково на будові.

 

Хлопчина працював біля Варшави і мав 4500 на руки на фабриці по пошиттю масок одноразових.

Жили безплатно. Да якийсь "хостел", але з хорошими умовами!

 

 

Мучить мене тільки питання чому фірма яка надає безкоштовне проживання здає назад його власнику якщо там ніхто вже не живе, воно ж безкоштовне ?) 

Змінено користувачем Invoker
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Invoker сказано:

Мучить мене тільки питання чому фірма яка надає безкоштовне проживання здає назад його власнику якщо там ніхто вже не живе, воно ж безкоштовне ?) 

Це і є житло власника! 

Йому простіше все оформляти через фірму, ніж напряму з українцями.  Фірма бере у нього в оренду приміщення для житла. Оформляє договори з працівниками.

 

Є будинок, з кімнатами. Кухнями, душовими і туалетами.

Це його власність. Його витрати - комуналка: вода, електрика, інтернет, вивіз сміття.

Приїхало, умовно 20 українців. з них 10 платять по 200-300 за житло.Це 2000-3000 зл. Цього може, і не вистачить, щоб покрити всі витрати. Але ці люди заробляють йому гроші. Тому частину витрат, він таки бере на себе.  Ну і велика ймовірність того, що ти правий, і якусь злоту за годину не доплачує посередник, щоб таки вийти на нуль на мешкані.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Zheny@ сказал:

Це і є житло власника! 

Йому простіше все оформляти через фірму, ніж напряму з українцями.  Фірма бере у нього в оренду приміщення для житла. Оформляє договори з працівниками.

 

Є будинок, з кімнатами. Кухнями, душовими і туалетами.

Це його власність. Його витрати - комуналка: вода, електрика, інтернет, вивіз сміття.

Приїхало, умовно 20 українців. з них 10 платять по 200-300 за житло.Це 2000-3000 зл. Цього може, і не вистачить, щоб покрити всі витрати. Але ці люди заробляють йому гроші. Тому частину витрат, він таки бере на себе.  Ну і велика ймовірність того, що ти правий, і якусь злоту за годину не доплачує посередник, щоб таки вийти на нуль на мешкані.

 

 

 

 

Добре , в кожного своя правда, я тут тільки для того щоб запропонувати нормальну роботу людям котрим цікаво )

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...