Перейти до змісту

Спокійна робота в Польщі.


Рекомендовані повідомлення

Щойно, Invoker сказано:

Добре , в кожного своя правда, я тут тільки для того щоб запропонувати нормальну роботу людям котрим цікаво )

Це чудово.

ТІльки не кажи, що вакансія платна! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, volks сказал:

А в середньому?

Так твердо сказати зараз і не зможу. Сильно плаває. Можу підрахувати середньо по нинішнім преміях/ставках на теоретичних 21 день. Можу зробити підрахунок с/з за рік. Але багато відмінностей від лінії/замовлень. В 2019 сміливо міг заявити 12+/-. В 2020 10+/-. Зараз важко так вибрати

Прикинув:в повний місяць(21 день), при максимальній премії на лінії( на модулях менша), одному тижні нічних та одному другої зміни, премії за дисципліну( вводять з цього місяця) чистими 14500. Ще зверху може бути кваліфікація 300-600 грн. Більше тільки в періоди "завалу". Наші славні керовніки теж не дурні, і користуються всілякими дірками щоб не доплатити, так що адекватної оплати за шостий робочий день нема чого чекати. Спочатку пхають перенесення/відпрацювання робочих днів. Осінню працювали за кінець грудня, зараз, як треба за серпень) За них платять тільки премію, ставку колись, як прийде міфічний відпрацьований день

 

 

Змінено користувачем Cniperman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Це чудово.

ТІльки не кажи, що вакансія платна! :)

Та ні не платна, документи і виклики всі безкоштовно , подачі на карти і воєвуди все безкоштовно.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Cniperman сказал:

Але багато відмінностей від лінії/замовлень. В 2019 сміливо міг заявити 12+/-. В 2020 10+/-. Зараз важко так вибрати

10000 грн ? Чи що це за цифри?

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

10000 грн ? Чи що це за цифри?

ну не долари ж !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

ну не долари ж !

Яка зараз мінімальна оплата в годину? 14.5 злот? Це 17000грн за 21 день. Чи в них своя математика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, weldermaster сказал:

Яка зараз мінімальна оплата в годину? 14.5 злот? Це 17000грн за 21 день. Чи в них своя математика?

Це було відсилка на шуберт, наш місцевий.

Автору зсилалось на невелику різницю між заробітками польськими та місцевими. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Яка зараз мінімальна оплата в годину? 14.5 злот? Це 17000грн за 21 день. Чи в них своя математика?

Хлопчина планує їхати, то поляк озвучив йому 15,11зл/год.

Рахуй 10 год день і субота 6.

В середньому 240-250 годин. 240*15,11=3600 мінус житло. і мінус скільки проїсиш / прокуриш / проп'єш.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Invoker сказал:

По грошам шо виходить , якшо ви відходили повний місяць без пропусків то ви отримаєте 17-18 тисяч гривень

На кромберзі місяць без пропусків 13-15. Але ж ключовим залишається питання чи буде можливість відходити повний місяць

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще є таке питання з яким я ще не розібрався. Хто в курсє. Карту побиту швидше видають в таких малих містах як той Пруднік чи в великих містах, напр. Варшава? Чи це від розміру міста не залежить?

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

І ще є таке питання з яким я ще не розібрався. Хто в курсє. Карту побиту швидше видають в таких малих містах як той Пруднік чи в великих містах, напр. Варшава? Чи це від розміру міста не залежить?

Імхо, не залежить.

Це на зразок воєвудського запрошення. Воно видавалося за підписом воєвуди, фактично очільником області.

Тут це +- так само.  Буде злежати від конкретного воєвудства. Від кількості "замовлень".

 

Я поцікавлюся.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, weldermaster сказал:

І ще є таке питання з яким я ще не розібрався. Хто в курсє. Карту побиту швидше видають в таких малих містах як той Пруднік чи в великих містах, напр. Варшава? Чи це від розміру міста не залежить?

Якщо наприклад взяти популярні воєвудства , Варшава, Краків, Вроцлав, Гданьськ і тд і тп, то ясно що довше буде робитись карта, конкретно на скільки довше то ніхто не скаже, але це так. У нас в Опольским воєвудстві карту людина отримала за 5,5-6 місяців, я маю на увазі вже сам пластик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Cniperman сказано:

На кромберзі місяць без пропусків 13-15. Але ж ключовим залишається питання чи буде можливість відходити повний місяць

Ну і виходить приблизно те ж саме, що ТС пропонує. Який сенс з Луцька їхати хз куди на таку зп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, volks сказал:

Ну і виходить приблизно те ж саме, що ТС пропонує. Який сенс з Луцька їхати хз куди на таку зп...

Хто не має своєї квартири і знімає її тут в Луцьку то спокійно може їхати. Рік побувши там, можна пробувати рухатися далі. Для старту це не погана робота.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Invoker сказал:

 

В таких маленьких містах є садочки жлобеки (яслі) ? Чи ви не цікавилися таким питанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, weldermaster сказал:

В таких маленьких містах є садочки жлобеки (яслі) ? Чи ви не цікавилися таким питанням?

Можу сказати саме за Пруднік, так є садочки і для немовлят теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Рік побувши там

Можна сидіти там цілий рік без виїзду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Можна сидіти там цілий рік без виїзду?

Ти бачив мій скріншот з Вайбера?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.02.2022 в 09:21, Zheny@ сказал:

Ти бачив мій скріншот з Вайбера?

Тобто візу дають на два роки, я вірно зрозумів? Бо запрошення то одне, а як з візою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Snark сказал:

Тобто візу дають на два роки, я вірно зрозумів? Бо запрошення то одне, а як з візою?

Зараз зробили простіше. Їдеш по запрошенню, там оформляєшся і подаєш на карту тимчасового побиту яка терміном 2 роки. Виходить вообще бімба. Поляки молодці. 

По карті тимчасового побиту можна міняти роботодавця.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Snark сказано:

Тобто візу дають на два роки, я вірно зрозумів? Бо запрошення то одне, а як з візою?

Віза і видається на основі запрошення на роботу.  без запрошення не дадуть візу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.02.2022 at 17:53, weldermaster сказано:

І трохи більше заробляють будівельники і зварювальники.

 

 

Добре вам :rolleyes:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...