Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, nickel сказано:

Є ті самі помилки, що і в @ursa

 

  Показати прихований контент

 

 

то він в мене БЖ і купив :)

І все наладилося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

БЖ явно не здоровий. 4.2в замість 5. майже 13 замість 12

Я цього й не побачив.

Сліпну геть..

 

Але вірити програмним показникам Аїди, ну.. такоє.  Якби переміряти мультиметром - було б ясніше одразу.

Але раз програма таке показує, то все одно варто задуматися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Dima4s сказал:

БЖ явно не здоровий. 4.2в замість 5. майже 13 замість 12

Чи може бути причиною цього велика нагрузка на БЖ? Там старий бж, а навішано на нього три вінта (1 ссд + 2 хдд) + 1 відеокарта з додатковим живленням. Хоча глянув споживання електрики системним блоком, показує 80-100 ват, ніби й не багато.

10 часов назад, Zheny@ сказал:

Але вірити програмним показникам Аїди, ну.. такоє.  Якби переміряти мультиметром - було б ясніше одразу.

Але раз програма таке показує, то все одно варто задуматися.

Я скоріше показникам Аіди повірю ніж своєму китайському мультиметру, а іншого в мене й немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, nickel сказано:

Чи може бути причиною цього велика нагрузка на БЖ? Там старий бж, а навішано на нього три вінта (1 ссд + 2 хдд) + 1 відеокарта з додатковим живленням. Хоча глянув споживання електрики системним блоком, показує 80-100 ват, ніби й не багато.

Я скоріше показникам Аіди повірю ніж своєму китайському мультиметру, а іншого в мене й немає.

Сумніваюсь що проблема в навантаженні. Думаю БЖ накривається, вже від старості.
Знайди інший для тесту. Це саме просте рішення.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчитуюся. Сьогодні вже мав їхати по новий БЖ, але вирішив старий глянути (виробник, модель, потужність і т.д.) Ну і раз вже лізу в системник, то завжди пил чищу, ну і раз чищу пил скрізь, то вирішив і бж почистити трохи ретельніше ніж завжди, а завжди обмежувався чисткою кулерів на вході і виході. Зняв кришку, не скажу що там було багато пилу, особливо на транзисторах, які прикручені до радіатора, бо їх добре продувало кулерами, але комп перестало ковбасити, хоча покази Аіди по вольтажу не змінилися. Поки що покупку бж відкладаю. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, case_l сказал:

@nickel може на материнці був поганий контакт, при розборі відновився

Не виключено. Вже коли трохи пилососом полазив в системнику, звернув увагу, що штекер від бж до материнки, трохи виліз з роз'єму. Чи він був в такому положенні чи я десь висмикнув вже не взнаю. Поправив, попилососив, робить і добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була подібна ситуація з банальною до смішного причиною. Якось було що комп став періодично перезавантажуватись або й взагалі вимикатись. Нечасто, може 1-2 рази в тиждень. Без видимих першопричин. Тому лише глянув логи, помилок не знайшов, і далі копатись в причинах просто не став. І якось потрібно мені було залізти під стіл щось там зробити на задній панелі компа, повертаю його до себе і випадково зачіпаю кабель живлення до БЖ, а він ледве тримається в гнізді, хилитається ! :ohmy:  Добре його заткнув і вуаля, магія, більше рандомних перевантажень/вимкнень не повторилось :D 

Тому як висновок: в отаких незрозумілих випадках найпростіше і найшвидше що варто зробити - це перевткнути заново всі кабеля, як зовні, так і всередині стстемника. І не забути також оперативку "освіжити" контакти. Фокус з оперативкою мені теж допомагав при синьому екрані.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Фокус з оперативкою мені теж допомагав при синьому екрані

попередньо гумкою потерти контакти. Проканує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

попередньо гумкою потерти контакти. Проканує.

Та яка гумка, просто витягти і знову вставити, в мене пропадав контакт на проці 775, похитав радіатором проца і контакт відновився. Контактні площадки при терті самі усунуть оксидну плівку. Ми ж гумкою проци не тремо, наприклад амд, де ніжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

Та яка гумка, просто витягти і знову вставити, в мене пропадав контакт на проці 775, похитав радіатором проца і контакт відновився. Контактні площадки при терті самі усунуть оксидну плівку. Ми ж гумкою проци не тремо, наприклад амд, де ніжки.

воно то так. Але, якщо є можливість, то чому б і ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо пішли вже на 5-ту сторінку, є така штука, як  Intel Management Engine навколо якого ходять легенди, типу - "Великий брат слідкує за тобою"

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, HWman сказано:

Ну, якщо пішли вже на 5-ту сторінку, є така штука, як  Intel Management Engine навколо якого ходять легенди, типу - "Великий брат слідкує за тобою"
 

  Показати прихований контент

 

Брэд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим не меньше

 

Спойлер

image.thumb.png.ca5f09bea9ff35f6718ee09097152940.png


Не сказати, щоб я від цього неспокійно спав, але таке є, це факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, HWman said:

Тим не меньше

  Reveal hidden contents

image.thumb.png.ca5f09bea9ff35f6718ee09097152940.png

Не сказати, щоб я від цього неспокійно спав, але таке є, це факт

Big Brother Is Watching You, ага.

От тобі загадка від жака фрєско: хто перезавантажує рандомний домашній пк - байден чи госдеп?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...