Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В швагра на материнці одна пара слотів не хоче нормально працювати з пам'яттю. Навіть купував другий комплект пам'яті, і без толку. Доки не прочитав про таку біду в його мп та не переставив в інші слоти, де зараз в парі з р5 3600 працює на 3600 МГц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна ще спробувати aida тест стабільності, але найправильніше тест памяті з дос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже Галя балувана, Ваш той Райзен :)

В Інтел запхнув проц і озу  - і все робе!

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

В Інтел запхнув проц і озу  - і все робе!

ага, маю пару нових машин на 460му чіпсеті (мамки асус в460 туфи) - впихнув пам'ять 3200 - отримав 2666 макс ) впихнув 3600 - отримав все рівно 2666

поряд порівняно старі машинки на 2х райзенах і мамки msi b350ті - впихнув нові плашки, вибрав xmp профіль і все, 3333 чи 3200 - і все робе

більше ніякого інтелю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Ото вже Галя балувана, Ваш той Райзен :)

В Інтел запхнув проц і озу  - і все робе!

 

якби не райзени то би  сиділи зараз 4 ядра і 8 потоків в топовому пк по захмарних цінах і 2 ядра 4 потоки на ноутах 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, b0rg сказал:

ага, маю пару нових машин на 460му чіпсеті (мамки асус в460 туфи) - впихнув пам'ять 3200 - отримав 2666 макс ) впихнув 3600 - отримав все рівно 2666

поряд порівняно старі машинки на 2х райзенах і мамки msi b350ті - впихнув нові плашки, вибрав xmp профіль і все, 3333 чи 3200 - і все робе

більше ніякого інтелю )

В мене асус туф про щось там на в460 працює без проблем на 3200, в швагра тож якийсь асус то не хотів більше 2666 робити в одній парі слотів, в іншій на 3600 гатить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, b0rg сказано:

ага, маю пару нових машин на 460му чіпсеті (мамки асус в460 туфи) - впихнув пам'ять 3200 - отримав 2666 макс ) впихнув 3600 - отримав все рівно 2666

поряд порівняно старі машинки на 2х райзенах і мамки msi b350ті - впихнув нові плашки, вибрав xmp профіль і все, 3333 чи 3200 - і все робе

більше ніякого інтелю )

АМД завжди не так працювали з пам'яттю, як Інтел. 

 

Хоча так і є - в мене зараз 3200, ледь завів її на 3000. Все хоче на 2400 працювати :)

 

Але це не привід відмовлятися від Інтела. 

Це, як я зрозумів - маркетинговий хід. Память працює на 3200, при умові  XMP профіля. Або руцями налаштувати.

Пограюся ще.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Завів я ОЗУ на 3200 :)

 

Ох вже ці інтели, без танців з бубном не обійдешся... Не те що... Кхмм... :D

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеликі підсумки. 

З цим БЖ комп працює стабільно, перезавантажень немає. Підключені всі попередні пристрої, всі сценарії використання перевірені. Скарг немає.

 

Тобто висновок - купівля БЖ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його більше й не запускав. Нецікаво:)

Комп не використовується і ніколи не використовувався в таких режимах, де всі чотири ядра забиті на 100% - тому суть і важливість проходження цього тесту мені - от чесно - незрозуміла :)

Це для мене приблизно як AnTuTu на телефоні - куча балів, місця в рейтингу... Але який в тому сенс, коли дивишся лише YouTube, юзаєш Chrome і відписуєш в Telegram  ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там є і серйозніші тести, стандартний тест виявляє якраз стабільність системи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Revolver сказано:

Там є і серйозніші тести, стандартний тест виявляє якраз стабільність системи.

@ursa  в певній мірі правий!  не всім це  потрібно.

Якщо мені, умовно, для якогось "сервака" чи іншої цілодобової машинки, яка має працювати із певним стабільним навантаженням, я згоден.

А якщо йому відосіки дивитися в "тік-ток"-у чи заліпати на Ютубі чи інших "болотах",  працює, і вже добре.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

міняв у себе термопасту на 5900 амд, перший раз погано вставився проц (точніше був контакт поганий) і були точно такі ж симптоми, перезавантаження/зависання при тестах осст, тобто більш усього причиною є саме поганий контакт прижим, потрібно зняти проц промити чистою зубною щіткою зі спиртом ну і потім акуратно поставити.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Revolver сказано:

 зняти проц промити чистою зубною щіткою зі спиртом ну і потім акуратно поставити.

А ножки не погнуться на проці? В сокет також спирт заливати?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я то думав навіщо там контакти позолочені, щоб зубною щіткою дерти...    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l ніжки не погнуться від зубної щітки, в сокет не лив, річ у тім що коли я зняв куллер, трохи термопасти потрапило на ніжки, просто так її не відмити було, не виключаю такого в в ТС, ну а те що ви скептично ставитесь, то ваша справа, я це на практиці перевірив, і мені дійсно допомогло, при тому, що ризику нема, якщо щітка чиста і спирт 96%.

https://overclockers.ru/blog/DenebCore/show/59117/chistim-processor-amd-spirtom-i-poluchaem-prirost-proizvoditelnosti-moe-issledovanie

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Revolver сказано:

@case_l ніжки не погнуться від зубної щітки, в сокет не лив, річ у тім що коли я зняв куллер, трохи термопасти потрапило на ніжки, просто так її не відмити було, не виключаю такого в в ТС, ну а те що ви скептично ставитесь, то ваша справа, я це на практиці перевірив, і мені дійсно допомогло, при тому, що ризику нема, якщо щітка чиста і спирт 96%.

https://overclockers.ru/blog/DenebCore/show/59117/chistim-processor-amd-spirtom-i-poluchaem-prirost-proizvoditelnosti-moe-issledovanie

Зубной щеткой действуйте осторожно, можно легко погнуть тонкие ножки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Що може бути з компом? Також почав рандомно перезавантажуватися, незалежно від навантаження і без будь-яких сповіщень як до, так і після перезавантаження. Вимикається не поступово, а так ніби кнопку ребут натиснув. Співпало з початком спеки, в кімнаті з компом 27 градусів, але на усіх датчиках не більше 50 градусів, навіть в іграх. Єдине на що думаю я, що не справляється БЖ. Як поводиться комп, якщо слабкий БЖ?

Спойлер

image.thumb.png.d449edf72b86bfdd8df66e3040c560a1.png

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, nickel сказано:

Що може бути з компом? Також почав рандомно перезавантажуватися, незалежно від навантаження і без будь-яких сповіщень як до, так і після перезавантаження. Вимикається не поступово, а так ніби кнопку ребут натиснув. Співпало з початком спеки, в кімнаті з компом 27 градусів, але на усіх датчиках не більше 50 градусів, навіть в іграх. Єдине на що думаю я, що не справляється БЖ. Як поводиться комп, якщо слабкий БЖ?

  Показати прихований контент

 

скачай програмку BlueScreenView

Подивися, чи там є помилки. Їх буде видно.

типу так:

ad1c51be38e4b182e1d56d250cc8ea113d4736d1

 

Якщо немає нічого. То тоді треба рити в сторону заліза.

Може щось да гріється. Або глючить.  ОЗУ. Проц. Вінт / ССД. БЖ.

Тестити все.

Почати із заміни БЖ. Це перше!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твого скріншота не видно. В мене отак, але що з цим робити не знаю. Вільного БЖ немає, тому й питаю тут, може щось підкажете, щоб лишньо не купляв БЖ чи ще щось.

Спойлер

image.png.58dac075868a0e6bd37d297c27165942.png

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Твого скріншота не видно. В мене отак, але що з цим робити не знаю. Вільного БЖ немає, тому й питаю тут, може щось підкажете, щоб лишньо не купляв БЖ чи ще щось.

  Hide contents

image.thumb.png.b95b5c3ebaf88730757f8bd5d24d6ac3.png

 

скрін то таке. не головне.

З того що бачу в тебе - система фіксує помилку живлення.

Тому проблема все ж таки "залізна".

1) міняєш БЖ, на завідомо 100% робочий.  Спостерігаєш, якщо все ок, то більше нічого можеш і не робити.

Якби були проблеми із драйверами - записи були б інші.

Глючний БЖ буде відключати ССД чи вінта. Мамка буде глючитиі т.д.

Коли бж 100% робочий, проблеми шукати набагато легше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...