Перейти до змісту

Куди і як нажалітися на вкрай погану роботу колл-центру 2-ї Луцької міської лікарні?


Рекомендовані повідомлення

Преамбула - в Дії не підтягується сертифікат вакцинації, каже - бла-бла-бла, зверніться до сімейного лікаря. А от дозвонитися до них на гарячу лінію, щоб записатись на прийом  - вже скоро рік. як ще той "квест" :mdr: Тупо вибивають дзвінок. :mellow:

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так дзвінок не допоможе всеодно.

Треба брати паспорт і йти перереєструватися  до сімейного.

Думаю це можна якось вклинитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, вклинився вже. А до хворої бабусі щоб прийшов - два дні з сестрою по-черзі "наярювали" spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Harddriver сказал:

Преамбула - в Дії не підтягується сертифікат вакцинації, каже - бла-бла-бла, зверніться до сімейного лікаря. А от дозвонитися до них на гарячу лінію, щоб записатись на прийом  - вже скоро рік. як ще той "квест" :mdr: Тупо вибивають дзвінок. :mellow:

Був я в другій на днях, хоча це не моя поліклініка. Сидить три жіночки і до кожної жива черга по 5-10 чоловік. Якщо хтось з них ще сяде на телефон, то черга до тих двох за дуже короткий час виросте до 20-30 до кожної, люди їх там порвуть, тому вибрали менше зло - хєрять вхідні дзвінки, хоча дружина таки дозвонилася з надцятої спроби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Був я в другій на днях, хоча це не моя поліклініка. Сидить три жіночки і до кожної жива черга по 5-10 чоловік. Якщо хтось з них ще сяде на телефон, то черга до тих двох за дуже короткий час виросте до 20-30 до кожної, люди їх там порвуть, тому вибрали менше зло - хєрять вхідні дзвінки, хоча дружина таки дозвонилася з надцятої спроби.

 

Хм, в мене адекватна попалась. Написав на вайбер зранку що треба роздрукувати сертифікат, в кінці дня і забрав. 

І спільноту у вайбері сама лікар створила, відпустка курси та ін. інформація.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

Хм, в мене адекватна попалась. Написав на вайбер зранку що треба роздрукувати сертифікат, в кінці дня і забрав. 

І спільноту у вайбері сама лікар створила, відпустка курси та ін. інформація.

Ти про свого сімейного, а я про реєстратуру. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти про свого сімейного, а я про реєстратуру. :)

 

Я веду до того що записуюсь напряму до лікаря.

 

Так швидше бо записи кожні 15хв.(тобто 4пацієнта 1година), і буває що лікар ніби і вільний а реєстратура записати неможе бо нема місць...

 

Screenshot_20211112-143854.thumb.png.5aa8bfe312fdddbdcf43c3499a0e5add.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

 

Я веду до того що записуюсь напряму до лікаря.

 

Так швидше бо записи кожні 15хв.(тобто 4пацієнта 1година), і буває що лікар ніби і вільний а реєстратура записати неможе бо нема місць...

Так ти не мені мав би доводити, а автору теми. Те кого ти цитуєш на форумі впливає на зміст і твого повідомлення.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Harddriver сказал:

Преамбула - в Дії не підтягується сертифікат вакцинації, каже - бла-бла-бла, зверніться до сімейного лікаря. А от дозвонитися до них на гарячу лінію, щоб записатись на прийом  - вже скоро рік. як ще той "квест" :mdr: Тупо вибивають дзвінок. :mellow:

була такаж проблема. звернувся до сімейного прийшлось переписувати декларацію . причина зміна паспорта на ID.

P.S  питання сертифікатів без запису на прийом.

 

Змінено користувачем Serafimych
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене немає проблем із дозвоном.

Але от сімейна по поводу і без - записуйтеся! (бо кожен візит - це її бабло!)  У вайбері відповідає неохоче.

2-а поліклініка.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Harddriver сказано:

Преамбула - в Дії не підтягується сертифікат вакцинації, каже - бла-бла-бла, зверніться до сімейного лікаря. А от дозвонитися до них на гарячу лінію, щоб записатись на прийом  - вже скоро рік. як ще той "квест" :mdr: Тупо вибивають дзвінок. :mellow:

 

 

Мене в березні теж сімейна не прийняла. Вибивала трубку, морозилась.

 

В 2018 р. такого не було, все було класно! При Порошенко такого, як зараз - не було.

Змінено користувачем Zelensky
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zelensky сказано:

Мене в березні теж сімейна не прийняла. Вибивала трубку, морозилась.

як я її розумію...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zelensky сказано:

Мене в березні теж сімейна не прийняла. Вибивала трубку, морозилась.

Скоро тут 99%всіх, хто на борді залишився, будуть робити те ж саме.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімейних зараз присадили всіх в приказному порядку на вакцинацію. Щоб сформувався сертифікат, дані про вакцинацію треба внести в електронну систему охорони здоров'я (ЕСОЗ недороблену) через медичну інформаційну систему (МІС калічну). Треба підтягнути ПІБ, дані паспорта, ЄДРПОУ без помилок (апостроф не в тій розкладці = бан сертифіката), ввести серію-номер вакцини, виробника, дозу, тип взаємодії (будь яка механічна помилка = бан), підписати електронним підписом саме того, хто вакцинував, і відправити в ЕСОЗ, якщо інтернет ніде не глючить і сервери не лежать. І таких вакцинацій в день зараз до 2500, бо ще місяць назад нікого було не загнати, а зараз в 7-30 бажаючі двері в поліклініку виламують, а в 19-15 поліцію викликають, бо пункт щеплень посмів закритися згідно графіку. 

Ще немала купка оригіналів через 4 роки від запровадження в Україні сімейної медицини вдруг взнала, що треба декларацію заключати. І кинулися шукати собі лікаря, бо тільки він може сертифікат сформувати.

І вся ця лірика в нагрузку до основного прийому. НСЗУ всім розказує, що сімейні мають бути доступні 24/7 , що прямо суперечить трудовому законодавству. Кому повезе побувати на прийомі до сімейного зверніть увагу на його телефон. Він буде лежати перед ним і дзвонити безперестанку.

По темі: реєстратори в 2й поліклініці не мають відношення до відповідей на дзвінки. Для цього є 4 оператора колл-центру, які працюють в окремому приміщенні на програмних телефонах. І реально дозвонитися важко через безліч дзвінків, тому що пандемія і вакцинація, а переважна більшість  населення рухається тільки коли припече.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zelensky сказал:

 

 

Ото-то слуги бардак розвели :(

Пережив вже тьму керовників - бардак не через них, а через тих, хто їх обирає.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Harddriver сказано:

Преамбула - в Дії не підтягується сертифікат вакцинації, каже - бла-бла-бла, зверніться до сімейного лікаря. А от дозвонитися до них на гарячу лінію, щоб записатись на прийом  - вже скоро рік. як ще той "квест" :mdr: Тупо вибивають дзвінок. :mellow:

 

На Медпорталі ви зареєстрований?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Harddriver сказано:

Та пора вже напевно.

 

А скільки часу пройшло після вакцинації? Вносити 14 днів можуть. 

Скільки доз вакцини отримали зараз?

 

Навіть після 1-ї дози в Дії має бути жовтий сертифікат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще може варто ще раз піти туди де вам колрли і на місці взнати коли буде сертифікат? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zelensky сказал:

 

А скільки часу пройшло після вакцинації? Вносити 14 днів можуть. 

Скільки доз вакцини отримали зараз?

 

 

 

2 дози. Останню - 13 вересня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регнувся. Пошуком знайшов свого сімейного. Далі думаю справа техніки... Спасибі за підказку ;)

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо людина ГРАЄ роль клоуна, причому досить непогано, а потім агітує за когось( чи проти) - то  насправді її дії викликаютьякраз протилежний ефект.

Чого вона НАСПРАВДІ , можливо і добивається.

Причому дико ржучи з недогадливих.

Мсьє псіхотерапєвт чи продавець іпхонів і хлаомі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...