Перейти до змісту

Послуги вело кур’єра


Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, Alex S сказано:

Я років з 20 тому мав особистий досвід вело доставки 40 кг на відстань більше 4 км. Я манав таку роботу. Заїхати на аеродром паливно ,бо і час і машина фіксується в журналі черговим на кпп, а ровером по тропі Хошиміна їздив на стоянку літаків і зливав з другом по долі дві радянські каністри 20 л. Їх вішав на кермо того совкоровера з обох сторін і крутив поночі педалі  в гараж... бля як згадаю ,зараз тільки сміх розпирає. Він був практично некерований. Вночі і без світла.:)

тепер ясно завдяки кому українська армія втратила боєздатність  і не змогла протистояти російській агресії в 2014 році

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Alex S сказано:

Я років з 20 тому мав особистий досвід вело доставки 40 кг на відстань більше 4 км. Я манав таку роботу. Заїхати на аеродром паливно ,бо і час і машина фіксується в журналі черговим на кпп, а ровером по тропі Хошиміна їздив на стоянку літаків і зливав з другом по долі дві радянські каністри 20 л. Їх вішав на кермо того совкоровера з обох сторін і крутив поночі педалі  в гараж... бля як згадаю ,зараз тільки сміх розпирає. Він був практично некерований. Вночі і без світла.:)

Китайці не жаліються.

E1AAD841-0C7E-403B-A479-950CD26CD64E.png

Змінено користувачем sergkots
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.07.2021 в 17:54, alexvvv сказал:

та чому ж дорогувато, люди ж за пачку мівіни також не будуть працювати 

Тому що за 100 грн по Луцьку і таксі завезе, а якщо недалеко то й у дві сторони вистачить. Якось велокур'єр в мене не з екологією асоціюється, а з економією, моєю економією, типу він на паливо не витрачається, тому мало б бути дешевше. А якщо велокур'єр буде брати дорожче таксиста, то нащо він мені здався.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2021 в 13:20, Cherman сказал:

Тут є люди, які стверджують, що живуть на 2 бакси в день, а в деякі дні взагалі повітрям харчуються. Правда, по тому що вони пишуть, явно видно нестачу вітамінів в організмі.

більше скажу, є такі "йододифіцитні" які за 10к грн на зйомній квартирі, з двома дітьми і декретною жінкою "щаслово" живуть і доказують з піною у рота, шо я "зажрався і о"ел" - на мої слова шо Ви паходу мантрою харчуєтесь....

п.с.с. а потім оказується : батьки знімають і платять за житло, всі продукти вплоть до хліба (купуються і передаються)  і малечу вдівають також батьки) 

можна жити не ?)

 

а по темі якщо у Вас немає ланцюжка замовлень(шоб забезпечити велокур"єру крутіння педалей напротязі всього дня щоб він за"обаний но довольний заробів своїх 500-1000 грн за зміну)тобі собівартісь доставки одного товару виходить дешевше якщо це разова якась "акція"  то  так, дешевше це таксі.. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.07.2021 at 16:01, Alex S сказано:

 їздив на стоянку літаків і зливав з другом по долі дві радянські каністри 20 л.

 

навіщо вам стільки керосину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

навіщо вам стільки керосину?

на бухло мабуть міняв 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Тому що за 100 грн по Луцьку і таксі завезе, а якщо недалеко то й у дві сторони вистачить. Якось велокур'єр в мене не з екологією асоціюється, а з економією, моєю економією, типу він на паливо не витрачається, тому мало б бути дешевше. А якщо велокур'єр буде брати дорожче таксиста, то нащо він мені здався.

Ще є таке поняття як жаба задушить, порахувати чужі гроші, і у кожного глибина того поняття різна і кожен судить виходячи зі свого фінансового стану. Але то таке )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Terrable сказал:

Ще є таке поняття як жаба задушить, порахувати чужі гроші, і у кожного глибина того поняття різна і кожен судить виходячи зі свого фінансового стану. Але то таке )))

Кожен судить по собі...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Кожен судить по собі...

Ну тож так, ви перш порахували що велокур"ер не витрачається на паливо ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Тому що за 100 грн по Луцьку і таксі завезе, а якщо недалеко то й у дві сторони вистачить

Якщо це займе однаковий час, то чому велокур'єр має брати менше?   

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказано:

Якщо це займе однаковий час, то чому велокур'єр має брати менше?   

Підтримую. Всі в основному клали на екологію. Замовникам треба гарантія доставки певного товару у певні часові рамки. Велосипедисти часом можуть доставити передачу швидше за такисистів, бо таксистам то на заправку заїхати то клієнта по дорозі підібрати.. .бо таксисти не вважають що передачка це клієнт... etc

Змінено користувачем Terrable
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, case_l сказал:

Якщо це займе однаковий час, то чому велокур'єр має брати менше?   

Я вже пояснив: в нього витрати менші і якщо він хоче отримати замовлення, конкуруючи з таксистами, то найлегше це зробити знизивши ціну. Припустимо таксист з замовлення 100 грн заробляє чистими 50 грн, тому велокур'єр буде поза конкуренцією, якщо за таке замовлення також візьме 50 грн або навіть 60-70. 

Звісно він може назвати ціну 100 грн, аргументувавши, що і ровер у нього дорогий і шанує свою працю. Але за цей час таксист зробить за день 10 замовлень і матиме 500 грн чистого прибутку, бо він крім посилок може ще й людей возити. Конкуренція зробить своє діло і кур'єр або знизить ціну (якщо не конкретно цей, то інший) або піде шукати роботу. Ринок швидко розставляє все на свої місця.

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Я вже пояснив: в нього витрати менші і якщо він хоче отримати замовлення, конкуруючи з таксистами

Якщо час доставки і сума та сама, то чому будуть брати таксиста, а не велокур'єра, не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, case_l сказал:

Якщо час доставки і сума та сама, то чому будуть брати таксиста, а не велокур'єра, не розумію.

Багато велослужб не розуміли, тому жодна в Луцьку не вижила.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, якщо знайти студента по сусідству, то за 30 грн чому б і ні. Стартова точка поряд же. А якщо старт десь в центрі, забрати посилку умовно на ГПЗ, завезти умовно на Рівненську чи 33-40й квартал, то 30 грн то альтруїзм. Знову ж таки, возити за такі грорші треба на корчику, щоб обслуговування не влітало в копійку. Не знаю, чи то кайфово на корчику в спеку по місту возити невідомо яку вагу за еквівалент морозива чи літри дешевого пива/соку. Шукайте серед молодих незажравшихся сусідів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...