Перейти до змісту

Ви не хочете приемно провести час?


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Или мож флэш-моб - тока она появляеться, все сбегаються на колективную фотографию

дададададаа!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

...меня остановил мой джентельменский принцып: "Не спать с первой попавшейся девушкой не знающей теорему Лапласа".
4 ... ваши варианты

Лара крофт

Осінь, ти десь там пробувала довести Вінні-Пуху свою ерудицію в сфері лапласознавства? В світлі останніх подій рекомендую змінити підпис "блуждающий разум" на "Лара Крофт, експерт в галузі дослідження теореми Лапласа".

Такий він, об'єкт непростих сексуальних фантазій Вінні-Пуха :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за флешмоб?

Блін, першу сторінку треба було прочитати :huh:

Думав просто флешмоб якийсь влаштовуєте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, ти десь там пробувала довести Вінні-Пуху свою ерудицію в сфері лапласознавства? В світлі останніх подій рекомендую змінити підпис "блуждающий разум" на "Лара Крофт, експерт в галузі дослідження теореми Лапласа".

Такий він, об'єкт непростих сексуальних фантазій Вінні-Пуха :D

неа, не піде.

я не пройшла кастинг.

там ще одна вимога була.

і я дрейфонула

ндя.

пєчаль

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может всё на много проще? Ну предложила за 100 эуро хорошо провести время, ну согласились на 50, пошли на место хорошовремяпроведения, и там, радуясь и улыбаясь ждут два, три амбала, и начинают хорошо проводить время. Перспективка, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может всё на много проще? Ну предложила за 100 эуро хорошо провести время, ну согласились на 50, пошли на место хорошовремяпроведения, и там, радуясь и улыбаясь ждут два, три амбала, и начинают хорошо проводить время. Перспективка, а?

не... ну вы экономщики :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может всё на много проще? Ну предложила за 100 эуро хорошо провести время, ну согласились на 50, пошли на место хорошовремяпроведения, и там, радуясь и улыбаясь ждут два, три амбала, и начинают хорошо проводить время. Перспективка, а?

угу, а потім дівчинка йде на Грибоєдова і пише заяву, що вона час провела не так вже й весело... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кончили в обезьянике
"Это у вас кончают, а у нас заканчивают" © Фільм "Классик" :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото-то набазікали! Давненько так активно не висловлювались.

Смішки смішками, а те про що пише Ярчик в невеликому майбутньому :D

В Голландії, доречі, держава оплачує послуги повії для інвалідів...

А що, чоловіки, дайте пропозицію нашим депутатам... :D

Ню, то коли фото буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попит породжує пропозицію :_39: . Якщо є такі, хто бажає надавати послуги, то чому ж це не легалізувати і зробити корисним не тільки для споживачів, а й для місцевого бюджету. Створити нормальні робочі умови. І не треба буде дівчатам бігати і чіплятись до перехожих. :D А сама древніша з професій є, була й буде. Шерше ля фам .

Хочу ж глянути на ту дівчину, з якою половина форуму хотіла б гарно провести час :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу ж глянути на ту дівчину, з якою половина форуму хотіла б гарно провести час :D

так і мені цікаво подивитись

а хлопці культурно відморожуються її фотографувати

ну якщо поодинці страшно, то давайте справді флеш моб влаштуєм ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, ти десь там пробувала довести Вінні-Пуху свою ерудицію в сфері лапласознавства? В світлі останніх подій рекомендую змінити підпис "блуждающий разум" на "Лара Крофт, експерт в галузі дослідження теореми Лапласа".

Такий він, об'єкт непростих сексуальних фантазій Вінні-Пуха :)

неа, не піде.

я не пройшла кастинг.

там ще одна вимога була.

і я дрейфонула

ндя.

пєчаль

;)

лана не дрейфи прокатит и так :D а с матрицами то это уже высший клас "кста для желающих могуозвучить теорему"

Створити нормальні робочі умови. І не треба буде дівчатам бігати і чіплятись до перехожих.

Имхо тогда желающих овладеть даной профессией станет раза в два больше, а я бы например не хотел бы чтоб хто то из близких мне людей занимался бы таким блядством. (лучше бы ужо косяк легалезовали)

ну якщо поодинці страшно, то давайте справді флеш моб влаштуєм ))))

целую охоту на бедную девушку устроили, она терь будет боятся на улицу выйти, не то что еще комунить что предлагать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гии! И сёдня после 18,00 все 20 пользователей, что эту тему читают, в засаде возле пано..... Кто какое место занимает?

Или мож флэш-моб - тока она появляеться, все сбегаються на колективную фотографию

Після 18-00 тема завмерла... Висновки напрошуються самі.Чекаємо на результат. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по руски не скажу так как учил по украински *предисловие* на первом курсе чуть не выгнали из универа за то что 6 рас сдавал вышку. Препод сказал: Сцуко если на пятом курсе розбудять и спросять оприделитель матрицы, знать не буш - грош тебе цена *предесловие енд*

Визначник матриці дорівнює сумі добутків усіх її елементів кажного рядочка та стовчпика на їх алгебраїчне доповнення.

БгГг

laska +1 за картингу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...