Перейти до змісту

Ви не хочете приемно провести час?


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Когда она подошла к нам,знакомый сказал что женат.

Она: Жена, это так, каша, а я Десерт :-)

Как сказал Ярчик она явно осваивает директ маркетинг с прямыми продажами. :D

ы

ну, думаю, деяких би такий десерт влаштував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

тут і до МЛМ недалеко:)

точно.

нижние уровни пирамиды работают на трассах и у Пано

а верхушка сидит дома и периодически ощущает в себе работающий вибратор (дивиденды и комисионные с нижних уровней).

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю а я думал это я один такой обоятельный и привлекательный что ко мне девушки прямо на улице пристают и предлагают интим. (этой статьей вы понизили мою самооценку). Было это зимой возле Максима, я решил сразу уточнить что значит приятно провести вермя, ответ последовал не замедлительно, цену уточнять не стал так как боюсь пользоваться данным сервисом, но она сказала что это бесплатно Оо. Как говорят "Секс это еще не повод для знакомства". Но меня остановил мой джентельменский принцып: "Не спать с первой попавшейся девушкой не знающей теорему Лапласа".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Было это зимой возле Максима, я решил сразу уточнить что значит приятно провести вермя, ответ последовал не замедлительно, цену уточнять не стал так как боюсь пользоваться данным сервисом, но она сказала что это бесплатно. Но меня остановил мой джентельменский принцып: "Не спать с первой попавшейся девушкой не знающей теорему Лапласа".

Чува-а-а-ак...... мля буду, але ти ще дєвствєнніґ!..

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чува-а-а-ак...... мля буду, але ти ще дєвствєнніґ!..

От Черт, а как ты догадалсо :smile3: дя берегу себя для той единой.

Кстати девушки никто не хочет приятно провести время ? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину назад йшов біля Проміня додому вона, в червоній сукні та чорній шкіряній куртці наздоганяла двох чоловіків, що йшли біля магазину Бруклін. Доречі, вона змінила колір волосся або перуку: зараз світлий , а останній раз була темно рудою. Вона так наздоганяла чоловіків. Напевно проводить соціологічне опитування, або банально просто хотіла взяти в них "інтерв"ю" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто хотіла взяти в них.... "інтерв"ю"

Шось цей "журналістський" нав"язливий сервіс класно розкручується в невеликому Луцьку))

Дайош квартал Червоних Ліхтарів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивна дівчинка, з когось вимагає по ХХ-надцять €, комусь безкоштовно пропонує.. цікаво, за якими критеріями обираються безкоштовні, та "спонсорні" клієнти..

Чи це просто вдалий/грамотний рекламний/маркетинговий хід???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, за якими критеріями обираються безкоштовні, та "спонсорні" клієнти..

Кожний десятий клієнт безкоштовно... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрю эта барышня стала персоной №1 на нашем форуме, может присудить ей гран при "Вот она слава, чего хотела то и получай"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивна дівчинка, з когось вимагає по ХХ-надцять €, комусь безкоштовно пропонує..

А хто писав про безкоштовно ? Я щось не пригадую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати девушки никто не хочет приятно провести время ? :angry2:

:)

Теорема Лапласа - одна из предельных теорем теории вероятностей. Если при каждом из n независимых испытаний вероятность появления некоторого случайного события Е равна р (0<р<1) и m - число испытаний, в которых Е фактически наступает, то вероятность неравенства близка (при больших n) к значению интеграла Лапласа. Установлена П. Лапласом (1812)

ээээ.... :_31:

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даєш фото в студію. Місто повинно знати своїх героїнь!

Відкривається фотоохота.

Хто перший виставить фото - з мене + (тільки реальне, без підстави)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце так. а я навіть у ліцо її не запомнив, і в декольте теж. нє відать плюса за фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все одно біля "Пано" живу... вийти шоль, поснімаццо... може, інтерв'ю візьму? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, шкода, що в "Флеймі" не можна плюсувати... жжош, адназначна! :_31:

:)

батьку, це в нас сімейне

:angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вигляділа вона досить чемно. ото ніби дівчина з порядної родини на весілля до родичів зібралась: червоне плаття довжини нижче колін і з умєрєнним декольте, неяскравий макіяж, волосся укладене. інтелігентне таке блядство виходить. чи може вона дійсно віршів прочитати хотіла?
оце так. а я навіть у ліцо її не запомнив, і в декольте теж. нє відать плюса за фото

Нічого собі не запям"ятав! Ти подивись як ти гарно її одяг описав. Я на це відразу звернула увагу: довжина плаття... :angry2:

Поставила подяку за вірність дружині (ну і картошці теж :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все одно біля "Пано" живу... вийти шоль, поснімаццо... може, інтерв'ю візьму? :angry2:

гы

или дашь (интервью)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все одно біля "Пано" живу... вийти шоль, поснімаццо... може, інтерв'ю візьму? :angry2:

гы

или дашь (интервью)

:)

угу, у дівчини буде "робота з мікрофоном"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, вы эта... урл борды дайте ей при встрече...будет свой, так сказать, интервьювер... Ну а Толику, который ЛТ предлагаю бордовскими силами подарить абонемент, за ветку :angry2:

ЗЫ. Панянка откликается на имя Маргарита :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, вы эта... урл борды дайте ей при встрече

только не говорите при ней этого слова - цену взвинтит, подумав, что это разновидность :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да..різновид. на борді- значить, на дошці...твердій, нетесаній...ще й урл...якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...