Перейти до змісту

Безпровідна мережа між двома Android


Рекомендовані повідомлення

Привіт усім ! Ось вчора зіткнувся з нестандартною проблемою. 

Вхідні дані: є андроїд медіа коробочка, підключена по шнурку, на ній був скачаний файл 3,5 Гб. Виникла потреба зранку оперативно забрати цей файл на телефон, підключений до того ж роутера  по віфі і не зміг !

Звичайно, що першим ділом з'єднав шнурком, але мій сяомі завжди був примхливий до юсб з'єднання, отако просто втикнув і бачиш пам'ять не вийде, навіть до компа лише після танців з бубном вдавалось підключитись. І тут звичайно нічого не вийшло, лише медіабокс зміг побачити галерею телефона, а коли на телефоні включав режим юсб з'єднання для передачі файлів, то взагалі ніхто нічого не бачив.

Другим ділом вирішив з'єднати їх через блютуз, тут теж облом. Ніби обидва девайса побачили один одного в переліку блютуз- девайсів, але коли натискав на кнопку сполучення (будь на кому з них), то оте віконечко з паролем доступу на боксі вилазило і тут же за долю секунди зникало. В результаті я нічого підтвердити не міг, на телефоні віконечко теж було, і код той самий, і натискав сполучення, але після деякого часу думання обидва девайси видавали, що не змогли підключитись бо невірний код.

Ну зранку часу вже не було гратися, ввечері суто вже для спортивного інтересу спробував з'єднати їх по фтп-серверу, але скільки я не перепробував софтінок для фтп, всі вони змогли показати телефону лише файли на внутрішній пам'яті бокса, а потрібний файл на карті пам'яті ! А фтп-сервер не пропонує її для перегляду !

Отож суто банальний інтерес і вже діло принципа : як швидко перекинути великий файл з медіабокса на телефон ?! (флешку не пропонувати). Так, можна через хмару, але це подвійна перкидка і швидкою її не назвеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись була схожа ситуація, пробував Fast File Transfer, на телефоні пішла, на приставці ні. Скинув на флешку, так нічого й не вийшло, точніше часу не було з бубном танцювати. Може в вас вийде через вайфай пряме підключення зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж пропоную на тел роздати інет (або навіть і просто двоє до домашнього інету приєднати), на боксі прийняти. і спробувати любий файлменеджер - тоталкомандер чи ES. а якшо андроїди новіші, то рекомендую google files - хороший файловий менеджер з передачею між двома андроїдами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На крайняк залити з приставки на якесь хмарне сховище і зтянути звідти. Хоча wifi direct і файловий менеджер типу ES має і так працювати, хоча швидкість там не найкраща, бо воно через SMB працює, якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через блютуз буде ще повільніше. саме проще завантажити потрібний файл заново на новий пристрій і не сратись

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

На крайняк залити з приставки на якесь хмарне сховище і зтянути звідти

Так звичайно можна, але це буде подвійна робота і далеко не швидко, напевне 3,5 Гб туда і назад може зайняти до 40-50 хв, бо по максимуму по тарифу 100мбіт воно точно не буде.

1 година тому, laser сказано:

теж пропоную на тел роздати інет (або навіть і просто двоє до домашнього інету приєднати)

Не зовсім зрозумів ідею, так вони й так обоє до одного роутера під'єднані, тільки один по шнурку, другий по вай-фай. Чи відключити бокс від шнурка, телефон підключений до вай-фай зробити роздавачем інету і бокс підключити до роздачі телефона ? Дик а що це змінить в ситуації, що телефон ніфіга не бачить файлів на карті пам'яті бокса ? Я ставив вчора той же ES провідник на обох девайсах, пробував створювати фтп-сервер, ніфіга телефон не бачить карти пам'яті бокса. Та й бюджетний бокс має такий хілий вай-фай модуль, що боюсь якщо навіть і вийде побачити, то певно така передача буде не надто веселішою по часу ніж через хмару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нерозумію для чого вам ФТП? є samba, через нього передаються файли.

ну і варто вам визначитись чи знаєте де лежить той файл?, і чи є у вас доступ до нього. в андроїді, як і лінуксі все трохи складніше і заплутаніше ніж у вінді, "на карті пам'яті" то поняття широке, адресу змонтованої флехи знаєте?, файлова система не захищена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, laser сказано:

через блютуз буде ще повільніше. саме проще завантажити потрібний файл заново на новий пристрій

Тобто це не я лопух, тут дійсно не існує простого і швидкого рішення ? Бо подумав що в нинішній час купи супертехнологій безпровідних, а я тут банально між двома власними девайсами файл не можу перекинути, стидоба :)

2 годин тому, laser сказано:

а якшо андроїди новіші

Ну на боксі точно не свіжий, здається 5 чи 6-ий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

ну і варто вам визначитись чи знаєте де лежить той файл?, і чи є у вас доступ до нього

Ну так, звичайно знаю, і доступ є.

1 година тому, laser сказано:

адресу змонтованої флехи знаєте?, файлова система не захищена?

Так там шлях трохи туманний до нього, вручну його написати  непросто, але при потребі зможу. А що значить чи система не захищена то не скажу, коли ту флеху ставив і що тоді робив, то було дуже давно, вже не пам'ятаю.

 

1 година тому, charlie сказано:

Тотал командер встановлений на андроіді з фтп плагіном  ?

Саме тотал командера не ставив, є посилання який конкретно варто спробувати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, charlie сказано:

В мене стоїть з плеймаркета ghisler total commander 3.0 і плагін  TotalCmd-Ftp 2.42

Ок, знайшов отаке, а от з плагіном не впевнений, щось схоже типу такого, воно ?

То значить тотал командер я ставлю на бокс, як на сховище даних, а плагін, щоб підключитись до нього, ставлю на телефон, так ?

І в тому тоталі на скрінах видно є кілька мережевих варіантів, який з них вибирати ? Як "розшарити" доступ до папки карти пам'яті?

P.S. можеш покроково розписати мої ходи, що, в якому меню, який пункт, якою операцією запустити, якщо вже робив таке ? Бо я вже трохи задовбався вчора на ті експерименти години півтори вбив, і не така вже це нагальна необхідність і потреба велика, щоб ще цілий вечір з бубном просидіти... :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плагін також на бокс ставиш. Я просто перекидав з андроіда на лінукс через root і ip девайса. Заходити треба саме в плагін і там створювати root підключення.

А через тотал не пробували перенести файл з флеш в галерею телефона ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

першим ділом з'єднав шнурком

В мене теж Xiaomi, і раніше і комп трубку не бачив при підключенні, поки не купив нормальний шнур.
Для бездротової передачі раджу X-plore File Manager. Функціонал дуже великий (FTP, SMB, архіватор, PDF-читалка, рут, OTG (бачить навіть ссд на 250Гб) , і є можливість відкривати 2 панелі як в Тотал командері.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, pasha1207 сказано:

поки не купив нормальний шнур

Ну в мене в принципі рідний шнур.... Та й такі маніпуляції роблю настільки рідко, що не виникало думки купувати інший шнур (тим більше що не факт, що новий куплений запрацює краще ніж наявний).

15 хвилин тому, pasha1207 сказано:

Для бездротової передачі раджу X-plore File Manager.

Ок, дякую, спробую, а яку конкретно функцію порадиш для передачі ? Я так розумію ставити його на обох девайсах і потрібно буде якось "зв'язати" їх. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другого андроіда не має зараз на місці ппід рукою, але до розшареної папки компа підключився за декілька секунд без проблем, тільки через LAn плагін для тотала.

думаю потрібно створити нову папку в корені андроїда, скопіювати в неї файл з флешки (хоче може цього і не потрібно) і без проблем перекинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, SergLutsk сказал:

Ок, дякую, спробую, а яку конкретно функцію порадиш для передачі ? Я так розумію ставити його на обох девайсах і потрібно буде якось "зв'язати" їх. 

спробував тільки що на телефоні, включити сервер Wi-Fi. При підключенні з компа наполягає на оплату (93грн). (Можливо те що хлопці порадили вище, спрацює)

Коли на компі розшарював і підключався з трубки через X-plore File Manager то все безкоштовно. 


Собі вдома зробив наступним чином, в роутер в USB закинув переносний вінт, розшарив його. В X-plore File Manager додав FTP сервак, та й маю постійний доступ до файлів, як ззовні, так і в домашній мережі

UPD
На Xiaomi Mi8 (Android 10, MIUI Global 12.0.1) зайшов в стандартний файловий менеджер, включив стандартний FTP, встановив вхід з авторизацією. З компа підключилось нормально
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, charlie сказано:

але до розшареної папки компа підключився за декілька секунд без проблем

Про розшпрення папки компа в темі не було ні слова, проблема була не в цьому :)

31 хвилин тому, charlie сказано:

думаю потрібно створити нову папку в корені андроїда, скопіювати в неї файл з флешки

Якби це було можливо, то я б зразу це зробив ще вчора. Місця не вистачить, боксік старенький, лише 8 Гб вбудованої, вільної відповідно там пшик.

 

20 хвилин тому, pasha1207 сказано:

в роутер в USB закинув переносний вінт, розшарив його. В X-plore File Manager додав FTP сервак, та й маю постійний доступ

Це звичайно зручно, але в мене роутер такого не зможе. А питання, що підняв в темі, в принципі, виникла така потреба як то кажуть "раз в нікогда", і далі вже просто заїло чого не виходить, вже суто спортивний інтерес більше, ніж практична необхідність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Якби це було можливо, то я б зразу це зробив ще вчора. Місця не вистачить, боксік старенький, лише 8 Гб вбудованої, вільної відповідно там пшик.

 

а створити інші папку в корені флешки і туди перекинути ? просто папки створені андроїдом, можуть бути з правами, а в ручну  - без прав.

Ну а так я пораду дав.

Total + Lan плагін

або ftp Total + Ftp плагін

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, pasha1207 сказано:

зайшов в стандартний файловий менеджер, включив стандартний FTP, встановив вхід з авторизацією. З компа підключилось нормально

По-перше тут ключова фраза "з компа", а по-друге, дав доступ до файлів по фтп до внутрішньої пам'яті телефона чи до карти SD ? В цьому і є головна закавика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, SergLutsk сказал:

По-перше тут ключова фраза "з компа", а по-друге, дав доступ до файлів по фтп до внутрішньої пам'яті телефона чи до карти SD ? В цьому і є головна закавика.

ключовим тут є момент що вже доступно по FTP, якщо є і з компа, то є і з телефону (якщо звичайний файлообмінник не має такої функції, то програмка яку я навів вище точно з цим справиться)

На моєму телефоні немає карти SD, тільки внутрішня пам'ять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, pasha1207 сказано:

Для бездротової передачі раджу X-plore File Manager.

Поставив, дійсно, на перший погляд мала б бути зручна програма, але.... За кілька секунд налагодив функцію "Спільний доступ по Wi-Fi", одразу побачив на телефоні всі нутрощі бокса і не встиг толком зрадіти, як намагаючись зайти в папку з потрібним файлом як отримав напис "Для роботи цієї функції потрібно пожертвувати 3 пива" :)

Тоді вирішив спробувати створити ФТП з'єднання, натискаю на "Додати сервер" і отримую отаке віконечко, в якому не доганяю яку інформацію вписати йому в полі "Сервер". Пробував ІР бокса вписувати, ніфіга не працює, пробував після ІР вказувати різні порти, теж нічого не кантачить, чого він блін сам не може вписати потрібні йому там параметри і вказати мені їх, щоб я мав адресу для підключення.Screenshot_2021-04-16-18-59-51-588_com.lonelycatgames.Xplore.thumb.png.afdfd979941afcb0b80526084b7014bf.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Тільки запустив - кількість реклами просто зашкалює ! За рекламою просто не видно додаток ! :)

Так щоб ви розуміли, десь 90% площі екрану займає реклама, і дееесь в куточку ледве видно малюююююсінька кнопочка, яка має виконувати функції програми :)

До того всього ще не почавши навіть працювати вже раза 3 завісла і андруха запитав закрити додаток чи ще потерпіти його. Такого супер додатку я ще не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...