Перейти до змісту

Безпровідна мережа між двома Android


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, SergLutsk сказал:

Тільки запустив - кількість реклами просто зашкалює ! За рекламою просто не видно додаток ! :)

Так щоб ви розуміли, десь 90% площі екрану займає реклама, і дееесь в куточку ледве видно малюююююсінька кнопочка, яка має виконувати функції програми :)

До того всього ще не почавши навіть працювати вже раза 3 завісла і андруха запитав закрити додаток чи ще потерпіти його. Такого супер додатку я ще не зустрічав.

Ясно.Я то приладами без блокування реклами взагалі не користуюсь(і не уявляю такого користування) тому і не знав такого.Для андроіда  - AdGuard 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, iiron сказано:

Я то приладами без блокування реклами взагалі не користуюсь

Ну так це ж медіабокс, я на ньому серфінгом не займаюсь і до цього дня (а він в мене вже років 5) ніколи не було на ньому таких проблем з рекламою. Десь там в куточку софтін могла бути кнопка типу "проапгрейдіть до про версії всього за 3$", яку можна було просто ігнорувати, не звертати увагу, і користуватись програмою роками не зважаючи на ту кнопавку. Але в цьому випадку це був просто абзац - на весь екран сплошні банери якихось ігор, за якими навіть не видно що за прогу ти запустив... :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ES File Explorer, як вже писали. Має свою власну функцію передачі і прийому файлів. Але має бути встановлений на обох пристроях.

Screenshot_20210417_085105_com.estrongs.android.pop_edit_223912626216353.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задачу вирішив через X-plore File Manager, тільки довелось скачати з 4PDA пропатчену версію, яка не просить грошей. Через функцію "Wi-Fi проводник" все робиться дуже просто і швидко, навіть не обов"язково щоб обидва девайси працювали від вай-фаю. Тобто бокс я так і лишив включеним по кабелю, запустив на ньому вай-фай сервер, в цій же менюшці але на телефоні вибрав "добавить устройство", він за секунду просканував і побачив бокс і вуаля, я на обох девайсах бачу всю пам"ять, всі папки, всі файли обох апаратів, в т.ч. і карту пам"яті бокса. І в любу сторону що хоч копіюй, перенось, і що саме приємне - маслає практично по максимуму тарифу (та й можливостей роутера) - до 10 Мб швидкість доходить !  Це з плюсів.

З мінусів: вже суто заради експеримента вирішив ще розібратись чому ж мені не вдалось вчора створити з"єднання по фтп-серверу, тобто як писав тут, незрозуміло було які ж він хоче від мене щоб я ввів параметри сервера. То почитав трохи той же 4PDA і я так зрозумів, що ця ніби-то й крута прога, але не вміє сама запускати свій фтп-сервер, тобто це меню працює лише в сторону підключення до вже існуючого фтп-сервера. І коли на телефоні в іншому файл-менеджері запустив фтп-сервер, отримав реальну адресу, вбив її в це поле, то теж успішно приєднався. Отака маленька ложка дьогтю, що фтп працює лише в одну сторону.

Ще б хотів перевірити як працює з компом як тут писав Паша, але наскільки зрозумів, то йому для підключення по меню Lan до розшареної папки компа вкрай потрібно щоб на учьотці компа був пароль, бо при підключенні вимагає введення двох обов"язкових полів окрім ІР адреси, ще ім"я компа і пароль, і пропустити пароль не хоче. А так як в мене комп без пароля, то просто полінився спеціально заводити заради експеримента.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вінді фтп піднімається з пів пинка.

fileZilla Server настроюється за 5хв. і все.

Не забути прокинути порт на роутері. І можна зі світу закидати :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...