Перейти до змісту

Визначитись з апгрейдом


Рекомендовані повідомлення

Только что, Basil сказал:

дякую. саме цей магазин мав на увазі...

магазин хороший, коли робив собі апгрейд 9 позицій з 12 замовляв там, лише процесор, М2 ссд і блок живлення замовляв в інших місцях, все остальне там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь
25 минут назад, MANJAK11 сказал:

магазин хороший, коли робив собі апгрейд 9 позицій з 12 замовляв там, лише процесор, М2 ссд і блок живлення замовляв в інших місцях, все остальне там

На рахунок брейна є лайфхак. Та сама фірма має інтернет магаз itbox.ua, де ціни часто дешевші. А видача товару в тому ж брейні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 таки дешевше, згоден. По перше я орієнтувався по середньостатистичних популярних магазинах а не по дрібних (в нокіана теж телефони дешевше як на розетці). 

А по друге в задрипаному брейні якщо щось не тейво - я тупо можу поміняти чи здати на гарантію без якихось додаткових головних болей з пересилками і доказуванням що оту розломану надвоє материнку я відправляв цілою :)

І разом з тим я це пишу на телефоні купленому на аліекспрес  а не в брейні :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія штука важлива.

В свій час між луцькою Медією і Розеткою, була різниця в 2-3 долара. 

Купував в Медії. Без проблем із гарантією (а РОзетка грішить часто своїми "приколами", типу гарантійка не заповнена приїжджає).

Брейн, хороший магазин. Хто часто купує - має бали-бонуси, які можна витратити на знижку.

Вчора купив собі Redmi 9T за 3500  грн.

 

Щодо ЕНКО, то вони торгують сірими товарами. Фактично контрабасом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки зараз дочитався що материнка і процесор не сумінісні між собою...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Basil сказано:

Тільки зараз дочитався що материнка і процесор не сумінісні між собою...

 

точно. натупив. я спочатку прикидав 3400 райзен з мамкою на 450 чіпсеті, потім райзен 4650 - з мамкою на а520 чіпсеті. поняв що то заббагато, і в голові проц переключився назад а мамка чомусь ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vampirich сказано:

спочатку прикидав 3400 райзен з мамкою на 450 чіпсеті

шукати на 450-му чіпсеті? порадиш конкретну модель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

450 чіпсет всі мамки ніби дружать з 3400райзеном

в мене не про проц (наскільки я зрозумів там різниця з про в розмірах кешу і продаються вони тільки трей) з мамкою MSI B450M Mortar - тоді тільки райзени з графікою вийшли - то вибору мамок взагалі не було, так би взяв би дешевшу і не парився б

це бюджетна конфігурація. сильно задрочуватися на мамку і бюджет не дозволяє, і якби смислу особливого нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, vampirich сказано:

450 чіпсет всі мамки ніби дружать з 3400райзеном

воно то так, але питання трохи в іншому

наскільки я зрозумів, необхідно щоб материнка вміла

On 12.04.2021 at 11:44, vampirich сказано:

дружити з швидкою пам"яттю. а враховуючи що відеокарта з оперативки пам"ять бере - тут швидша пам"ять - більша прдуктивність

тому вибираю між

MSI B450M-A PRO MAX

MSI B450M PRO-M2 MAX

ASUS PRIME B450M-K II

схиляюсь до другого (середнього) варіанту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив на енко, бо на брейн/ітбоксі немає мого процесора, розібрали...

Спойлер
Наименование Количество Цена Сумма
Материнская плата MSI B450M PRO-M2 MAX 1 1 778.00 ₴ 1 778.00 ₴
Процесор AMD Ryzen 5 3400G (YD340GC5M4MFH) 1 4 902.00 ₴ 4 902.00 ₴
Модуль памяти для компьютера DDR4 16GB 3200 MHz MICRON (CT16G4DFRA32A) 1 2 113.00 ₴ 2 113.00 ₴
Накопитель SSD M.2 2280 240GB Kingston (SA400M8/240G) 1 919.00 ₴ 919.00 ₴
Кулер для процессора Deepcool GAMMAXX 200T (DP-MCH2-GMX200T) 1 328.00 ₴ 328.00 ₴
  Итого: 10 040.00 ₴

Всім дякую за допомогу, особюливо, пану @vampirich !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.04.2021 в 09:25, Zheny@ сказал:

Нормальні блоки!

В мене Голд такий.

На днях попався такий vinga PSU-500-12 на вскритіє, якщо дати стислу характеристику то даний БЖ ще те гівніще, але в певних ситуаціях можна юзати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Litovets сказано:

На днях попався такий vinga PSU-500-12 на вскритіє, якщо дати стислу характеристику то даний БЖ ще те гівніще, але в певних ситуаціях можна юзати.

 

Це да. Згоден.

А от їхні БЖ Gold і вище - це інша байка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.04.2021 at 12:16, Basil сказано:

А чого оперативки 1 канал? Зато частота аж 3200, як для бюджетної збірки. Хіба поки встроєне відео, і то як на мене (обиватєль), кількість каналів цікавіша за частоту.

Ну і в мене подібна збірка (на 2600Х), правда з древньою відяхою, на БЖ 500 ватт FSP відмовилась запускатись, взяв тихого Чіфтека з великим запасом на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Vadimm сказал:

Ну і в мене подібна збірка (на 2600Х), правда з древньою відяхою, на БЖ 500 ватт FSP відмовилась запускатись, взяв тихого Чіфтека з великим запасом на майбутнє.

В "сучасних" ФСП і дєшманських Чіфтеках вати далеко не ті шо написані на етикетці.

Вищезгадана вінга псю-500 має від сили ват 300, з фсп і чіфами аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

вінга

навіть близько не стоїть з чіфтеком, вінга - звичайний, дєшманский  китайоз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

Чим та вінга така хороша, що її порівнюють з чіфтеком?

наклейка на корпусі -  більш яскрава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Bliksss сказал:

навіть близько не стоїть з чіфтеком, вінга - звичайний, дєшманский  китайоз.

Чіфтек і Вінга бувають різні. Он лежить в мене трупік чіфтека який по елементній базі гірше вінги за такий самий прайс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні панове Bliksss і Cherman осмілюсь вас запитати - скільки БЖшок ви мали на ремонті/розбирали/тестували так сказать щупали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фсп десь так десятилітній, а Чіфтек за 1800 купляв рік назад, то вже десь так середнячок певно. Брав з запасом як раз в силу озвучених тобою нюансів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Cherman сказал:

Тьху-тьху, в мене всі БЖ були такі, що працювали стабільно без ремонтів/розборів та тестів.

Це таки добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Vadimm сказал:

Чіфтек за 1800 купляв рік назад, то вже десь так середнячок певно.

За такий прайс серед Чіфтеків є цілком пристойні моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

скільки БЖшок ви мали на ремонті/розбирали/тестували так сказать щупали?

свого  часу, так сказати "щупали" - досить  багато, в кращі  часи  - збиралось  і  продавалось декілька сотень системників на рік, 

потім - працювали на підприємствах з  досить великим парком пк та   серверів, в той час - самостійно  не  ремонтував, але, як  водиться в  таких випадках -- діагностика на  моїх  плечах була.   Тобто,  володію певною статистикою.

Таким чином, "шановний пане" @Litovets  - я вважаю, що маю повне  право висловлювати свою думку про  надійність того  чи іншого  виробника бж..

P.S. цікаво послухати про ваш досвід ;)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

Он лежить в мене трупік чіфтека

і що  ти можеш з ним зробити?  Пораду на борді шукаєш?

P.S. мамкіні ремонтніки деякі люди -  багато  чого називають трупами, а  насправді - все  досить недорого ремонтується в СЦ,

саме після  кількох  таких випадків, техніку здаю на  ремонт тільки  в  СЦ не "підвальний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

свого  часу, так сказати "щупали" - досить  багато, в кращі  часи  - збиралось  і  продавалось декілька сотень системників на рік, 

потім - працювали на підприємствах з  досить великим парком пк та   серверів, в той час - самостійно  не  ремонтував, але, як  водиться в  таких випадках -- діагностика на  моїх  плечах була.   Тобто,  володію певною статистикою.

Таким чином, "шановний пане" @Litovets  - я вважаю, що маю повне  право висловлювати свою думку про  надійність того  чи іншого  виробника бж..

P.S. цікаво послухати про ваш досвід ;)

Та куда там мені, скромному сісадміну-залізячнику, до таких гуру.

Все що мені залишається це висловити свої привітання і натяк на те що ви можете придбати собі медаль за вище згадані вами заслуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...