Перейти до змісту

Найкращій матеріал для будівництва хати.


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Что касается теплопроводности, то я столько сказок про это наслушался, что образование физика не позволят мне больше в них верить.

Чего стоила только чудо краска, тонкий слой которой спасет мир от замерзания.

Аль все забыли уже?

Вся беда в том, то теплопроводность и плотность материала это близницы и братья. Ну напрягите мозги, вспомните школьный курс физики, там природа теплопровоности объяснена очень ясно. Это кондукция молекул вещества. , чем они плотнее расположены тем больше теплопередача.

По этой причине одинаковые по плотности вещества, показывают, как правило, одинаковую теплопроводность.

А на малых плотностях это все вообще в пределах измерения большинства приборов.

Вот когда сам берешь отторированный прибор, грамотно вырезаешь образечек, и грамотно проводишь измерения, как правило все достижение превращаются в рекламные трюки.

Все остальное сказки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

для любителей пенопластовіх коробок:

ДБН В.2.6-31:2006 ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ

-------------------------------------------------------------------------------------------

Преамбула закона однозначна и не оставляет никаких кривотолков и двойственности в порядке применения этого документа:

„...Требования этих норм – обязательны для юридических и физических лиц – субъектов предпринимательской деятельности на территории Украины, не зависимо от форм собственности и ведомственной принадлежности...”

Наученные горьким опытом исстрадавшейся российской строительной теплофизики украинские нормотворцы прямо и однозначно обозначили ряд положений, которые фактически перекрывают путь на украинский рынок некоторым строительным технологиям.

Так в частности п.1.2 ставит фактический заслон использованию несъемной опалубки из пенополистирола. А п. 1.3. – жестко ограничивает использование наружного утепления и в первую очередь - по методу т.н. „мокрых фасадов” по критериям долговечности.

Кроме того однозначно, вполне определенно и очень жестко прописаны требования к пожарно-техническим, санитарным и экологическим требованиям на материалы используемые в жилищном строительстве. Боюсь, что производителям строительного пенополистирола они крайне не понравятся.

Термическое сопротивление ограждающих конструкций в очередной раз повышено. Но это обоснованное и логичное их повышение вполне в духе экономических реалий настоящего времени (табл.. 1) а их реализация вполне по силам ячеистым и легким бетонам.

Геннадій Фаренюк (руководитель разработки ДБН-а - НИИСК) давно и активно выступал в украинской и российской прессе как последовательный и логичный приверженец т.н. „потребительского похода” в нормировании термического сопротивления ограждающих конструкций (с попыткой популяризаторського освещения такого похода можно ознакомиться в серии статей „Экономить нужно экономно” ). Этот поход как раз и был в полной мере реализован в ДБН В.2.6-31:2006 ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Тему створив, щоб розібратися для власного проекту, але думаю, що пригодиться і для багатьох інших людей.

Отож, хочу побудувати будинок: 60кв.м., у півтора поверха.

Із чого краще будувати враховуючи такий критерії як ціна/якість?

Мені говорили, що із ракушняку вийде найдешевше. Чи дійсно це так? Однак цікавлять й інші супутні питання: яка міцність, утеплюваність і взагалі якість цього матеріалу як матеріалу для будівництва. Яка його ціна за 1м. куб, скільки м.куб потрібно на будівництво вищевказаного будинку (60кв.м., у півтора поверха).

Чи можливо є кращі будматеріали? Розпишіть усе по можливості детально або вкажіть корисні лінки.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему створив, щоб розібратися для власного проекту, але думаю, що пригодиться і для багатьох інших людей.

Отож, хочу побудувати будинок: 60кв.м., у півтора поверха.

Із чого краще будувати враховуючи такий критерії як ціна/якість?

Мені говорили, що із ракушняку вийде найдешевше. Чи дійсно це так? Однак цікавлять й інші супутні питання: яка міцність, утеплюваність і взагалі якість цього матеріалу як матеріалу для будівництва. Яка його ціна за 1м. куб, скільки м.куб потрібно на будівництво вищевказаного будинку (60кв.м., у півтора поверха).

Чи можливо є кращі будматеріали? Розпишіть усе по можливості детально або вкажіть корисні лінки.

Дякую!

Штудіюй

Найкращій матеріал для будівництва хати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав лінк що даний, але точно знаю що ракушняк далеко не найкращий варіант. Пінобетон, можна піноблоки, цегла, але я б з ракушняка хату не будував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую саме цю тему й шукав... Пам'ятаю, що бачив її десь, але не міг подумати, що вона в гілці Суспільство > Нерухомість Луцька та Волині. Можливо дану тему доцільніше перенести усе ж в Будівництво... Ну, нехай адміністатори це уже вирішують. Ще раз ДЯКУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кирпич - прошлый век. Сейчас его можно использоавать либо как несущий, либо как декоративный материал в купе с легкими бетонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дерево рулить!

А потім вже й гарною облицювальною цеглою можна обмурувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цегла є цегла.

Таки дійсно - вона перевірена часом.

Не, ну тогда уж землянки и пещеры - вот что действительно проверено временем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цегла є цегла.

Таки дійсно - вона перевірена часом.

Не, ну тогда уж землянки и пещеры - вот что действительно проверено временем.

перевірено і давно відкинуто ;)

Я не проти нових матеріалів, але з упевненістю можна буде сказати, чого вони варті тільки після багатьох років експлуатації.

Будівлі з цегли явно мають довшу історію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти нових матеріалів, але з упевненістю можна буде сказати, чого вони варті тільки після багатьох років експлуатації.

Будівлі з цегли явно мають довшу історію.

Строения из современного кирпича, сделанного на Украине истории не имеют.

Так же, как и наш доморощенный кулибинский пенобетон, который разваливается после падения из рук и тонет в воде.

Из истории: бетон использовали древние римляне, но это, конечно не срок для определения эксплуатационных характеристик, надо равняться на египтян с их пирамидами.

Кирпич: если много бабла для устройства 70-сантиметровых стен или если охота каждую зиму платить бешеное бабло за газ.

Ракушняк: если хочется вы%№нуться или если живешь в Крыму(причина строительства из ракушняка - там его ну просто до%уя, а при строительстве одноэтажной лачуге в субтропиках пофиг на любые свойства, абы крышу над головой поддерживал)

Дерево: для дачи или загороднего домика рулез 100%

Пенобетон(заводской), газобетон, полистиролбетон - для реального строительства теплого и не дорогого дома. Отделка кирпичом или штукатуркой - по вкусу и баблу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цегла це прошлий век :-) мда..... Найкращий матеріал на мою думку це керамічна цегла та керамічні блоки, все інше - комерція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дерево рулить!

Воно то рулить, натуральний матеріал, дихає, гарна теплопровідність, але от шумоізоляція..... заставляє реально бажати кращого.

Ми коли на Світязі відпочивали в такому будинку, та проснулися, думали шо це наші на другому поверсі вже двіжують зранку, а то виявилося сусіди за 10 метрів якраз від стіни будинку щось бурно обсуждали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дерево рулить!

А потім вже й гарною облицювальною цеглою можна обмурувати :)

Та уже знайшов лісника, якому тільки кажеш розміри і що то має бути, привозить усе готове. І я хотів спочатку будувати повністю деревяну хату.... Але цілу хату будувати із дерева дорогувато виходить... Та й з пожежобезпекою є питання... Ракушняк теж, бачу, не вельми добрий матеріал...

Вирішую між пінобетоном, газобетоном, полістиролбетон та керамічними блоками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось бачив адекватні порівняльні статті всіх цих матеріалів? Ну типу плюси і мінуси кожного з незаангажованої точки зору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХА!

Пенобетонщики спорят с газобетонщиками, а уж полистиролбетонщики вообще кровные враги, так что достоверной сравнительной инфы нет и не может быть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б виходив з того що є натуральне а також те що відповідає сучасному життю - наприклад повинне бути енергоощадне.

Звичайно що оця проста цегла немає таких показників як пінобетони чи інш.

Ну і звичайно немає смислу будувати з кераміки якщо обшиватимеш все пінопластом. Треба звичайно розібратись з проектом що то має бути ззовні і зсередини.

Якби я будував сьгодні собі хату о будував би наприклад з тких речей.

1 Варіант

а-Несучий матеріал - наробив би тирсо- соломо блоків (так як є столярний цех і тирси до сраки)

б-Зовні пінопласт+штукатурка наприклад система Ceresit-ППС

в-Всередині утеплювач що дихає (скажемо так щоб було зрозуміло, де лицювання з натурального дерева, де гіпсокартон з утеплювачем і т.д., де штукатурка тепла)

2 Варіант

а-керамічні блоки (вони з пустотами)

б-ззовні керамічна цегла (теж з пустотами)

в- -//-

Для комерції все по другому, я б шукав матеріал недорогий, з хорошими ( чи там може необхідними) показниками енергозберіання та міцності.

Я відчуваю і думаю діфото мене підтримає що настає той час коли почнуть валити гаргари та іншу фігню і будувати житло за зовсім іншими вимогами.

І головне памятаєм НЕ ТРЕБА БУДУВАТИ ПРОСТОРИХ ТЮРЕМ, людина більшість часу проводить на вулиці, будуйте невелике зручне і здорове житло з просторим подвірям, насолоджуйтесь життям, подорожуйте, тобто не закривайтесь в хаті. АЛЕ памятайте, що колись цю хату прийдеться подарити дітям і ви їм подарите або геморой або радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цегла з внутрішнім утплювачем - мінеральною ватою і повітряним прошарком ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цегла з внутрішнім утплювачем - мінеральною ватою і повітряним прошарком ^_^

а якісь аргументи?

я розумію, що луцький замок і зараз стоїть, але не рівняйте ту цеглу з абортишами наших цегельних заводів. Ну і так далі.

Ок, порівняльний аналіз справді не під силу, може хтось може розписати переваги і недоліки кожного з видів, хочаб з власної точки зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дерево+мінвата+облицювальна цегла.

Тепло, безпечно (екологічно), гарно надійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...