Перейти до змісту

Найкращій матеріал для будівництва хати.


Єретик

Рекомендовані повідомлення

1. півцегли рядової

2. газоблок товщиною 10 см або 11,5 см (Ytong)

3. облицювальна керамічна цегла (півцеглини)

а який сенс у внутрішній цеглі?

без марки блоку важко сказати, але навскидку - буде бракувати або міцності (блок D300), або теплоізоляції (D500)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

а який сенс у внутрішній цеглі?

в тому що цегла є... ще радянська.... але її малувато і вистачить на стіну у півцеглини....

без марки блоку важко сказати, але навскидку - буде бракувати або міцності (блок D300), або теплоізоляції (D500)

буде вважати середній, компромісний варіант - D400

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але її малувато і вистачить на стіну у півцеглини

робіть з неї внутрішні перегородки там де нетреба теплоізоляції

D400 взагалі не всі радять використовувати для несучих стін (тут 50/50), а тим паче блок 10см.

скільки має бути поверхів, яке перекриття?

Наразі у вас просто нема чому нести навантаження стіни - 3 різних матеріала, які майже неможливо толково зв"язати і які мають різний коефіціент усадки, і всі 3 не мають потрібної несучої товщини :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робіть з неї внутрішні перегородки там де нетреба теплоізоляції

та там тих перегородок... вистачить і на неї

D400 взагалі не всі радять використовувати для несучих стін (тут 50/50), а тим паче блок 10см.

скільки має бути поверхів, яке перекриття?

ну не 10 см, а 11,5 см

поверх аж один, ну можливо потім ще буде організовано пару кімнат на горішньому (мансардному) поверсі. перекриття: дерев"яні бальки та дошки

Наразі у вас просто нема чому нести навантаження стіни - 3 різних матеріала, які майже неможливо толково зв"язати і які мають різний коефіціент усадки, і всі 3 не мають потрібної несучої товщини :(

я тобі більше скажу, обкладання лицьовальною цеглою планується трохи згодом, через декілька років. тобто зараз буде подвійна стіна товщиною приблизно 25 см.

А ти як би будував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз не можу знайти викладку, але мені несучу стіну в середині будинку прораховували з газоблоку D500 - 20см.

По D400 взагалі є питання в плані норм, точніше його в нормах нема :(

Є ще варіант: D300 + монолітний каркас (так зараз будують будинок біля податкової).

З того що є у тебе: або добирати цегли і зводити стіни цегляні, а потім утеплювати (піноблок, мінвата, пінопласт)

Або брати більший газоблок і зводити стіни з нього а цеглу всередину будинку, як додаткову опору, але несучу здатність такого пирога треба прораховувати з інженером-будівельником (як і саму його конструкцію). Зовнішня кладка тоді буде просто декоративною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ти хочеш сказати, що газоблок шириною 25 см краще від моєї двокомпонентної стіни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

несучу здатність такого пирога треба прораховувати з інженером-будівельником

я не писав якої товщини має бути стіна з газоблоку

якщо по ДБН"ах, то з D400 взагалі несучі стіни будувати не повинні. Практично - треба консультуватись з прорабами, робити розрахунки... (будують і з D300 одноповерхові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...