Перейти до змісту

Дайте поради


V.Wolf

Рекомендовані повідомлення

Так у топікстартера жеш є мінімум 10 кілобаксів, за які можна взяти відносно безпроблемну "трьохлєтку", головне, щоб не бита, правда згідний, що брати тут - екстрім, краще полазити в неті і їхати туди, де народ побагатше, і може собі дозволити "апгрейд" тачки. Ще непоганий варіант - покупка "клубної" машини на відповідному форумі, де її історію можна прослідкувати по повідомленням, або навіть "бортжурналам", які "клубний" народ обожнює вести.

Щоб не бути голослівним, скажу, що зараз маю 2 машини - Дачію Логан 2006р. і ИЖ-2717 "черевик" 2005. Обидві -беу, катаюсь вже скоро півроку, і поки-що - тільки позитивні емоції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Маючи 10 кілобаксів, ІМХО, досить реально взяти якогось нового корейця чи навіть європейця в кредит. Я саме так і робив. І не шкодую. А знайомий нещодавно для жінки купив Ford Fusion за 92000 грн. з автоматом - дуже толкова машинка для міста. Єдиний мінус, як по мені - нема підлокотника :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, это нужно новую тему создавать - лучшая машина в пределах $20k и окрестностях. я тоже поучаствую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, это нужно новую тему создавать - лучшая машина в пределах $20k и окрестностях. я тоже поучаствую :)

И я :) за

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет возможности поддержать за написанный пост, только за тему

а идею "лучшая машина в пределах" поддержал двумя руками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея хороша. Маючи такі розділи непотрібно буде створювати топіки тіпа мого.

Спробую уточнити ще можливості-умови. Авто для коротких поїздок я маю. По місту я в основному пересуваюсь на велосипеді, недавно почав;) Зараз підбираю комфортне+надійне+безпечне авто для сімейного використання.

Для мене був би ідеальний мінівенчик типу Пежо Експерт, та проти "великої" машини мої рідні. за 16-17 кДулярів 2004-05 року можна елементрарно свіжого знайти.

Неможу зрозуміти чому в більшості на Форд гонять, в часності на Скорпіо. Це трохи і відлякує.

Незважаючи на старість Б2 мені подобається, в певний період їздив на ньому (дизель). Б3 прожерливий. Б4 дорогувато вже коштує.

І свеж хтось знає про сервіс Дачії у Луцьку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9f677a845248.jpg

Цікавився пару раз. Зняття-встановлення генератора - 20 грн.

Встановлення зчеплення - 400 грн. Це без торгу, але, як я зрозумів - аргументований - умісний :lol:

Буду щось робити -відпишусь детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потихеньку із всього зайденого буду влаштовувати "смотріни-покатушки" ;)

Ще досить зацікавила Тойота-Каріна. Можливо на форумі є власник чи клишній власник такої цяці, і мені щось цікаве розповість/порадить???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про японські авто:

2c49fa4e3824.jpg

Єдиний варіант - щось ультрапопсове, типу Хонди Цивіка, років кінця 90-х. Живуча машинка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще чучуть і ми станемо звертати увагу на ось цей автомобільчик: Dacia Sandero. Нічо так, мені подобається.. Продажі у нас почнуться у вересні. Але на Рено дуже вже смахує... За то просто і зі смаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про японські авто:

2c49fa4e3824.jpg

Єдиний варіант - щось ультрапопсове, типу Хонди Цивіка, років кінця 90-х. Живуча машинка :D

Довольно долго этот (или похожий) WRX ездил с целофаном вместо заднего стекла.

ЗЫ я для себя решил, что буду ездить на своем СЕНСе пока не смогу себе позволить японца :D

ЗЫЫ а САНДЕРО прикольная :0096:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, тепер розгубився капітально: нову чи потриману?

З.І. з жінками не порівнювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний варіант - щось ультрапопсове, типу Хонди Цивіка, років кінця 90-х. Живуча машинка ;)

Была у мну Сивик 91 года.

Не для наших дорог оно. И быстро греметь начинает, по з/ч - не проблема, но стоят, как для спейс шаттла %((к примеру один болт колесный - 8-10 у.е.!)

Хотя динамические характеристики весьма достойные, на 2й передаче раскручивается практически до 100 км/ч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нове питання, хто що знає про Фіат Добло.

Тіки прошу реальний досвід чи знання. В неті .... ну думаю зрозуміло .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хороша машинка для робрти. Якщо брати пасажира (Панорама здається) то і для сімьї непагана машинка, не брав би пасажира якого переробили з вантажного варіанту. Дуже зручно їхати "высоко сижу - далеко гляжу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...