Перейти до змісту

Підкажіть сайт, де можна скачати мультизагрузочну флешку


Rass

Рекомендовані повідомлення

Маю флешку 64Гб
Хотілось би записати мультизагрузочну юсб зі всіма останніми Віндами, з діагностичним софтом, дровами і основними прогами
Може хто підкаже щось свіжіше
Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще скачай дистрибутив з майкрософт сайту, й зроби програмою rufus загрузочну флешку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

краще скачай дистрибутив з майкрософт сайту, й зроби програмою rufus загрузочну флешку

так він мультизагрузочну хоче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хз, людина запитала, де скачати готове, типу -" порадьте", у відповідь - "1001 спосіб, як вбити свій час"...

Всім відомо, що майже будь-яка збірка - гуано, але, тут якраз людина хоче вибрати щось біль-менш...скачати готове і не робити самостійно - купу нікому непотрібних маніпуляцій.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Rass сказано:

Маю флешку 64Гб
Хотілось би записати мультизагрузочну юсб зі всіма останніми Віндами, з діагностичним софтом, дровами і основними прогами
Може хто підкаже щось свіжіше
Дякую

тоді треба флеху на 256Гб

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ISV сказал:

тоді треба флеху на 256Гб

 

взагалі-то я знаю, що і 32Гб вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, ISV сказано:

тоді треба флеху на 256Гб

ага, і пачку дискет (дві), мож 3.1 треба буде на якогось динозавра поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є така утилітка xboot - яка дозволяє робити мультизагрузочну флешку з купи ісошок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Bliksss сказано:

я хз, людина запитала, де скачати готове, типу -" порадьте", у відповідь - "1001 спосіб, як вбити свій час"...

Всім відомо, що майже будь-яка збірка - гуано, але, тут якраз людина хоче вибрати щось біль-менш...скачати готове і не робити самостійно - купу нікому непотрібних маніпуляцій.

 

 

Не існує програми типу "купа_софта_саме_такого_ як_мені_треба_all_in_one_без_регистрации_и_SMS".

Є набір інструментів та інструкція, як це зробити. Пошуки потрібних віндовсів - займуть час. Як і пошуки потрібних програм.

Я користуюся збіркою корисних утиліт  від Sergei Strelec. загрузочна флешка для всіх випадків.  Чувак правильні речі мутить!  (у мене USB 3.0 SSD 250gb із можливістю загрузки саме його зборки), 4 гіга займає "флешка", решту 200+Гб зазвичай витрачаю  для образів (слєпків) системи та потрібних інсталях.

А для вінди окремо флешки із чистими образами вінди. 7 (32/64) і 10 (32/64).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Не існує програми типу "купа_софта_саме_такого_ як_мені_треба_all_in_one_без_регистрации_и_SMS".

нащо мені цей лікбез? 

чи поради на кшталт - є така прога якою можна зробити і т.п.?

Я не - тс, який, на мій погляд - просто хоче мати "аварійну флешку " і не хоче з цим заморочуватись,

хто барижить залізом, або адмінить на конторі - таких питань не задають. Кому, час від часу - перевірити привезений "звідти" ноут,

або терміново переставити вінду - підійде майже будь-яка збірка з торентів - що і пропонувалось вище, питання було - яку з цих збірок скачати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я користуюся збіркою корисних утиліт  від Sergei Strelec. загрузочна флешка для всіх випадків. 

ну вот - і не треба напрягати клавіатуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

Я не - тс, який, на мій погляд - просто хоче мати "аварійну флешку " і не хоче з цим заморочуватись,

ТС в цій темі теж не перший рік, і дивно, що він це питає., якщо чесно. Мав би мати собі вже щось за стільки років перевірене.

Але менш з тим.

Кожному ж своє.  Хтось хоче  все_в_одному, хтось заморочується окремими флешками, хтось собі сам все автоматизовує.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Софт - Рутрекер, вбити в пошуку boot usb і вибрати те що найбільш підходить по задачам. Сам завжди пишу через ultra iso, ніколи проблем не було.
Вінду треба шукати таким самим чином. Для дров - Snappy Driver Installer (SDI), можна онлайн, можна викачати гіг 20.
Єдина проблема що це 3 різні образи. Тому або розбиратися як все впихнути на 1 флешку щоб воно гарно працювало ( теоретично і практичн оможливо) Або завести парочку 8-16 гігових флешок що більшість і робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Для дров - Snappy Driver Installer (SDI), можна онлайн, можна викачати гіг 20.

ще є Driver Pack Solution - гівно. Особливо в невмілих руках.

ХЗ що воно ще ставить, окрім того, що ти обрав в Експерт режимі.  І так доводиться відключати купу програм, які лізуть встановитися з дровами, всякі Мейл.сру сервіси чи хуЯндекси .

 

Дрова люблю накатувати з офф сайтів на чисту вінду з офф сайта МС.

Все решта - від лукавого і від ліні.

 

Пам'ятаю 2-3 випадки після того DPS довелося грохати систему ставити все наново.

 

Сучасна вінда (не зборка), сама вміє шукати і ставити потрібні дрова. Рідко що не доставляє.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

В 09.02.2021 в 22:11, Zheny@ сказал:

ще є Driver Pack Solution - гівно. Особливо в невмілих руках.

ХЗ що воно ще ставить, окрім того, що ти обрав в Експерт режимі.  І так доводиться відключати купу програм, які лізуть встановитися з дровами, всякі Мейл.сру сервіси чи хуЯндекси .

 

Дрова люблю накатувати з офф сайтів на чисту вінду з офф сайта МС.

Все решта - від лукавого і від ліні.

 

Пам'ятаю 2-3 випадки після того DPS довелося грохати систему ставити все наново.

 

Сучасна вінда (не зборка), сама вміє шукати і ставити потрібні дрова. Рідко що не доставляє.

 

 

 

DPS фігня реально. Тому користуюсь SDI, він більш адекватний. Для себе можна і ручками пошукати дрова. А коли працював на фірмі і треба пару ноутів зразу) а там то вебку не знаходить, то тачпат не підтягує, то чіпсет... такі штуки сильно економили час і нерви. Хоча косяки теж були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...