Перейти до змісту

А літаком дешевше...


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

только для нас еще будет актуальна стоимость дороги до Львова + цена на билет. впрочем, если знать за месяц-два, что нужно будет срочно в Киев или Симферополь, то сэкономить немного на времени и стоимости дороги все равно получится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут есть ньюансики:

багаж - ограничен по весу

подача автобуса на летном поле - платная

и еще есть плюсики к стоимости :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну как бы да. в самолете и стакан воды бесплатно не подадут. зато не платишь за услуги, которые тебе не нужны. чем плохо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Україні переліт займає годину. Можна вже й без води-їжі обійтися.

Коли почнуть літати по Європах - тоді да, трохи напряжно буде витримати. Ну, та Снікерса на борт пронести великою бідою не буде.

Так, вантаж по вазі обмежений, на одну людину - 20 кг. Але є ще ручна поклажа, яка в багаж не входить. Отже, примудришся важкі негабаритні речі (читай - пляшки з дьюті-фрі) взяти з собою в літак - і все ОК. Для мене не було проблемою зайти на борт літака з сумочкою, в якій вмістилися фотокамера, гаманець, мобілка і купа іншого барахла, та з відносно плоскою, але високою і широкою торбинкою, в якій булькали шеріданс, бейліз та мартіні (не хотіолся пляшки здавати в багаж - можуть побитися). Такі торбинки дуже зручно поміщаються в багажні полички над сидіннями.

Крім того, на відпочинок, як правило, літають удвох. 2х20 кг = 40 кг. Я не знаю, що це має бути за відпочинок, куди 40 кг барахла треба брати :friday: Якщо мені хтось зауважить, що це, мовляв, щоденні туалєти по одному на кожен день - то я відповім, що ті, хто жодня міняє туалєту, на економ-рейсах в принципі не їздять.

Якщо правильно підготуватися - все буде ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найближче білетики можна купити у Львові. У Луцьку на продаж квитків WizzAir поки немає ліцензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не дуже в'їхав в ціни та збори...

Я літаком востаннє літав будучи дитиною.

додзвонитися туди - не реально...

написав листа щоб роз'яснили.

чекатиму..

ось що вийшло по обрахунках.

post-118-1216715944.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не дуже в'їхав в ціни та збори...

натисни "вибрати і продовжити", зліва буде написано загальну вартість. А вона дорівнює 68*3(в одну сторону) +68*3 (назад)= 408 грн.

Я дивився на кінець серпня, там ціна виходил 158 грн проти твоїх 68 у вересні.

П.С.

Загальна вартість включає в себе тариф, податкита витрати За платежі, здійснені за допомогою дебетових і кредитних карток, стягується плата за обслуговування платежів
тобто я розумію, що треба заплатити 408 грн + плату за обслуговування платежів
збір за обслуговування MasterCard за кожний переліт для кожного пасажира 23 UAH

збір за обслуговування Visa за кожний переліт для кожного пасажира 31 UAH

а от на рахунок автобуса і багажного збору (навіть тих 20 кг) я теж щось не допетрав, чи вони вже включені, чи ще треба буде оплатити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натисни "вибрати і продовжити", зліва буде написано загальну вартість. А вона дорівнює 68*3(в одну сторону) +68*3 (назад)= 408 грн.

post-966-1216725028.jpg

вот так получилось. никаких *3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене мутні і запутанi умови перельоту. Щось чує моя дупа, що по приїзду в аеропорт, вийде, що недозамовлено купу послуг і їх треба оплатити в надцятикратному розмірі. Хоча хто не ризикує той не п"є шампанського. Зробив порівняння з Аеросвіт, на рейс Львів-Сімферополь (правда в Аеросвіт чомусь прямого не знайшов). Во шо вийшло з wizzair:

post-2366-1216733782.jpg

Аеросвіт намалював 242 бакси з пересадкою в Києві.

Щодо дітей то я знайшов таке:

Діти віком від 2 до 14 років включно реєструються як діти, але повинні займати окремі місця та їх переліт повинен оплачуватися за повний дорослим тарифом.

Wizz Air приймає дітей, що подорожують разом, за умови, якщо кожну групу з 10 дітей супроводжує принаймні одна доросла особа (віком від 16 років).

Діти віком до 14 років можуть подорожувати лише у супроводі дорослої особи віком від 16 років, що несе повну відповідальність за дитину.

Пасажири віком 14 та 15 років можуть подорожувати без супроводу, але не можуть нести відповідальність за пасажирів віком до 14 років.

Немовлята віком до 2 років перевозяться за встановленим дитячим зборомна руках у дорослих.

Да і що за странны збори за багаж? :

post-2366-1216734289.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможные дополнительные расходы:

Сбор за каждый чемодан ( во время заказа перелета) 58 грн.+ 78 гривен, за каждый лишний килограмм

Сбор за обслуживание перед посадкой на борт 32 грн.

Детский сбор(за перелет ребенка) 195 грн.

Сбор за замену рейса 234грн.

Хороший сбор за замену рейса. Я так подозреваю, что и возвратов билета нету, а если есть то 50% штрафной сбор. :duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk, а зачем у тебя "Оплата за пошук багажу"?

или потеряный чемодан - неотъемлемая услуга от компании?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk, а зачем у тебя "Оплата за пошук багажу"?

или потеряный чемодан - неотъемлемая услуга от компании?

Справа в тому, що вони так переклали, багажне місце. Тобто, наскільки я зрозумів з правил, якщо ти везеш сумку вагою до 20 кг, то платиться тільки багажне місце, а якщо більше, то за кожен кг доплачуєш. Вопчем всьо ніпанятна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натисни "вибрати і продовжити", зліва буде написано загальну вартість. А вона дорівнює 68*3(в одну сторону) +68*3 (назад)= 408 грн.

post-966-1216725028.jpg

вот так получилось. никаких *3

у тебя выбрано 1 взрослый, а там было 2 взрослых и ребенок.... потому и *3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прилетів з WizzAir із Сімферополя у Львів. Два білета і одне місце багажу обійшлися у 194 грн. (68*2+58). Від перельоту тільки позитивні емоції. Система працює як годинник, жодних лишніх слів та запитань. На реєстрації подав паспорти, видали посадочні талони, оформили багаж. Ніяких додаткових (прихованих) платежів та зборів немає. Літак вилетів хвилина в хвилину, виліт з Криму о 8:10, у Львові сіли о 9:30. До речі, що цікаво, що літак майже не стоїть в аеропорту. О 7:25 він прилетів в Сімферополь із Києва, заправився і вперед на Львів із нами. Там також 50 хвилин на всі процедури (заправка, вивантаження, завантаження) і в 12:05 він вже знову у Сімферополі. Літачок абсолютно новий, все ще блищить. За додаткові гроші на борту і нагодують і напоять (як на мене абсолютно вірний підхід, хочеш платиш, хочеш ні). Таким-же чином при замовленні вибираєш і кількість місць багажу. У існуючих перевізників це все "по замовчуванню" включено у вартість квітка. Але одне но, як і писав вище Shkoder. Дорога зі Львова до Луцька зайняла 5 годин, що трохи змазало весь позитив. Якщо в когось є конкретні питання, із задоволенням відповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію. Уточни щодо багажу. Скільки можна брати. Чула інформацію до 20 кг. То це входить в ціну квидка?

І які речі можна брати в салон?

Як саме замовляли і оплачували квитки? За картки там іде збір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію. Уточни щодо багажу. Скільки можна брати. Чула інформацію до 20 кг. То це входить в ціну квидка?

І які речі можна брати в салон?

Як саме замовляли і оплачували квитки? За картки там іде збір?

:) Я то чув багажу можна брати десь від 10 до 20 кг. Всі інші послуги за додаткову ціну (і лишній багаж теж :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця між Веб і Промо на сайті?

По друге я не розумію як два квитки в 194 грн обійшлись. дивіться що я найшов (Львів -Сімферополь)

68590592se3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію. Уточни щодо багажу. Скільки можна брати. Чула інформацію до 20 кг. То це входить в ціну квидка?

І які речі можна брати в салон?

Як саме замовляли і оплачували квитки? За картки там іде збір?

В ціну квітка входить одна ручна кладь яка береться із собою в салон. Це, наскільки я пам"ятаю, до 10 кг. В мене був із собою рюкзак із ноутбуком, всякими "гаджетами", зарядками і т.і. У дружини жіноча сумка. Можно взяти із собою, наприклад, щось попити та поїсти щоб не переплачувати у літаку. В мене було із собою півлітрова пляшка із мінералкою. Обмеження по ручній кліді загальні для авіаперевезень (можна знайти в Інеті). Наприклад обмеження по об"єму рідини (в мене на досмотрі запитали що в пляшці), колючі (ріжучі) предмети. Кожне місце що здається в багаж - це додатково до квітка 58 грн. Його вага - до 20 кг.

Замовляв на сайті, облачував через банк. Тобто вони мені на електронку вислали всі реквізити для оплати а я через інтернетбанкінг ("Кредоанк", система "Кредодайрект"), не відходячи від компа, проплатив. В результаті в мене не було жодних додаткових (в т.ч. і банківских) платежів, вийшло "чесних" 194 грн. Наскільки читав, коли замовляєш по телефону, або платиш за допомогою картки беруться додаткові гроші за ці послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...