Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Zheny@ сказано:

емм...  А хто такий Мирослав?

Наш заЛьотчик знову упоровся.  Знову мінусить по йому одному відомій причині. Та вона і нам відома - бухло. А може і  Какао білого кольору, на вибір.

Він вже потер свій пост, де він розповідав, що / хто такий Мирослав.

Просто він упустив момент, коли було відомо, що @Zelensky він же "шльома" і він же Сергій.

 

 

 

  • Ха-ха 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Наш заЛьотчик знову упоровся.  Знову мінусить по йому одному відомій причині. Та вона і нам відома - бухло. А може і  Какао білого кольору, на вибір.

Він вже потер свій пост, де він розповідав, що / хто такий Мирослав.

Просто він упустив момент, коли було відомо, що @Zelensky він же "шльома" і він же Сергій.

 

 

 

Їхав би ти назад до праці ,до Польщі ,хоть якусь копійку для сім’ї заробив би. 

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Їхав би ти назад до праці ,до Польщі ,хоть якусь копійку для сім’ї заробив би. 

А ти не каже, що я маю робити, а я не скажу, куди тобі треба йти ок?

 

З рештою, відправлю тебе в довічний БАН - ніхто й не заплаче.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Selbeor сказано:

На хєра вводити якісь правила і обмеження, якщо ніхто нічого не контролює і не штрафує?!

Вчора Епіцентр-куєва туча народу - сертифікат ніхто не те, що не перевіряє, навіть не питають, Порт сіті- те саме, ніхто нічого не питає. Кафе-ресторани - про сертифікат ні слова...Маршрутки битком набиті - в масках одиниці...Це при тому, що на Волині епідситуація одна з найгірших ...

А для того ,щоб в любий ,потрібний владі момент,скористатися правом обмеження.

Щоб любій людині можна було предяву вліпити.

Елементарно ж.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S  ти мене не зачіпай, краще, добре?

Особливо, коли ти п'яний чи нанюханий, чи що ти там приймаєш.

Бо я тебе забаню по всіх ІР, коли ти які юзав. І всіх нових клонів буду перманентно банити.

 

Просто не заривайся.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

А для того ,щоб в любий ,потрібний владі момент,скористатися правом обмеження.

Щоб любій людині можна було предяву вліпити.

Елементарно ж.

Тут швидше буде саботаж місцевої влади. Наприклад поліція не буде помічати людей без масок і переповнених маршруток. Київ далеко, все не проконтролює.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, weldermaster сказано:

Київ далеко, все не проконтролює.

 

Кихв далеко не центр пландемії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Zheny@ said:

@Alex S 

Бо я тебе забаню по всіх ІР, коли ти які юзав. І всіх нових клонів буду перманентно банити.

 

То наш Сашко таким займається? Не вірю, адже він сам на днях мені "дорікав" за клоноводство на Борді :( 

 

Слухай, Женя, не бань Сашка. Він купу цікавої інформації тут часом пише. От я б до смерті дожив і, якби не Сашко, так і не дізнався б, що в Нідерландах танцівниці екзотичних танців їздять на роверах в своїй уніформі по місту, щоб встигнути за один вечір посвітити своїм причинним місцем в кількох стрипбарах. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

От я б до смерті дожив і, якби не Сашко, так і не дізнався б, що в Нідерландах танцівниці екзотичних танців їздять на роверах в своїй уніформі по місту, щоб встигнути за один вечір посвітити своїм причинним місцем в кількох стрипбарах. 

ти впевнений, що це не плід хворої фантазії?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, yu2007 сказано:

Слухай, Женя, не бань Сашка. Він купу цікавої інформації тут часом пише. От я б до смерті дожив і, якби не Сашко, так і не дізнався б, що в Нідерландах танцівниці екзотичних танців їздять на роверах в своїй уніформі по місту, щоб встигнути за один вечір посвітити своїм причинним місцем в кількох стрипбарах. 

якщо не буде бикувати, то не забаню.

На ті мінуса, якось пох, хоча й образливо трошки. Бо не те що не заслужив, а просто в чувака "такий настрій/стан".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Zheny@ сказано:

якщо не буде бикувати, то не забаню.

На ті мінуса, якось пох, хоча й образливо трошки. Бо не те що не заслужив, а просто в чувака "такий настрій/стан".

А коли дуал всіх мінусував було значить норм?

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

А коли дуал всіх мінусував було значить норм?

 

Дуал священа корова. Його трогати не можна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Дуал священа корова. Його трогати не можна.

в неадекватних постах помічений не був    

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

в неадекватних постах помічений не був    

Він вообще не писака. Він тупо мінусував. А те що він раз в півроку запостить взагалі не читабельно.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

в неадекватних постах помічений не був    

Ти не читав що він своїм клієнтам у плеймаркеті писав. А тут лише неадекватна поведінка була.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в групі "тролі" є обмеження на кількість мінусів в день, через які тут дорослі дядьки пісяють окропом?))

 

Колись давно, пам'ятаю, для тролів було обмеження два поста в день, але тоді форум був на іншому (старому) двіжку.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Alex S said:

Та шо він там мінусував… перестань! Якихось 15 тис мінусів і 2 повідомлення за 5 років. Ти ,здається ,тоже ж по сідіромним справам, не чув за які виключно особисті мотиви його зачмирили по дорослому? В борщ насрав чи машину адміну кислотою облив ,нігадяй?

176844B1-6606-486D-B893-0E260290221E.jpeg

 

Ну ти вже більше 2000 мінусів наставив. Молодець, так тримати! Якихось півроку, і наздоженеш свого кумира Дуала!))) 

 

П.С. А перевили його, думаю, бо деякі поважні бордівчани ;) постійно на його мінуси комусь з адмінів в приват скаржилися.

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Серж, а ти розробляв якісь програмки, щоб були в плеймаркеті? От в мене є там декілька додатків, і я тобі скажу, що часом теж страшенно пригорає від тупості користувачів. Вони не можуть знайти в додатку опцію, яка в налаштуваннях вмикається кнопкою, розміром з добру третину екрана, або ще щось подібне, і ліплять "одинички" та пишуть негативні відгуки. Коли в інтернеті, з його розвитком, з'явилося багато малоосвічених людей, він став дуже токсичним та зашлакованим. 

Для веба розробляв з чатом підтримки - ще більше таких, бо на емоціях пишуть. 
Систематизував питання, претензії - шукав шляхи покращення, щоб прибрати ці питання. Але ніколи не хамив.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Alex S сказано:

Та шо він там мінусував… перестань! Якихось 15 тис мінусів і 2 повідомлення за 5 років. Ти ,здається ,тоже ж по сідіромним справам, не чув за які виключно особисті мотиви його зачмирили по дорослому? В борщ насрав чи машину адміну кислотою облив ,нігадяй?

176844B1-6606-486D-B893-0E260290221E.jpeg

Він своїми мінусами запам'ятався. Було пару постів - але вони не запам'ятались.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, case_l сказано:

в неадекватних постах помічений не був    

+1

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots , глянув я твою статистику репутації в профілі. Бачу, що Сашко таки подарував тобі авіаторські окуляри))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ну ти вже більше 2000 мінусів наставив. Молодець, так тримати! Якихось півроку, і наздоженеш свого кумира Дуала!))) 

 

П.С. А перевили його, думаю, бо деякі поважні бордівчани ;) постійно на його мінуси комусь з адмінів в приват скаржилися.

А от чого з Алексом заруба у вас почалась я пам'ятаю :)

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

@sergkots , глянув я твою статистику репутації в профілі. Бачу, що Сашко таки подарував тобі авіаторські окуляри))

Вже написав, що пам'ятаю з чого заруба у вас почалась - і тут я на стороні Алекса. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, sergkots said:

А от чого з Алексом заруба у вас почалась я пам'ятаю :)

 

 

Та яка заруба, ти про що? Я його жодного разу ніяк не обізвав і нікуди не послав - це хіба заруба?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Alex S said:

То може й тебе перевИдуть в троллі якщо скарги писати? А кому писати треба?

 

Почни з Міжнародної ліги сексуальних реформ, може дослухаються як до свого))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...