Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

21 хвилин тому, Zelensky сказано:

Дивні у вас друзі.

а де ти бачив - щоб тебе тут у друзі записували? Всі твої друзі - вже давно в журналі...

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

До речі, бачу, в Джапанії ковідьки майже нема. Цікаво, які методи допогли самураям призупинити розповсюдження цієї зарази?

 

Я вже писав про це:

Угай, тэ-арай, суймин.

 

Крім того - миндо (культура).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

а де ти бачив - щоб тебе тут у друзі записували? Всі твої друзі - вже давно в журналі...

 

В реєстрі вакцинованих?

 

Та не друзі вони мені. Мене проти волі. А багато з них добровільно і ще й задоволення отримують від цього процесу.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zelensky сказал:

Та не друзі вони мені. Мене проти волі. А багато з них добровільно і ще й задоволення отримують від цього процесу.

 

В нас один співробітник чітко сказав начальству що не буде вакцинуватися. І ніхто нічого йому не зробив. Вот він мужик. 

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, weldermaster сказал:

В нас один співробітник чітко сказав начальству що не буде вакцинуватися. І ніхто нічого йому не зробив. Вот він мужик. 

Теперь не пойдет в музей и кино...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zelensky сказано:

Та не друзі вони мені. Мене проти волі. А багато з них добровільно і ще й задоволення отримують від цього процесу.

Ти, певно, останніх сторінок 100 тут ниєш про те, що тебе порти волі вакцинували.

Хоча, ти просто слабак і сам прогнувся.  Хто не хоче - не колеться. Справа виключно добровільна.

Якщо тебе до столу кайданками не прикували і силою не вкололи - тоді все добровільно.

Якщо ти сам прийшов і руку наставив - то якого х*я ниєш тут 2 місяці ?

 

 

 

 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 годин тому, Zelensky сказано:

Дивні у вас друзі. Ну дай зай буде це ваш вибір. Аби ви не лізли з ними до інших.

Троха знаю - то не друзі. ти то точно нє. Ну і тих журнагах певно на кожній сторінці відмічений. Прям Вождь піда-ів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Alex S сказал:

В нас два співробітника чітко сказали начальству ,що не будем РЕвакцинуватися , бо через 6 м то больно…Їм сказали пиши бомагу! На бомазі майже головний босс написав зверху резолюцію - в наказ на звільнення! 

Буває по різному. Той сам написав заяву. Її не прийняли. Сказали х. з тобою. Ходи як є. )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Cherman сказал:

До речі, бачу, в Джапанії ковідьки майже нема. Цікаво, які методи допогли самураям призупинити розповсюдження цієї зарази?

https://m.dw.com/uk/koronavirus-v-yaponii-delta-variant-znyshchyv-sam-sebe/a-59995351?maca=ukr-Facebook-dw

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sasha2008lk сказано:

Троха знаю - то не друзі. ти то точно нє.

 

А ми з вами хіба знайомі?

 

Чи вчергове збрехали?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sasha2008lk сказано:

Прям Вождь піда-ів

 

Злодії думають, що навколо них - злодії.

Брехуни думають,що навколо них - брехуни.

 

П-си - думають, що навколо них - п-си.

 

Я вас зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В слідуючому році будуть хворіти вколоті а винними зроблять оленів. :(

 

Цитувати

Більше третини американських білохвостих оленів (Odocoileus virginianus), імовірно, заразилися коронавірусом у чотирьох штатах США. Дослідники побоюються, що в нових організмах можуть утворитися та поширитися на людей такі мутації вірусу, проти яких наявні вакцини не забезпечуватимуть захисту.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, weldermaster сказано:

В нас один співробітник чітко сказав

 

Це як в анекдоті. Ну то й ви кажіть :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zheny@ сказано:

Якщо тебе до столу кайданками не прикували і силою не вкололи - тоді все добровільно.

Якщо ти сам прийшов і руку наставив - то якого х*я ниєш тут 2 місяці ?

 

Це ви говорите про фізичну сторону примусу. Але є ще психологічна а також обмеження прав і свобод.

Вакцинація має бути добровільною а не під примусом :(

 

В Криму теж в кайданки всіх хто прийшов на так званий "референдум" не закували. То може ви ще й визнаєте результати того псевдоголосування?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

Це ви говорите про фізичну сторону примусу. Але є ще психологічна а також обмеження прав і свобод.

Вакцинація має бути добровільною а не під примусом :(

 

В Криму теж в кайданки всіх хто прийшов на так званий "референдум" не закували. То може ви ще й визнаєте результати того псевдоголосування?

В Криму ніхто не заставляв голосувати за росію, там все було вирішено ще до референдуму. Результати знаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

В Криму ніхто не заставляв голосувати за росію, там все було вирішено ще до референдуму.

 

Прямо як з уколізацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zelensky сказано:

 

Прямо як з уколізацією.

Сфальсефікували результати? Вклоли менше ніж було, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sasha2008lk сказано:

Сфальсефікували результати? Вклоли менше ніж було, чи як?

 

 

Пішло багато але добровільно вкололись - мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

 

Виявляється - "нагнули" всіх:

 

Цитувати

Від завтра всім заборонено перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

 

 

Хороші коментарі до статті. Показує усю любов народу до З'єленого вождя :)

 

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@Zelensky 

ніде в світі немає такого, дали волю..

 

Це правда. Ніде в світі немає ЗеДиктатора, якому дали волю :(

 

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На хєра вводити якісь правила і обмеження, якщо ніхто нічого не контролює і не штрафує?!

Вчора Епіцентр-куєва туча народу - сертифікат ніхто не те, що не перевіряє, навіть не питають, Порт сіті- те саме, ніхто нічого не питає. Кафе-ресторани - про сертифікат ні слова...Маршрутки битком набиті - в масках одиниці...Це при тому, що на Волині епідситуація одна з найгірших ...

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Selbeor сказано:

На хєра вводити якісь правила і обмеження, якщо ніхто нічого не контролює і не штрафує?!

Вчора Епіцентр-куєва туча народу - сертифікат ніхто не те, що не перевіряє, навіть не питають Порт сіті- те саме, ніхто нічого не питає. Кафе-ресторани - про сертифікат ні слова...Маршрутки битком набиті - в масках одиниці...Це при тому, що на Волині одна з найгірших епідситуація...

 

Уявіть, яка сила стоїть за тим, щоб дати однакову команду усім владам в усьому світі. І всі президенти, прем'єри, канцлери виконують ці вказівки як під копірку.

 

Подивіться, що робиться в Австралії. Там вже як в тюрмі. :(

 

Введення уколів, обмеження усіх прав і свобод, тотальний контроль. Уявіть, який для цього потрібен ресурс.

 

Хоча за маски +. Їх мали б носити і без коронавірусу. Щороку є епідемії грипу. А остінній рік не було. Бо багато ходили в масках. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...