Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Cherman сказал:

Блін, що ж ти таке кажеш, ти ж з Маріуполя. Я добре знаю, як на Азовському морі бракон'єрять. Вже риби майже не залишилося. Осетрових точно не знайдеш, та й пеленгас гірше ловиться.

Так раньше можно было, а сейчас мелких рыбаков гоняют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zelensky сказал:

 

Індійська вакцина, розроблена британськими вченими яку закупив Степанов.

 

Вакциновуватись будете?

Ні. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку пропонують краще контролювати, як містяни дотримуються маскового режиму. Однак депутат, який це запропонував, сам цей режим в сесійній залі і порушив.

 

Під час сесії Луцької міської ради депутат міськради, голова фракції «Громадянський рух «Свідомі» Тарас Шкітер оголосив запит, у якому закликав посилити контроль за дотриманням протиобмежувальних карантинних заходів для боротьби з COVID-19 у Луцьку. Мовляв, у багатьох містах України вже запровадили локдаун, то ж лучанам варто поберегтися, щоб в обласному центрі Волині не повторився цей сценарій.

 

«Прошу дати доручення відповідним структурним підрозділам Луцької міської ради посилити контроль за дотримання карантинних заходів, зокрема, за дотриманням маскового режиму та дотриманням соціальної дистанції в громадських місцях та транспорті. Лише завдяки спільним діям влади та відповідальній поведінці громадян ми зможемо уникнути тотального карантину у нашому місті», - переконаний обранець громади.

 

Щоправда, сам Тарас Шкітер карантинний режим в сесійній залі проігнорував. Як видно на фото, увесь час в масці під час сесійного засідання він не перебував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію чого боятися тої вакцини. Завжди якийсь 1 відсоток вакцинованих мав побічний ефект, і з тих 1 відсотка 1 відсоток померав. Ну я не сільон в даних цифрах, якщо сильно мімо, то поправте з пруфами, бо я брав зі стелі (127 к перших доз, 1 смерть). На фоні того скільки щодня смертей від ускладнень корони (в Україні), 1 смерть від вакцини це не високий показник. 

Накуя бульбашку роздувати? Так як було років 10-15 назад, від якоїсь прививки дитина померла, і протягом року ще 1, якщо пам'ять не підводить. І панєслась антивакцинаторська двіжуха - хабарі за довідку в садочок, хабарі в садочок щоб прийняли, а потім те саме в школу. Тупі курки обдивилися ТВ і наклали в штани від страху заодно квестів собі наробили. А потім оказується що в Україні смертність від кору, про який в розвинутих країнах забули.

Ну і з огляду на те що я перехворів короною, і як перехворів (2 тижні в ліжку, без ускладнень), я б вакцинувався хоч вже, ну нахєр ще раз такі 2 тижні. Аби на халяву і без черг, і коліть хоть гавно щороку. І я б сильно здивувався б, якби якийсь чувак після ШВЛ, а ще краще після інтубування, сказав би що вакцинуватись не буде, бо боїться поствакцинаторських ускладнень чи померти "від індійського гавна". Хоча думаю що такий чувак обов'язково знайдеться, і не 1, і особливо такий який вміє гарно переконувати неокрєпші уми на ФБ.

Змінено користувачем Vadimm
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Vadimm сказал:

Не розумію чого боятися тої вакцини

Мені здається, що в наших реаліях люди бояться не вакцину, а те, що через дії нашої влади до нас буде доїжджати щось незрозуміле за завищенною ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо скажуть, що вакцина є, доступна і можна вакцинуватися - то я піду.

Звісно, бажано, щоб був вибір, або / або / або. А не лише.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Vadimm сказал:

Не розумію чого боятися тої вакцини. Завжди якийсь 1 відсоток вакцинованих мав побічний ефект

Вадим. Навіщо собі колоти всяке гівно. Поважайте себе. Вакцина від пфайзер + силденафіл буде саме те що треба )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zelensky сказано:

Швеція вчасно схаменулась і почали робити локдаун. Братанцв теж поплатились а потім локдаунили. Китайці як автори вірусу одразу зрозуміли як треба діяти. Правильний локдаун, відслідковування ланцюжка контактів заражених, чесне виконання правил - дали результат.

ти оце назвав "локдауном":

Цитувати

Під час телевізійного звернення прем'єр-міністр Стефан Левен попросив скасувати всі неважливі зустрічі і оголосив заборону на зібрання групами більше вісім осіб. Як наслідок, кінотеатри та інші розважальні заклади зачинилися. Відсьогодні також зачиняються школи.

???

чи в оХуру є інші дані про лохдаун по-Шведськи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, weldermaster сказано:

Вакцина від пфайзер + силденафіл буде саме те що треба )))

А може сама вакцина від Пфайзер  УЖЕ матиме такий ефект?  ;) 

Вони люблять побічні ефекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Звісно, бажано, щоб був вибір, або / або / або.

Вже попередили - вибирати не дадуть, принаймні - офіційно.

До речі, Пфайзер вже привезли на Волинь.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вже попередили - вибирати не дадуть, принаймні - офіційно.

До речі, Пфайзер вже привезли на Волинь.

Я так думаю, що всім, кому колотимуть безкоштовно - то не дадуть вибору. Буде вибір або халявна і ОДНА, або за бабло інша / інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ЄС робить паспорти вакцинації. Ще не виключений варіан що з тим шмурдяком який навезли не будуть пускати туди.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я так думаю, що всім, кому колотимуть безкоштовно - то не дадуть вибору.

про це і сказав Степанов - вибирати не дадуть, про платну вакцинацію в державних закладах - мова не йде. зрозуміло, що десь/хтось буде лівачити, такі реалії нашої країни. Той Пфайзер, шо привезли - будуть тільки пенсіонерам колоти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

Той Пфайзер, шо привезли - будуть тільки пенсіонерам колоти.

Бабуся зможе відмовитися від пфайзер на користь свого внука/внучки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Бабуся зможе відмовитися від пфайзер на користь свого внука/внучки? 

да, якщо довідку з спортлото принесе

P.S. Звідки мені знати? 99% впевнений, що - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Bliksss сказано:

Той Пфайзер, шо привезли - будуть тільки пенсіонерам колоти.

А чому так ? В чому логіка ? Він якийсь "заточений" під літній вік ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А чому так ? В чому логіка ? Він якийсь "заточений" під літній вік ?

ні. Старші / літні / пенсіонери - в групі ризику. І, певно, менший відсоток побічних ефектів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Bliksss сказано:

 Той Пфайзер, шо привезли - будуть тільки пенсіонерам колоти.

 

ага, хіба "ізбранним"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Vadimm сказано:

Не розумію чого боятися тої вакцини. Завжди якийсь 1 відсоток вакцинованих мав побічний ефект, і з тих 1 відсотка 1 відсоток померав. Ну я не сільон в даних цифрах, якщо сильно мімо, то поправте з пруфами, бо я брав зі стелі (127 к перших доз, 1 смерть). На фоні того скільки щодня смертей від ускладнень корони (в Україні), 1 смерть від вакцини це не високий показник. 

це повинен був хтось написати - ну, що це невисока ціна, 1 випадок на 127тис. навіть якщо цей "випадок" - працездатна людина працездатного віку, військова - а до військових щоб потрапити, треба ж медкомісію пройти?

 

і ніхто вже не буде звертати  увагу на ефективність, на те, що саме колять, і чи правильно це роблять, і чому вся інформація офіційно засекречена.

 

так чомусь співпало, що в Ізраїлі смертність від ковідьки була високою після початку вакцинації і залишається високою коли вже двічі вкололи більше половини населення, але про це не розкажуть на ютуб-кАнальчиках, це мусиш сам знаходити, "порпаючись" в статистиці.

так чомусь співпало, що після введення вакцини захворіли всі 78 мешканців будинку перестарілих, а семеро - померли.

так чомусь співпало, що Серум в себе на сайті пише, що ряд побічних ефектів мають відчути НЕ МЕНШЕ 10% уколотих, а міністр стверджує, що тільки 1%

 

але ж нам повідомили, що ні за що не скажуть, що саме колять, і що "1 військова померла зі 127тис", ефективність нічим не підтверджена - і ми побіжимо колотись, активно при цьому копаючи словами і ногами тих, хто вважає, що має право на інформацію та сумніви. на ходу ще подискутуємо - чи варто боротись за право вибору... пофіг на нічим не доказану ефективність, пофіг, що ніхто й не збирається зважати на побічні ефекти

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, weldermaster сказано:

Кажуть що ще один помер. 

не віримо!

он (ш)Ляшко вакцинувався, вже й від ковідьки одужав!

чим ми гірші за главсанврача?

та й чергу ще треба встигнути зайняти! он кляті індуси погрожують, що відтепер самі свій шмурдяк будуть вживати! https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/25/7287778/

а то не встигнемо на індійський шмурдяк - доведеться колотись китайською підробкою! :(

https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/25/7287818/

цікаво, вся документація по китайцях також засекречена?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, weldermaster сказано:

Кажуть що ще один помер. 

якщо мова про провізора, то крім нього, 2 людей які отримали вакцину з того ж флакону - захворіли на ковід. Щойно чув в новинах на радіо трек.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

якщо мова про провізора, то крім нього, 2 людей які отримали вакцину з того ж флакону - захворіли на ковід. Щойно чув в новинах на радіо трек.

та цього й на сайті МОЗ не приховують:

Цитувати

Заява щодо смерті провізора аптеки військового госпіталю в Чернівецькій області

24 березня 2021
 

 24 березня о 07:10 в міській клінічній лікарні №3 м. Чернівці зафіксовано смерть провізора аптеки військового госпіталю. Міністерство охорони здоров’я висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого. 

За попередньою інформацією, причина смерті - гострий мозковий інсульт. Чоловік мав важкі хронічні серцево-судинні захворювання, діабет та інші супутні хвороби. 

За інформацією департаменту охорони здоров’я Чернівецької області, 15 березня чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield/AstraZeneca. Вакцинацію працівників військового госпіталю здійснювала мобільна бригада. 16 березня о 17:25 чоловіка доставила бригада екстреної медичної допомоги в міську клінічну лікарню №3, де лікувався з приводу інсульту. 

Протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, у чоловіка не було. В той же день з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб. В двох із них було підвтерджено COVID-19. Через це забор матеріалу для ПЛР-тестування здійснили й в померлого для аналізу.

Зі слів керівника мобільної бригади, яка вакцинувала працівників військового госпіталю, пацієнт переніс вакцинацію нормально, скарг на стан здоров’я чоловік не висловлював. 

Для встановлення точної причини смерті призначено патологоанатомічне дослідження. 

МОЗ й надалі в разі настання смерті протягом 30 днів після імунізації буде розслідувати такі випадки відповідно до українського законодавства та міжнародних норм організації фармаконагляду за несприятливими подіями після імунізації.

Станом на 19 березня у світі введено понад 397 млн доз вакцини проти COVID-19. Відповідно до наявних даних ВООЗ, не зафіксовано жодного випадку смерті від вакцини проти коронавірусу.

Важливо, вакцинація проти COVID-19 не запобігає розвитку інших захворювань або смерті від інших причин. 

то ж все чітко написано.

сказала ВООЗ, що не зафіксовано жодного випадку смерті від введених 397млн доз - значить, і нас це стосується!

сказав керівник мобільної бригади "скарг на стан здоров'я померлий не висловлював" ще 15.03.2021, то значить винна у всьому бригада екстренної медичної допомоги, яка доставила померлого з інсультом в лікарню.

можливо, вакцина тут взагалі ні при чому - просто ковідькою померлого "нагородила" мобільна бригада, яка взагалі по дорозі до точки вакцинації продала вакцину особливо спраглому Шльомі за чорний "кеш", а померлому просто дистильовану водичку вколола.

також можемо припустити, що були порушені умови зберігання вакцини, вона зіпсувалась, але навіть в цьому випадку причиною смерті буде чиєсь службове недбальство ("халатність"), але аж ніяк не вакцина по "правильній" статистиці ВООЗ.

але все це - співпадіння!!!

так само співпадіння й те, що обидва відомих випадки - з середовища військових.

так само співпадіння, що не вказали віку померлих, і чому в армії тримали осіб з таким слабким здоров'ям...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВНімеччині , в м.Тюнінгем від учора розпочався експеримент.Зняті всі обмеження (крім масочного режиму та дотримання дистанції).Умова повинні бути негативні результати на ковід-тільки сьогоднішні.Аналізи роблять всім , безкоштовно .Результати за 20 хвилин.За статистикою слідкують інфекціоністи і тільки буде скачок - повернення до локдауну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, weldermaster сказано:

Вадим. Навіщо собі колоти всяке гівно. Поважайте себе. Вакцина від пфайзер + силденафіл буде саме те що треба )))

Обійдусь без силденафіла, скарг не висловлюю)))

А чи там пфайзер чи гавно раджі Джавахарлала, - по барабану, хоч одне з другим разом. Хто не зі мною, той сцикун.

  

6 годин тому, rrid сказано:

це повинен був хтось написати - ну, що це невисока ціна, 1 випадок на 127тис. навіть якщо цей "випадок" - працездатна людина працездатного віку, військова - а до військових щоб потрапити, треба ж медкомісію пройти?

"Невисока ціна" і "невисокий показник" якось по різному звучить, нє? Якось оцінювати людське життя не маю бажання.

Змінено користувачем Vadimm
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...