Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

10 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

 

 

 

та цей Порошенко взагалі офігфі

плює на все що бубочка намагається зробити

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

Думаю следущий шаг через неделю или две локдаун.

 

Якщо й робити локдаун, то на новорічні свята. Все рівно 2 тижні ніхто не працює а лише бухають. Мудро зробити локдаун з 25 грудня по 14 січня, щоб не постраждала економіка.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю Єрмолаєва,але це гірка правда.

Все впирається в слабкість та непрофесіоналізм влади.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

ти весь час яскраво демонструєш .... Цікаво спостерігати :)

 

Так, зі мною буває цікаво і весело.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

@romanc

Нехай в нас для підприємців уберуть податки на час локдауну, для простих людей заберуть хоча б комуналку і  реакція буде не такою, як ви описали:

 

А чим "на той час" платити медикам (вчителям, рятувальникам..)? Чи вони "на той час" мають жити коштом клятви Гіппократа? Думаєш нам хтось дасть газ чи ядерне паливо задарма, якщо ми розкажемо, що інакше в нас буде бунт?

  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, polsno said:

 

А чим "на той час" платити медикам (вчителям, рятувальникам..)? Чи вони "на той час" мають жити коштом клятви Гіппократа? Думаєш нам хтось дасть газ чи ядерне паливо задарма, якщо ми розкажемо, що інакше в нас буде бунт?

От нехай твій Порошенко їм і платить!!! А то 5 років крав гроші, а тепер тільки те й робить, що тікає від слідчих!

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, polsno сказал:

А чим "на той час" платити медикам (вчителям, рятувальникам..)? Чи вони "на той час" мають жити коштом клятви Гіппократа? Думаєш нам хтось дасть газ чи ядерне паливо задарма, якщо ми розкажемо, що інакше в нас буде бунт?

А ви думаєте що бунту не буде, якщо у людей відібрати всі засоби для існування?!  Воістину ніхєра історія людей не вчить!

А якщо добряче трусонути олігархів та депутатів то гроші б знайшлись. Але для цього треба мати яйця. Або з іншого боку...

Он "харанту" пропонували лікуватись асфальтом, бо гроші замість одного пустили в інше. Чи може треба було замість доріг будувати та розгортати тимчасові шпиталі? І тепер би може б не плакались що місць немає?

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nokian сказано:

Ось це наприклад самий звичайний протекціонізм , звели до корони.

https://www.pravda.com.ua/news/2020/11/15/7273605/

 

Я повторюся. Ти упоротий. От чесно.

В перші тижні карантину розповідали, як довго на яких поверхнях може існувати вірус.

Тому м'ясо, чим не носій. Людина теж купа м'яса..

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

От нехай твій Порошенко їм і платить!!! А то 5 років крав гроші, а тепер 

 

Якщо він крав чому його ще досі не посадили? Зе! в долі?

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

Про ефективність карантину вихідного дня.

Думаю його запровадили як і більшість всього ,що в нас робиться , лише для піару.

Просто  кількість заражень і так вже має скоро знизитись, то вирішили видати це за заслугу уряду.

Вітя. Я цю цитату процитую тобі ближче до нового року.

А потім ще раз ближче до Березня (а тут за умов відсутності морозної зими!).

Мені просто цікаво, як ти  тоді будеш відмазуватися?

 

2 годин тому, Electronshik сказано:

які у Європі дають преференції для бізнесу під час локдауну?

В нас ніяких. Люди, виживайте як хочеш!

вроді як є. До 80%. :)  (казав один бізнесмен у п'ятницю)

Чому смайлик, бо за що боролися, на те й напоролися - скільки продаж показали, скільки податків заплатили - прошу - получітє - распішитєсь! !!

 

 

UPD. НЕ 80%. Сорян, то ТАМ до 80%. А у нас:

Цитувати

Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів? Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів? Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Подробнее по ссылке: https://uteka.ua/ua/publication/news-14-ezhednevnyj-buxgalterskij-obzor-39-flp-mogut-poluchit-kompensaciyu-chasti-utrachennogo-doxoda-iz-za-karantina
Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів? Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Подробнее по ссылке: https://uteka.ua/ua/publication/news-14-ezhednevnyj-buxgalterskij-obzor-39-flp-mogut-poluchit-kompensaciyu-chasti-utrachennogo-doxoda-iz-za-karantina
Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів? Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Подробнее по ссылке: https://uteka.ua/ua/publication/news-14-ezhednevnyj-buxgalterskij-obzor-39-flp-mogut-poluchit-kompensaciyu-chasti-utrachennogo-doxoda-iz-za-karantina

 

Коротше, на їжу вистачить.  + Запровадження кредитних безвідсоткових канікул.

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Чому смайлик, бо за що боролися, на те й напоролися - скільки продаж показали, скільки податків заплатили - прошу - получітє - распішитєсь! !!

 

@Zheny@ Ну я б певно по іншому б сказав: Нех.. рівняти х.. з пальцем не порівняти Європу та Україну, багаті країни та голодранців. Нажаль голодранці це ми. І якщо Європа чи США можуть дозволити собі локдауни, ми не можемо. Бо тоді не залишиться підприємців взагалі. І під питанням стане існування нашої країни взагалі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

@Zheny@ Ну я б певно по іншому б сказав: Нех.. рівняти х.. з пальцем не порівняти Європу та Україну, багаті країни та голодранців. Нажаль голодранці це ми. І якщо Європа чи США можуть дозволити собі локдауни, ми не можемо. Бо тоді не залишиться підприємців взагалі. І під питанням стане існування нашої країни взагалі

Не все так плачевно.

Я ж кажу, я байку/мантру про "торгів нема..." чую з 2000 року!  ПОки сам торгував. нили, немає торгів, грошей, податками душать.. трагедія..

А на фіналі, квартири купляли, машини міняли, бізнес розширявся. Певно, власні нирки продавали... бо ж трагедія..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А на фіналі, квартири купляли, машини міняли, бізнес розширявся.

А що ж ти кинув торгувати?

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Nokian сказано:

А що ж ти кинув торгувати?

 

Мерзнути за ті гроші було не цікаво.  Тим паче із власним бізнесом не склалося.  Потрібно було вибирати, або торгівля, а бо навчання. 

Цікавіше було піти на роботу. за ті ж гроші. + Стаж. Офіційно. Субсидії і т.ін.

Базар - це дніщє. Да, там бабла водиться неміряно, але це деградація!  Пам'ятаю, як йшов по базару і баби кросворда розгадували... .пєчаль-бєда..  А там насправді купа людей з освітою було!

Мова зараз не про це.

Мова про те, що підприємці мають запас на карантин, а от їхні працівники - не особо.

 

 

 

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Мова про те, що підприємці мають запас на карантин, а от їхні працівники - не особо.

Вже і підприємці не особо мають.

Я знаю приклади коли позакривались виробники. Не витримали карантину.

Просто якщо зараз зробити локдаун, то вже ніхто не буде мати запасу.

Необхідні преференції у випадку локдауну, і не тільки підприємцям але й простим людям

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Electronshik сказано:

Просто якщо зараз зробити локдаун, то вже ніхто не буде мати запасу.

 

Люди кожного року влаштовують собі локдаун з 1 по 14 січня. І нічого, живуть. Причому за тих 2 тижні добре більшість добре віддається. Так що проблема не в локдаунах а в непрофесійній владі.

  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Причому за тих 2 тижні добре більшість добре віддається.

З цього місця докладніше: хто кому добре віддається? Скільки коштує? І де шукати ту більшість, яка віддається?


Ви, я бачу, перейшли вже на натуральні противірусні засоби))

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

IMG-20201115-175042-520.jpg

 

 

А взагалі то верх цинізму, сидіти у Феофанії, з легким перебігом хвороби, на кріслі з позолотою (хто не помітив - придивіться) і казати, що коронавірус - легка хвороба і його немає чого боятися.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Люди кожного року влаштовують собі локдаун з 1 по 14 січня. І нічого, живуть. Причому за тих 2 тижні добре більшість добре віддається. Так що проблема не в локдаунах а в непрофесійній владі.

Да ладно! Ви це всерйоз?@$ΩLΩMΩN це роблять далеко не всі. А ті хто може собі це дозволити. А у багатьох є робота, котру ніхто не відміняв.

Ну або так: якщо вам не заплатять зарплату місяць, два, бо карантин та локдаун що ви будете робити?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Electronshik said:

Вже і підприємці не особо мають.

Я знаю приклади коли позакривались виробники. Не витримали карантину.

Просто якщо зараз зробити локдаун, то вже ніхто не буде мати запасу.

Необхідні преференції у випадку локдауну, і не тільки підприємцям але й простим людям

Цікаво, а що ж вони таке виробляли, шо закрились через локдаун? Гелієві кульки для різних святкувань?


Хіба локдаун веде до закриття виробництв?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

З цього місця докладніше: хто кому добре віддається? 

 

Докладаю: помилився, через Т9. Не віддається а від'їдається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Хіба локдаун веде до закриття виробництв?

 

Незнаю як за кордоном але весною в Луцьку усі підприємства працювали. Хоча Модерн намагались прикрити.

 

П.С. В Китаї походу заводи не працювали бо там був справжній локдаун. А з тією парадією, що в нас локдаун може бути кожні 3 міс. :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Цікаво, а що ж вони таке виробляли, шо закрились через локдаун?

@yu2007  Немає значення. При кризі збуту, неплатежів в них проблеми і немалі.

Попали ті, хто робили с закордоном, бо європейці не заплатили, мотивуючи форсмажором- пандемією. А коли чимала сума випадає з обороту, то ппц. Це не було кідалово, європейці просто скористались ситуацією.

Я не кажу за всіх. Комусь більше а комусь менше повезло.

Я маю на увазі малий та середній бізнес, великий витримав цей удар, там подушка грошей більша.

 

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...