Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Щось я за Соломона все більше хвилююся

image.thumb.png.ea484554fdf1587448a6b2d74c05d286.png

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

@nickel  ви теж і доби не протримались. Що ж це таке? Вже другий обіцяє, що не будуть мною говорити а тепер хвилюються за мене і згадують про мене.

 

Виявляється ви ще й шалун. Google видає найбільш релевантні результати основані на попередніх пошуках.

Мені Google видав отаке:

 

Спойлер

9o4STI2.png

 

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

@nickel  ви теж і доби не протримались. Що ж це таке? Вже другий обіцяє, що не будуть мною говорити а тепер хвилюються за мене і згадують про мене.

 

1, Я просив тебе зі мною не спілкуватися і ти погодився. Я на себе ніяких зобов'язань не брав. Ти лоханувся коли в мене їх не попросив, буває.

2, Хоч я на себе ніяких зобов'язань не брав, але по аналогії твоєї домовленості з Черманом, я до тебе ні разу не звернувся. А от ти і до Чермана маєш діло і тепер вже до мене. Домовленості з тобою, очевидно нічого не варті.

3, Йди в сраку.

Цитата

 Виявляється ви ще й шалун. Google видає найбільш релевантні результати основані на попередніх пошуках.

Мені Google видав отаке:

 

  Скрыть контент

9o4STI2.png

 

Ти ще й Гуглом користуватися не вмієш, в тебе показані результати за запитом фракталіС

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я вжив НЕТОЧНО слово,бо чув його на слух,а не читав 

Може не так буква одна.

На увазі мав явище,коли постійно задають питання,море питань,і в результаті виникає НОВА  форма.

Буду мати бажання , знайду.

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

1, Я просив тебе зі мною не спілкуватися і ти погодився. Я на себе ніяких зобов'язань не брав. Ти лоханувся коли в мене їх не попросив, буває.

 

Ви приєднались до договору оферти, коли написали слово ТЕЖ. Якщо ви хотіли домовленість, таку яка в мене була з Cherman значить умови у нас з вами ті самі, що й були в мене з Chirmanom. Все по Закону.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

На увазі мав явище,коли постійно задають питання,море питань,

 

Спойлер

c50e72a879cf97c203e3691fe735031254219c1c

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви приєднались до договору оферти, коли написали слово ТЕЖ. Якщо ви хотіли домовленість, таку яка в мене була з Cherman значить умови у нас з вами ті самі, що й були в мене з Chirmanom. Все по Закону.

Паморок, ось твоя іугода з Черманом:

Цитата

Добре, я не буду з вами спілкуватись але взамін прошу, щоб і ви зі  мною не спілкувались. Годиться?

І ось зі мною

Цитата

Соломон зі мною тоже не спілкуйся

Покажи в якому місці вказано, що нам з Черманом не можна тебе згадувати чи обговорювати з третіми особами? 

Покажи де ми спілкувалися з тобою, після укладання угоди?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

Покажи де ми спілкувалися з тобою, після укладання угоди

 

Спілкування - це не тільки цитування повідомлень одне одного. Є багато форм спілкування.

 

Ось одна з них.

1 година тому, nickel сказано:

Щось я за Соломона все більше хвилююся

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Спілкування - це не тільки цитування повідомлень одне одного. Є багато форм спілкування.

 

Ось одна з них.

Йди нахєр, вуж пательний

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, nickel сказал:

До хвороби скільки пропливав?

 кілометр півтора без напряга. В кількох моїх друзів така ж ситуація. Довго входили в фізичну форму після хвороби. І ніби як м'язова маса на місці,я майже не схуд,а сили нема.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

подужаєш "3 кг ягід" - щодня? я не кажу про те, скільки воно буде коштувати, навіть фізично - "3 кг ягід і фруктів" - щоб набрати рекомендовану добову норму вітамінів?

 

А ви подужаєте пачку вітамінів щодня? Я вже не кажу скільки вони будуть коштувати. Пачка вітамінів - щоб засвоїлось хоча б 10% з них, бо вітаміни з фруктів і овочів краще засвоюються ніж з таблеток.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, yu2007 сказал:

@zaHARE, а хіба ІФА і антитіла - це не з однієї опери? І цікаво, що дружина тільки зараз хворіє: ви з червня жили окремо? 

 

 ІФА є два види. Один під час хвороби не раніше 6-7 дня на сам вірус, а другий уже через  14 днів на антитіла. Вроді так.

    Наскільки я чув,що вже на зараз існує більше 2500 штамів вірусу. Теоретично допускаю, що той штам який я вхопив влітку її імунітет відбив ,а зараз вона зловила інший. Як тільки почалась школа, так діти й почали обмінюватись різними штамами вірусу, можливо ще й тому пішла така хвиля заражень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Юріч сказал:

 

Можна детальніше, що за прога, як заміряв?

прога- https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dungelin.pulseoximeter&hl=en_US&gl=US

 але треба знати чи телефон має відповідний датчик. В мене S-8 то він має. Запускаєш прогу, прижимаєш до датчика пальця і він міряє і в підсумку покаже результат. Можна звісно купити пульсоксиметр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які приватники в Луцьку роблять КТ легень?

Дзвонив в обласну дитячу, КАБІНЕТ ДІАГНОСТИКИ «ГЕМО ЛУЦЬК», і в кабінет КТ в Луцькій міській на Відродження. Відповіли не раніше ніж в четвер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, yu2007 сказал:

Виявляється сімейний, з яким дружина підписувала декларацію на себе і на мене, вже певний час не працює в поліклініці))

Автоматом перевести мали на іншого лікаря. Наш лікар пішла на пенсію і автоматом нас перевели на іншого. Прийшла про це СМСка. Думав що переведусь сам до іншого лікаря,але недавно робив довідку в басейн,то цілком задоволений новим лікарем. До речі на довідку пішло 10хв і 0 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, yu2007 сказал:

А що тоді зроблений в Гемомедиці ПЛР показав? Пам’ятаю, що забір зразка якось, з ваших слів, недбало робився. 

глянув їхній свіжий прайс: ІгГ - 500, ІгМ - 500. Якщо на 10 день є температура чи якісь відчуття хворобливості , то треба робити обидва?


ну і їхній ПЛР подешевшав, вже 1250 грн. Може краще його?

Тим більше на сайті обіцяють результат  за 1-2 дні.

В обласній зараз ПЛР 700 грн. Хоча Шмигаль сказав,що має бути безкоштовно.
 До речі в Чернівцях 750 грн було весь час.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, zaHARE said:

Автоматом перевести мали на іншого лікаря. Наш лікар пішла на пенсію і автоматом нас перевели на іншого. Прийшла про це СМСка. Думав що переведусь сам до іншого лікаря,але недавно робив довідку в басейн,то цілком задоволений новим лікарем. До речі на довідку пішло 10хв і 0 грн.

Ага, догнали і ще раз перевели. Сьогодні щось знову скочила температура (все як «книжка пише»). Почав приймати кардіомагніл і якісь вітамінки, але думаю, треба таки проконсультуватись хоч з якимось лікарем і зробити КТ. Дзвоню на реєстратуру, пояснюю, що сімейний звільнився, а з новим декларацію не підписував, і що температура 7 день. Кажуть, що зараз лишився лише один лікар, з яким це можна зробити. Дають номер, типу подзвони і пропитай, але кажуть, що в таких випадках треба дзвонити на невідкладну, там є черговий терапевт. Дзвоню лікарю, знову все пояснюю. Вона «ні-ні, є невідкладна, звертайтесь туди, а як виздоровієте - приходьте підписувати декларацію))))))))

Дзвоню на невідкладну, втретє все розповідаю. «Угу, угу, температура 7 днів, запахи не відчуваєте. Лікарняне треба? Ні? Ну що ж, зрозуміло, але ми не можем направити вас ні на які ПЛР, це може лише сімейний, ідіть заключайте декларацію» ))))))))

Питаю: а на КТ направити можете? «А в нас в поліклініці КТ нема. Є в лікарні, шукайте туди телефон і запитуйте, чи зроблять». 
Пробував дозвонитись знову до тієї єдиної вільної сімейної, але не бере трубку. 
 

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

Ага, догнали і ще раз перевели. Сьогодні щось знову скочила температура (все як «книжка пише»). Почав приймати кардіомагніл і якісь вітамінки, але думаю, треба таки проконсультуватись хоч з якимось лікарем і зробити КТ. Дзвоню на реєстратуру, пояснюю, що сімейний звільнився, а з новим декларацію не підписував, і що температура 7 день. Кажуть, що зараз лишився лише один лікар, з яким це можна зробити. Дають номер, типу подзвони і пропитай, але кажуть, що в таких випадках треба дзвонити на невідкладну, там є черговий терапевт. Дзвоню лікарю, знову все пояснюю. Вона «ні-ні, є невідкладна, звертайтесь туди, а як виздоровієте - приходьте підписувати декларацію))))))))

Дзвоню на невідкладну, втретє все розповідаю. «Угу, угу, температура 7 днів, запахи не відчуваєте. Лікарняне треба? Ні? Ну що ж, зрозуміло, але ми не можем направити вас ні на які ПЛР, це може лише сімейний, ідіть заключайте декларацію» ))))))))

Питаю: а на КТ направити можете? «А в нас в поліклініці КТ нема. Є в лікарні, шукайте туди телефон і запитуйте, чи зроблять». 
Пробував дозвонитись знову до тієї єдиної вільної сімейної, але не бере трубку. 
 

    якщо темепратура висока довби поліклініку і швидку. Якщо ігнорять записуй прізвища лікаря і розмову з ним та швидкою і пробуй довбати гарячу лінію МОЗ зі скаргою на бездіяльність. Це твоє життя і здоров'я- воно зараз для тебе найцінніше. 
В мене коли тесть захворів, то довбав їх 2 дні,то вони до нього приїхали і взяли вдома мазок для ПЛР. Потім я завіз його на знімок і тільки коли знімок був чистий,він заспокоївся. А результат ПЛР був уже на наступний день!!!!))) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, yu2007 сказал:

А що тоді зроблений в Гемомедиці ПЛР показав? Пам’ятаю, що забір зразка якось, з ваших слів, недбало робився. 

глянув їхній свіжий прайс: ІгГ - 500, ІгМ - 500. Якщо на 10 день є температура чи якісь відчуття хворобливості , то треба робити обидва?


ну і їхній ПЛР подешевшав, вже 1250 грн. Може краще його?

Тим більше на сайті обіцяють результат  за 1-2 дні.

Ще й  пам'ять погіршується  ))) 

ІФА робила в обласній дитячій (по 100 грн.), такий же в гемо - по 500 грн. Після 10-го дня є сенс робити два: IgM (активна фаза Covid) та IgG (перехворів, виробились антитіла). Разом це 200 грн. бюджетно. 

ПЛР в гемо показав +. Но там невиправдано дорого і э питання до забору матеріалу. Найдешевше було в державній лабораторії (результати на наступний день) 1000 грн., ну а зараз напевно вже в обласній, якщо ціна відповідає тій що озвучена вище. До ПЛР потрібно правильно готуватись, щоб були максимально достовірні результати (за 4 години не їсти, не пити, не вживати ліків, інгаляцій, не чистити зуби і т.д. і т.п)

 

 

  • Дякую! 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, yu2007 сказал:

Питаю: а на КТ направити можете? «А в нас в поліклініці КТ нема. Є в лікарні, шукайте туди телефон і запитуйте, чи зроблять». 
Пробував дозвонитись знову до тієї єдиної вільної сімейної, але не бере трубку. 

КТ зараз дуже "популярне". Так що навряд чи знайдете раніше четверга...

Ну і теж не дешево... В дитячій обласній - 1100 грн. 

 

Тут спробуйте взнати, приватна https://mrtplus.net/прайс/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, natalka) said:

Ще й  пам'ять погіршується  ))) 

ІФА робила в обласній дитячій (по 100 грн.), такий же в гемо - по 500 грн. Після 10-го дня є сенс робити два: IgM (активна фаза Covid) та IgG (перехворів, виробились антитіла). Разом це 200 грн. бюджетно. 

ПЛР в гемо показав +. Но там невиправдано дорого і э питання до забору матеріалу. Найдешевше було в державній лабораторії (результати на наступний день) 1000 грн., ну а зараз напевно вже в обласній, якщо ціна відповідає тій що озвучена вище. До ПЛР потрібно правильно готуватись, щоб були максимально достовірні результати (за 4 години не їсти, не пити, не вживати ліків, інгаляцій, не чистити зуби і т.д. і т.п)

 

 

 

Дякую) А ПЛР не пізнувато робити?

 

І стосовно КТ не підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Дякую) А ПЛР не пізнувато робити?

неа, в мене ПЛР показав плюс на 21-ий день від дня коли вперше зявилась температура... :mellow:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

І стосовно КТ не підкажете?

Ще колега сьогодні звонила за КТ, казала що в районній лікарні найдешевше, але чи зроблять і коли не знаю http://lcrl.com.ua/

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, natalka) said:

Ще колега сьогодні звонила за КТ, казала що в районній лікарні найдешевше, але чи зроблять і коли не знаю http://lcrl.com.ua/

 

 

Влітку знайома робила в районній, коштувало ніби як 400+.

В районній і міській - найближче на середу, в обласній - понеділок. Цін навіть не питав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

 

Влітку знайома робила в районній, коштувало ніби як 400+.

В районній і міській - найближче на середу, в обласній - понеділок. Цін навіть не питав.

  Як тільки виявилось що КТ гарно діагностує КОВІД,ціни підняли. Нічого особистого,суто бізнес.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...