Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Кажуть, що у Вінниці всі койко-місця для ковіду зайняті, відправляють хворих по районам.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, sergkots сказано:

Кажуть, що у Вінниці всі койко-місця для ковіду зайняті, відправляють хворих по районам.

 

В Луцьку теж відправляють в район.

 

Під Луцьком готують лікарню для найтяжчих хворих на коронавірус. Фоторепортаж

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Кажуть, що у Вінниці всі койко-місця для ковіду зайняті, відправляють хворих по районам.

про це казали ще три місяці тому, а койко-місця все "закінчуються" і закінчуються"? https://tyzhden.ua/News/243785

це раз. друге - вище пробував рахувати по Ратно, то виходить, що не всім, хто "займає" ліжко-місця, ставлять ковідьку за результатами плр.

третє - в тому ж Ратно, коли говорили про переповненість в червні, було зайнято 83 з 85 місць, а в статті 19.05 про відділення Вінницької міської №1 пишуть про завантаженість 60 з 59 - якби й логічно, що в не найменшому обласному центрі "бажаючих" на 60 місць відділення повинно бути більше, ніж в поліській глибинці, де жителів на порядок менше.

Цитувати

"Можна констатувати, що міська клінічна лікарня №1 міста Вінниці заповнена повністю, центральна районна лікарня зараз заповнюється, обласна дитяча лікарня наразі має вільні потужності. Ми починаємо, мабуть, спрямовувати наших пацієнтів з  COVID-19 на Калинівську центральну районну лікарню", - сказав Скальський.

 

Він зазначив, що станом на 18 травня відсоток зайнятих ліжок в опорних лікарнях складає 30,7% від загальної потужності. У Вінницькій МКЛ №1 наразі перебувають 60 осіб з коронавірусом, хоча заклад розрахований на 59 ліжок.

У Вінницькій центральній районній лікарні знаходяться 24 дорослих та п’ятеро дітей, загалом вона розрахована на 80 ліжок. У Калинівській лікарні перебуває лише один пацієнт на 70 ліжок. На 100% заповнена Жмеринська лікарня, а ось у Козятинській немає жодного пацієнта, який лікується у стаціонарі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

то нічого, що посилання веде не на "районну" лікарну, а на другий корпус Волинської обласної клінічної лікарні?

то нічого, що "готують" і відправляють зовсім не одне і те ж?

то нічого, що Тарасове - це Луцька ОТГ?

то нічого, що в обласну лікарню потрапляють важкі хворі з усієї області, а не тільки з Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, rrid сказано:

то нічого, Тарасове - це Луцька ОТГ

 

До 11.08.2020 р. Тарасове - Заборольська ОТГ. А Забороль ще не повноцінно об'єднанний з Луцьком.

https://zaborolska-gromada.gov.ua/structure/

  • Дякую! 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

 

До 11.08.2020 р. Тарасове - Заборольська ОТГ. А Забороль ще не повноцінно об'єднанний з Луцьком.

https://zaborolska-gromada.gov.ua/structure/

і це внізапно скасовує те, що в Тарасове задовго до рехворми-децентралізації був розташований один з корпусів обласної лікарні? не Луцької міської, не Луцької районної, а саме Волинської обласної?

про що ти намагаєшся далі дискутувати? до чого тут "повноцінність" входження Луцька в Тарасове?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Занизили в багато разів.

дай но докази, що "в багато разів"?

чи для тебе що 1.05, що 0.85 - це "в багато разів"?

19 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Коронавирус: каково реальное количество жертв пандемии?

 

Цитувати

Италия (24 февр. - 26 апр.)

Смертность на 40% выше среднего. Количество смертей на 42 900 человек больше ожидаемого.

 

Эквадор (01 мар. - 31 мая)

Смертность на 108% выше среднего. Количество смертей на 19 500 человек больше ожидаемого.

 

Москва и Санкт-Петербург, Россия (01 апр. - 31 мая)

Смертность на 30% выше среднего. Количество смертей на 9 100 человек больше ожидаемого.

 

Бельгия (09 мар. - 17 мая)

Смертность на 37% выше среднего. Количество смертей на 8 100 человек больше ожидаемого.

 

Бразилия* (01 мар. - 31 мая)

Смертность на 38% выше среднего. Количество смертей на 19 300 человек больше ожидаемого.

 

Британия (07 мар. - 05 июн.)

Смертность на 43% выше среднего. Количество смертей на 64 500 человек больше ожидаемого.

 

Испания (02 мар. - 17 мая)

Смертность на 50% выше среднего. Количество смертей на 42 900 человек больше ожидаемого.

заголовок в статті правильний - про надлишкову смертність від оголошеної пандемії, а далі по тексту трішки маніпуляцій (і тільки в Еквадорі, за даними журналіздів, "в рази", а саме в 2 рази надлишкова смертність удвічі вища "очікуваної").

різницю відчуваєш - смертність від захворювання хворобою, і від оголошення пандемії?

скільки тисяч жертв пандемії загинули не від ковідьки, а від того що НЕ змогли отримати медичного обслуговування, наприклад?

 

і порівнювати фактичну смертність з "очікуваною" як мінімум неетично - це порівняння з середньою температурою по палаті. відхилення в окремі місяці за "докоронакризові" роки - на десятки відсотків.

 

П.С.

сеньйор, щось в мене не відкривається більше та сторніка народної творчости? це в мене трабли, чи вона більше таки недоступна?

Змінено користувачем rrid
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rrid сказано:

дай но докази, що "в багато разів"?

 

По посиланню є всі докази а у вас немає :(

Коронавирус: каково реальное количество жертв пандемии?

 

11 хвилин тому, rrid сказано:

чи для тебе що 1.05, що 0.85 - це "в багато разів"?

 

Для мене кожне людське життя цінне. Навіть ваше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

По посиланню є всі докази а у вас немає :(

по якому посиланню?

bbc_rus.PNG

 

Ну тоді ок...

27 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Для мене кожне людське життя цінне. Навіть ваше

ти ще не поняв?   @rrid дуже любить різні цифри / числа та різні  маніпуляції і операції з ними

Тому твоя фраза "в багато разів" у контексті чисел 1,05 та 0,85 для нього це рівняння.  Розв'язком якого явно буде число "не в багато".

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ти ще не поняв?   @rrid дуже любить різні цифри / числа та різні  маніпуляції і операції з ними

 

Це я поняв, я не поняв ось цього:

 

On 05.08.2020 at 12:48, rrid сказано:

вже й Італія не приховує того, що смертність вони завищили в багато разів

 

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тому твоя фраза "в багато разів"  ... явно буде число "не в багато".

 

фраза"в багато разів" не моя. Це я цитував  rrid'a :)

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

вже й Італія не приховує того, що смертність вони завищили в багато разів

 

а що тут не зрозумілого?

Ще не перших сторінках йшла мова про те, що Італія ВСІ смерті, незалежно ві причин, писали "від Ковід".

причини на це були. Одна з яких - дотації від ЄС. За кожного хворого отримували нормальні бабоси.  Тому коли привозили вбити на вулиці із 3-ма вогнепалами (2 в серце 1 в голову), писали смерть від КОВІД.  І да, робили тести. Він міг бути носієм і мати клітини вірусу. Але помер він не від КОВІД.

 

тепер ясно?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

тепер ясно?

 

Не зовсім.

Бо там немає "завищення смертності в багато разів" (с).

 

І навіть якщо всі смерті писали на ковід-19, то загальна кількість смертей все-рівно  більше ніж прогнозована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на ПЛР-тести: змова лабораторій?

 

В АМКУ взялися за ціни на ПЛР-тестування.

 

Сьогодні вартість ПЛР-тестування варіюється в межах 715 — 2200 грн.

«Це немало. І це викликає питання: чи справді тести коштують саме стільки? Чи, може, кілька лабораторій домовилися тримати таку ціну?».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Сьогодні вартість ПЛР-тестування варіюється в межах 715 — 2200 грн.

Це ще не дорого. Халява закінчилася в 1991р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Ціни на ПЛР-тести: змова лабораторій?

Моя власна думка - так, але, мене цікавить інше, муніципальна поліція, згідно оприлюдненого звіту, оплатила тестування працівників

(кількість не вказана) на сумму 50.000+ грн. "Вніманіє - вопрос", чому тести робили не в державній медустанові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

Це ще не дорого. Халява закінчилася в 1991р.

бачив дорожче 2200? 1400+/- в Гемо Медика Луцьк

P.S. Коли викликає сімейний лікар - безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, weldermaster сказано:

Халява закінчилася в 1991р.

 

Для кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Bliksss сказал:

бачив дорожче 2200? 1400+/- в Гемо Медика Луцьк

P.S. Коли викликає сімейний лікар - безкоштовно.

1400 вписується в 715-2200. А до сімейних довіри в мене особисто не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

А до сімейних довіри в мене особисто не має.

в мене також - не дуже, але, мова не про те... Якщо сімейний лікар запідозрить в тебе Covid - приїде бригада і зробить тест безкоштовно,

потім ще один, потім ще один...але, якщо хочеш зробити з власної ініціативи - велкам в приватні клініки.

P.S. Думаю, днями сходити здати іфа-тест, щоб знати - залишились антитіла після того як перехворів чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Cherman said:

2134 випадки за добу. Капєц.:(

І мінус сорок. Звичайний серпневий грип. Щороку таке відбувається. Але Нокіан не дасть цим пройдисвітам нас задурити.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

По посиланню є всі докази а у вас немає :(

ясно. мир-двері-мнявч.

18 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

кожне людське життя цінне

не ображайся, але, за моїми спостереженнями, такими фразами полюбляють користуватись різноманітні негідники та пройдисвіти :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, weldermaster сказано:

Для вас і інших пересічних.

 

У мене не було халяви до 1991 р. Це в партійних була халява. А в мене вдома навіть туалетного паперу не було :( А була газета Московский комсомолец

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

кожне людське життя цінне

такими фразами полюбляють користуватись різноманітні негідники та пройдисвіти :(

 

А чесні і порядні полюбляють казати так:

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

Звичайний серпневий грип. Щороку таке відбувається. Але Нокіан ...

 

А можете озвучити свою позицію по цьому вірусу і цій епідемії.

п.с. І якщо можна прокоментуйте вашу аватарку будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...