Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Сьогодні я заходи в НЛ і температуру поміряли. Але на руці. Попереднього разу міряли на чолі.

Цього разу вирішили пам'ять тобі не стирати) 

А от на рахунок місць в інфекційній... Як вже писав в червні дружину з сином виписали з 37-37,5. І йди працюй, всім посрать. Боюсь зараз ще "краще" звільнятимуть місця... І госпіталізовувати лиш при крайній необхідності

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Cniperman сказано:

Як вже писав в червні дружину з сином виписали з 37-37,5. І йди працюй, всім посрать. Боюсь зараз ще "краще" звільнятимуть місця... І госпіталізовувати лиш при крайній необхідності

 

Так і я про те ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, lanima сказал:

ми відразу після Паски перехворіли сім'єю всією.( привіт МП і служби бо треба молитися і вірус не візьме..маму не перепреш, їй треба туди і все. от і принесла.) пару годин високої температури і два тижні сильної слабкості. перші кілька днів було важко ходити навіть.. в лікарню навіть не зверталися. бо єдиним симптомом була повна втрата нюху і смаку. бабусі 90 з гаком. перенесла легше за мене.

Раз в лікарню не звертались, то і тести не робили?

Самі собі поставили діагнози?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, sobchuk30k сказал:

Наша медицина:закривають мені лікарняний,як хворів орз.Позитивний результат тесту ніхто сімейному лікарю не передав,а з негативним немає чого й писати:)

Щось не сходиться :), а на підставі чого відкривали лікарняне?

Цитата

В п'ятницю здавав Плр тест,в неділю зателефонували з позитивним результатом.здавав в районній лікарні.

Цитата

Аналіз крові негативний,плр тест позитивний.Сиджу з сім'єю в дома... приїжджали МНС,обробляли під'їзди,телефонували з поліції,просили сидіти в дома.

Лікарні ПЛР не роблять, тільки забір. Тест робить лабораторія. Після позитивного результату лабораторія передає дані: сімейному, санстанції і санстанція вроді посилає МНС обробляти підїзди і дає дані в поліцію.

Тобто після Вашого позитивного, лабораторія надала в лікарню (сімейному чи якомусь іншому) інформацію, а вони вже Вам. Раз обробляли підїзди і телефонували з поліції значить офіційно пройшли по статистиці як хворий на ковід. А в офіційному лікарняному у Вас - ОРЗ Ну дуже цікаво... Якщо це було сьогодні, то напевно це вже "якісь нові вказівки" через "червону зону".... 

 

Зараз доречі в хворого є вибір: він за бажанням може вказувати в лікарняному діагноз, або може просто залишити графу "діагноз" пустою. Так, саме не заповненою, але не іншу хворобу. В мене уточняла сімейний чи заповнювати графу діагноз чи ні.

 

А з медециною дійсно "проблеми"... Один негативний ПЛР і закривають лікарняне, ніхто не звертає увагу на температуру, кашель, хрипи які ж нікуди ще не зникають відразу після ПЛР , аби ти йшов швидше з лікарні і дав їм спокій. Навіть аналізів ніяких не роблять... Ніхто нічого не досліджує і навіть нікому не цікаво....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, natalka) сказано:

Щось не сходиться :), а на підставі чого відкривали лікарняне?

Лікарні ПЛР не роблять, тільки забір. Тест робить лабораторія. Після позитивного результату лабораторія передає дані: сімейному, санстанції і санстанція вроді посилає МНС обробляти підїзди і дає дані в поліцію.

Тобто після Вашого позитивного, лабораторія надала в лікарню (сімейному чи якомусь іншому) інформацію, а вони вже Вам. Раз обробляли підїзди і телефонували з поліції значить офіційно пройшли по статистиці як хворий на ковід. А в офіційному лікарняному у Вас - ОРЗ Ну дуже цікаво... Якщо це було сьогодні, то напевно це вже "якісь нові вказівки" через "червону зону".... 

 

Зараз доречі в хворого є вибір: він за бажанням може вказувати в лікарняному діагноз, або може просто залишити графу "діагноз" пустою. Так, саме не заповненою, але не іншу хворобу. В мене уточняла сімейний чи заповнювати графу діагноз чи ні.

 

А з медециною дійсно "проблеми"... Один негативний ПЛР і закривають лікарняне, ніхто не звертає увагу на температуру, кашель, хрипи які ж нікуди ще не зникають відразу після ПЛР , аби ти йшов швидше з лікарні і дав їм спокій. Навіть аналізів ніяких не роблять... Ніхто нічого не досліджує і навіть нікому не цікаво....

Я трішки спрацював на випередження,повідомив сімейного лікаря я,чому йому не прийшло повідомлення хз,також позитивний тест не надійшов,а прийшов в райлікарню.З приводу оброблення під'їздів,я це робив сам,як почали видавати розчин ОСББ,просив сусідів обробити.Самі телефонували в МНС,так як підказали,що в цьому випадку вони обробляють.Лікарняне відкрили з моїх слів,а закрити прийшлось по факту орз.Моїм працедавцям не потрібно лікарняне,і так зп йде.Одна поліція спрацювала сама...Шукати правди(правильності,послідовності дій лікарів) немаю часу та бажання...Свою хворобу повідомив на загал мешканцям будинку,і те ,що знаходимось сім'єю на самоізоляції.На данний момент неприємно вражений діями сусідів,шарахаються від нас:rolleyes:.Тільки декілька сімей, запропонували допомогу в купівлі та доставці продуктів,хоча багато хто знав,що нам з трьома дошкільнятами немає від кого очікувати допомогу.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, natalka) сказано:

Самі собі поставили діагнози?

 

от мені цікаво, як лікарі ставлять діагноз: грип, без аналізів? По симптомам? А чому, коли пропадає смак і нюх не ставлять діагноз Covid-19 а відправляють на ПЛР тест?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.08.2020 at 11:09, Ukrainec сказано:

Люди хворіють тихо...

Чисто випадково стало відомо про ще один випадок середньої тяжкості з мого кола знайомих: імпозантний чоловік не далеко за 50, спортсмен, без хронічних хвороб, на всілякі ОРЗ хворів дуже давно, що вже не пам"ятає, зараз В ЛІТКУ! на лікарняному з двухстороннім запаленням легень. Результати тесту ПЛР очікуються. 

 

UPD:

Переїхав на тимчасове перебування в інфекційну лікарню, так як знадобилося вентилювання. Все таки корона. Пам"ятаю перед цим теж виступав, що вірус - вигадки, що це все масони і йому піх на всі заходи і маски... Ну ну...  

 

 

ще один випадок в мого знайомого, вчора підкосило, температура 39, зараз вдома. :( 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Cумний 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-

Цитувати

На стаціонарному лікуванні перебуває 4969 осіб, з них 132 особи підключені до апарату ШВЛ. Усього госпіталізації потребували 18 715 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 546 пацієнтів.

 

 

госпіталізації потребували в 4 рази людей більше ніж госпіталізовано. Те, що є вільні ліжкомісця - це вигадки.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, natalka) сказано:

Самі собі поставили діагнози?

наша медицина, набагато продвинутіша ніж в інших країнах, нам також - сіменій лікар поставила діагноз, по телефону, ще до того як аналіз встигли взяти ))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

На стаціонарному лікуванні перебуває 4969 осіб, з них 132 особи підключені до апарату ШВЛ. Усього госпіталізації потребували 18 715 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 546 пацієнтів.

 

38 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-

 

 

госпіталізації потребували в 4 рази людей більше ніж госпіталізовано. Те, що є вільні ліжкомісця - це вигадки.

звідки ж такі ху..дожники-аналітики беруться?

читай повністю: Загалом в Україні 74 219 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

тільки четверта-п'ята частина з них потребували госпіталізації: Усього госпіталізації потребували 18 715 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 546 пацієнтів.

18715/74219= 25.2%. це - за весь час, за півроку "епідемії", а не станом "на сьогодні".

якого хріна ху-дожники ділять тих, кого вже давно виписали , на ліжкомісця?

 

на 4 серпня було зареєстровано 74219 позитивних, з них одужали 40613 і 1764 летальні, тобто 32292 активних, з яких 4969 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні - 15%.

звідки такі висновки:

59 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

госпіталізації потребували в 4 рази людей більше ніж госпіталізовано. Те, що є вільні ліжкомісця - це вигадки.

??? нахіба постити такі гучні викриття, якщо навіть офіційною статистикою то легко спростовується?

коли, наприклад, в Ратно закінчувались місця, виділені для хворих на ковідьку, в новинах про це писали

 

п.с. пруф на МОЗ - дуже кривий, за посиланням вже немає цифри 4969:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rrid сказано:

п.с. пруф на МОЗ - дуже кривий, за посиланням вже немає цифри 4969:(

 

Дякую, що підмітили. Речення я скопіпастив з сайту МОЗ.  На тій сторінці ститистика оновлюється.

Ось вам актуальна на зараз:

 

На стаціонарному лікуванні перебуває 4935 осіб, з них 136 осіб підключені до апарату ШВЛ. Усього госпіталізації потребували 19 008 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 554 пацієнтів.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

30 хвилин тому, rrid сказано:

тобто 32292 активних, з яких 4969 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні - 15%.

 

Ось ви і самі пишите, що з прибилзно 30 тисяч в лікарні майже 5 тисяч. Звичайно, так будуть вільні ліжкомісця.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sobchuk30k сказал:

Я трішки спрацював на випередження,повідомив сімейного лікаря я... чому йому не прийшло повідомлення хз,також позитивний тест не надійшов,а прийшов в райлікарню.З приводу оброблення під'їздів,я це робив сам,як почали видавати розчин ОСББ,просив сусідів обробити.Самі телефонували в МНС,так як підказали,що в цьому випадку вони обробляють.Лікарняне відкрили з моїх слів,а закрити прийшлось по факту орз.Моїм працедавцям не потрібно лікарняне,і так зп йде.Одна поліція спрацювала сама...Шукати правди(правильності,послідовності дій лікарів) немаю часу та бажання...Свою хворобу повідомив на загал мешканцям будинку,і те ,що знаходимось сім'єю на самоізоляції.На данний момент неприємно вражений діями сусідів,шарахаються від нас:rolleyes:

А хто Вам результати повідомляв? Тут якісь нюанси напевно з "районною лікарнею". І Вам сімейний отак на слово повірила??? :)

Мені довелось всю цю процедуру "виясняти", через те, що моя "улюблена" приватна клініка (в якій я робила платний тест) не передавала нікому результати (хоча вони зобовязані). І з клінікою бачу "продовження" ще буде... :mellow: А якщо немає в лікаря офіційного підтвердження, то він не має права виписувати лікарняне мені і моїм контактним особам. Тому в моєму випадку, я скидала скан результату тесту сімейному лікарю і сімейний сама звонила в санстанцію і повідомляла їх що є результат в такій то приватній клініці і щоб санстанція домагалась цього результату в них сама ... Через це лікарняні повідкривали всім з запізненням і в декого вийшли просто не виходи  на роботу (прогули,)...

 

А на рахунок повідомлення мешканцям і шарахання... Я вже теж зробила таку помилку: повідомила всіх на роботі... Спочатку теж ніби ок, а потім як я почула пару "сплєтен" з того що подоплітали і побачила відношення людей, то тепер я нікому не озвучую. І  чудово розумію тих людей, які тихенько собі мовчать про свою хворобу...

 

3 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

...от мені цікаво, як лікарі ставлять діагноз: грип, без аналізів? По симптомам? А чому, коли пропадає смак і нюх не ставлять діагноз Covid-19 а відправляють на ПЛР тест?

Ковід вони не можуть ставити без ПЛР. Навіть якщо ти прийдеш з позитивним іфа, тобі діагноз ковід не поставлять. Тільки позитивний ПЛР - тоді ковід.

Все що схоже (температура, ломка, кашель, втрата смаку) - це все ГРВІ до того часу поки ти не здав ПЛР. Тому фактично всім хто звертається (по телефону чи особисто) - офіційно ставлять ГРВІ

І ПЛР самі назначати вони не хочуть (хоча мені сказали що згідно внутрішніх наказів НЕ МАЮТЬ ПРАВА), тільки якщо є офіційно підтверджені контакти (через санстанцію) з хвориимм на ковід або якщо є на руках позитивний іфа. Типу "дорогий тест" - не можна всім бажаючим. А після "червоної зони" напевно і тим більше. Це інформація станом на червень-липень 2020 року. Може ще щось зміниться, або вже змінилось.

І не всі мають можливість робити такий тест за гроші в приватних клініках і якщо сімейний категорично дотримується розпоряджень "вищого керівництва" , то дехто просто ніби хворіє ГРВІ... і сам не знає, і в статистику не попадає. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, natalka) сказано:

Все що схоже (температура, ломка, кашель, втрата смаку) - це все ГРВІ до того часу поки ти не здав ПЛР. Тому фактично всім хто звертається (по телефону чи особисто) - офіційно ставлять ГРВІ

 

А чому ставлять ГРВІ а не грип наприклад? В нас колись робили ПЛР тести, щоб поставити діагноз грип? Мені сімейний лікар при огляді і симптомам ставила діагноз грип. Як вони грип від ГРВІ відрізняють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А чому ставлять ГРВІ а не грип наприклад? В нас колись робили ПЛР тести, щоб поставити діагноз грип? Мені сімейний лікар при огляді і симптомам ставила діагноз грип. Як вони грип від ГРВІ відрізняють?

я не знаю таких подробиць, але схоже що грип - це теж ГРВІ.

Цитата

Грипп — острое инфекционное заболевание дыхательных путей, вызываемое вирусом гриппа. Входит в группу острых респираторных вирусных инфекций (ОРВИ). 

Оскільки ГРВІ більш широке поняття ;), то простіше його вказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, natalka) сказано:

я не знаю таких подробиць, але схоже що грип - це теж ГРВІ.

Оскільки ГРВІ більш широке поняття ;), то простіше його вказати.

бінго!

грип входить в групу ГРВІ, а ГРВІ, в свою чергу - в групу ГРЗ (по російськи відповідно скороченні ОРВИ та ОРЗ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

бінго!

грип входить в групу ГРВІ, а ГРВІ, в свою чергу - в групу ГРЗ (по російськи відповідно скороченні ОРВИ та ОРЗ)

 

а Covid-19 входить у группу ГРЗ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, rrid сказано:

на 4 серпня було зареєстровано 74219 позитивних, з них одужали 40613 і 1764 летальні, тобто 32292 активних, з яких 4969 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні - 15%.

34 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Ось ви і самі пишите, що з прибилзно 30 тисяч в лікарні майже 5 тисяч. Звичайно, так будуть вільні ліжкомісця.

якщо б саломени читали те, що ми писали вже давно в цій темі, то могли б помітити, що майже нічого не змінилося:

Цитувати

тобто, на 22.06.20 всього в Україні на вчора було 20554 хворих, з них госпіталізовано - 3850, тобто 18.7%

і паніку починати включати ще надто рано...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

а Covid-19 входить у группу ГРЗ?

а ковідька - це гостре распіраторне захворювання? чи, може, соматичне? чи раптом венеричне? чи все ж має бути там, де всі інші коронавіруси?

розумію, що риторичне запитання не потребує відповіді, але, про вся викпадок, запитався в гугля... і гугль таки видав:

image.thumb.png.791374e9c0163a3723aa094814560b17.png

 

залишу трактування на розсуд публіки :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rrid сказано:

а ковідька - це гостре распіраторне захворювання? чи, може, соматичне? чи раптом венеричне? чи все ж має бути там, де всі інші коронавіруси?

 

 

Відома значна кількість збудників (понад 200), які належать до різних нозологічних груп вірусної природи (віруси грипу, парагрипу, аденовіруси, коронавіруси, пікорнавіруси, риновіруси, ентеровіруси, герпесвіруси, респіраторно-синцитіальний вірус з роду Pneumovirus, тощо), що тісно пов'язані з захворюваннями респіраторного тракту людини, спричиняючи розвиток ГРВІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Речення я скопіпастив з сайту МОЗ.  На тій сторінці ститистика оновлюється.

Ось вам актуальна на зараз:

насправді, це дуже сумно, коли інформація на офіційній сторінці державного органу "оновлюється" - тобто нова інформація повністю замінює собою "стару", без збереження всієї інформації. крім того, що це автоматично ламає всі "пруфи"...

 

вище в темі я писав про занижену офіційну статистику на прикладі Ратно.

на оф.сторінці (на сайті ВОДА) було написано, що пацієнтами з пневмонією було зайнято 83 з 85 місць, відведених для хворих на ковідьку, а зараз на ті же сторінці https://voladm.gov.ua/article/informaciya-v-rozrizi-medzakladiv-oblasti-pershoyi-hvili-schodo-zaynyatih-lizhok-hvorimi-na-covid-19/ пише, що в Ратнівській ЦРЛ завантаженість ліжок на 28.07.2020 становить 20.0%, бо зайнято 5 ліжок з 25. як 85 здулось до 25? відповіді від Люди Тимощук там немає (як і на те, чому інформація не оновлюється з 28-го...).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост для Соломона та інших худо аналітиків-панікерів.

більше місяця тому, як мінімум локальні новинні ресурси облетіла хвиля про переповненість окремих лікарень на Волині - наприклад, Ратнівську ЦРЛ.

більше того, в мене особисто були знайомі знайомих (вірніше, чоловік знайомої), який потрапив в сусідній Ковель, бо йому не вистачило місця.

 

On 25.06.2020 at 11:16, rrid сказано:

На прикладі Ратнівського району.

станом на 22.06.20 - COVID-19 зареєстровано у 84 жителів  Ратнівщини,  яким підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 16 осіб .Летальних випадки – 2. http://ratadmin.gov.ua/press-tsentr/item/7856-ratnivskyi-raion-covid-19-utochnena-informatsiia

тобто, на 22.06.20 було 66 хворих з ковід-19. офіційно. причому, якщо брати середню по палаті - госпіталізації потребують 66х18.7% = 12-13чол.

(всього в Україні на вчора було 20554 хворих, з них госпіталізовано - 3850, тобто 18.7%).

по факту, завантаженість лікарні зовсім інша - зайнято 83 з 85 відведених ліжок https://ratne.rayon.in.ua/news/266310-u-ratnivskii-likarni-85-infektsiinih-lizhok-zainiati-hvorimi-na-covid-19

магія? ні. просто люди лежать з певмонією (в основному) з підозрою на ковід, але по тижню, а то й більше, чекають на результати ПЛР-аналізів.

шляхом нехитних математичних маніпуляцій: 83/18.7х100х0.95 = 422, тобто в Ратнівському районі мало б бути виявлено мінімум 400 "діючих" хворих, а не 66.

не знаю, які там черги за результатами аналізів на Закарпатті, але на Волині розрив між офіційною статистикою хворих і реальною ситуацією очевидний.

 

як розвинулась ситуація.

на 28.07 в Ратнівській зайнято 5 з 25 відведених місць https://voladm.gov.ua/article/informaciya-v-rozrizi-medzakladiv-oblasti-pershoyi-hvili-schodo-zaynyatih-lizhok-hvorimi-na-covid-19/

Загалом, станом на 04 серпня COVID-19 зареєстровано у 177 жителів Ратнівщини, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало  - 151 осіб. Летальні випадки - 6. http://ratadmin.gov.ua/press-tsentr/item/7960-ratnivskyi-raion-covid-19-utochnena-informatsiia  Активних хворих треба рахувати самому 177-151-6=20, що співпадає з цифрою тих, хто потребує госпіталізації - 5.

і тут якраз цікаве інше. на 22.06.20 було 83 пацієнта з певмонією. всього ковід-позитивних було 177, тобто по середньому показнику госпіталізації 18.7% в лікарні всього мали б лежати за півроку 33 чол., але в наявності було на півсотні більше, а деяких з пневмонією переводили в сусідній Ковель.

тобто, більша половина пневмоній та симптомів ковід в Ратно - не підтвердилась! хоча вище в темі я постив посилання на різні джерела, що п'ята частина негативних ПЛР-тестів - хибнонегативні, але це могло б додати до загальної картини тільки десяток-півтора осіб позитивних з тих, що лежали в лікарні.

 

також хотілося б звернути увагу на інше:

Цитувати

За весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена:
смт Ратне - 59 випадки;                                                      

с. Річиця - 22 випадки;        

с. П.Річицькі - 1 випадок;

с. Заброди - 4 випадки;                          

с. Лучичі – 5 випадків;

с. Якушів - 6 випадків;        

с. Щедрогір - 4 випадки;                        

с. Підгір’я – 2 випадки;            

с. Язавні – 1 випадок;

с. Датинь - 3 випадки;

с. Велимче - 18 випадків;                                                               

с. Запілля - 2 випадки;                        

с. Вужиськ - 4 випадки;          

с. Замшани - 22 випадки;                                                              

с. Видраниця - 4 випадки;            

смт Заболоття - 2 випадки;

с. Шменьки - 1 випадок;

с. Жиричі - 1 випадок;

с. Млинове - 2 випадки;            

с. Броди - 1 випадок;                            

с. С - Оріхове - 1 випадок;

с. Гірники - 4 випадки;                                                        

с. Гута - 1 випадок;                                  

с. Самари - 1випадок;                                  

с. Прохід - 2 випадки;

с.Березники – 1 випадок;

с. Тур – 1 випадок.                     

хтось вірить, що в селах могло бути стільки одиничних випадків, зважаючи на те, що хвороба в основному проходить безсимптомно, а в селі люди потрапляють до лікарні в основному тільки в крайніх, важких випадках?

 

очевидно, що офіційні статистика захворюваності сильно занижена.

але з цього є вкрай оптимістичний висновок - кожен новий виявлений випадок, який не потрапив до офіційної статистики, знижує летальність!

вже й Італія не приховує того, що смертність вони завищили в багато разів:

Цитувати

Майже півтора мільйона італійців заразилися коронавірусом – це у шість разів більше за цифри, які фігурували в офіційних бюлетенях зі статистикою захворюваності.

Про це свідчать результати дослідження італійського інституту статистики Istat і міністерства охорони здоров'я за фундаментальної матеріально-технічної підтримці Червоного Хреста, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Corriere Della Sera.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/08/4/7112856/

Вірус охопив Італію з сильною територіальною диференціацією. У Ломбардії показник антитіл склав 7,5% проти 0,3% на Сицилії .

Мешканці Ломбардії наразі складають  51% італійських громадян з антитілами . При цьому і в Ломбардії поширення вірусу було неоднорідним. У провінціях Бергамо і Кремона рівень антитіл складає 24% і 19% відповідно, в той час як у жителів Комо і Лекко відносно невеликий рівень антитіл – 3%.

хоча раніше в темі я постив посилання на дослідження, яке виявляло десь більше половини населення з антитілами в окремих регіонах...

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

хтось вірить, що в селах могло бути стільки одиничних випадків, зважаючи на те, що хвороба в основному проходить безсимптомно, а в селі люди потрапляють до лікарні в основному тільки в крайніх, важких випадках?

с. Річиця - 22 випадки
 в дружини батьки там живуть. перехворіли обоє. цифра зменшена в десятки разів.

Змінено користувачем Dima4s
  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

пост для Соломона 

 

і що ви хочете цим сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом.

 

Цитувати

В Украине зафиксирован суточный антирекорд по заболеваемости COVID-19 - 1 271 новый случай, умерли 24 человека, всего - 75 490 инфицированных.

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...