Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

58 минут назад, Alex S сказал:

Я тебе за Фому ,а ты мне за Ерёму

оце от точно. Я тобі про твоє зневажливе ставлення до незнайомих тобі людей й міряння їх по достатку, а ти мені про мотофорум, про биків на дорогих машинах і інше. Жесть

 

ЗІ те, що хтось там когось повією незаслужено (мабуть) назвав, то ти замітив бистро, а як сам ярликами наліво і направо розкидуєшся, то то фігня

ЗІ2 я фото Біта бачив і скажу тобі. Судження про людину по зовнішньому вигляду, така ж сама хєрня нездорова, як і по його достатку. Особисто мені глибоко похєр, я фізично виглядає Біт, мені достатньо, того щл він морадьний урод. Й можна подумати, якщо б Біт був здоровенним качком, то це б нівеліровало б те, що він моральний урод. Те саме й з достатком.

Але походу, ти на своїй волні й мене просто не чуєш. Але то таке, в тебе своє життя, в мене (в нас) своє. jedem das seine

  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Alex S сказано:

 якщо хочеш почути то я тобі скажу прямо і наступним постом.Якщо хочеш звичайно.

 

 Не читав але плюсую. Мало хто пише так многа букафф. Видно, що від душі написано.

  • Cумний 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MANJAK11 сказано:

Я тобі про твоє зневажливе ставлення до незнайомих тобі людей 

 

Ось тут на 100% згідний. Але хіба це не борда стайл?

Пам'ятаю як борда була на піку популярності років з 8 назад.

Як модери писали новачкам, які апелювали до порушення правил іншими користувачами: тут тобі ніхто і нічим не зобов'язаний, справедливості немає і не буде.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертємося до тями теми.

 

«Невіруючим для переконання»: луцький лікар детально описав «коронавірусні» реалії

http://www.volynpost.com/news/167281-neviruyuchym-dlia-perekonannia-luckyj-likar-detalno-opysav-koronavirusni-realii

 

У тексті Олег Яковенко наголосив, що хворіють усі, незалежно від соціального статусі, проте найбільше йому шкода свідомих людей, які захворіли або померли внаслідок COVID-19 завдяки «безпечним маловірам в шорах».

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки, мо той правда, перейдіть в приват?))) І так тема засмічена, м'яко кажучи, на хіба оті вияснення, ху є ху?)))

Кожен з вас, чогось досяг цьому житті.. Не важливо як, і який достаток маєте. Але, то ВИ, і то ВАШЕ. Нахіба то робити на загал?))) Миру всім!

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.07.2020 at 10:33, Black сказано:

В общєм ситуація така. З родичів, друзів, знайомих ніхто тестів не робив, ніхто важко не хворів, ніхто не помер (це десь біля 500 чоловік).

 

З ваших друзів, родичів, знайомих хтось ВІЛ хворіє? Ви вірите у існування ВІЛ?

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Є тут одна людина, яка любить... видаляти свої повідомлення.

 

Оффтоп.

 

Спойлер

Давно хотів спитати, де поділись мої старі теми? Ну хоча б тема: Больно впав.

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:

А за політику ...я як до ветеринара ,хочу до тебе звернутися з чисто професійним  запитанням - Пачєму карова срьот лєпьошкамі - а коза гарошкамі? Не знаєш? Відповім за тебе - не знаєш. Так якщо ти ,разом з тими хто тебе плюсує, крайні твої ,без сумніву шедевральні пости , в гімні телячому не розбираєшся - то некуй в вищу політику лізти. 

я ні дня по спеціальності не працював, тому мімо каси, це раз. З іншої сторони, воно тобі ДІЙСНО треба знати, чому воно так ? бо цьому є цілком анатомічне пояснення в різниці будови шлунка й процесів, які там проходять . 

5 часов назад, Alex S сказал:

Quod licet Iovi, non licet bovi

ну ти явно Юпітер і ніяк не інакше )) На мені ти точно своє ЧСВ почесани не зможеш 

5 часов назад, Alex S сказал:

Будуть багато цікавого знати, в першу чергу як в Україні в період за останні 30 років ,робляться гроші - в них погіршиться сон , з являться багато неправильних думок ,можливо пропаде апетит

це когнітивне спотворення, яке називаєтся - помилка проекції, коли людина думає, що інші люди думають так само як і ти, в тому ж руслі :) Але ти не переживай, на це спотворення страждають всі люди, в тому чимлі і я :) 

  • Ха-ха 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

 

Вадік слухай ,ну от прикольний ти мужик....Конгітивно ти вождь команчів ....щоб ти не бубнив ,хоч про гімно, хоч про діаманти - індєйці зажди лизнуть тобі сраку і плюсануть...:)

то тобі в пору з Нокіаном дружити ))) він теж думає, що то проблема не в ньому, а в мені і індєйцах, як ти виразився

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Взагалі таблиця, якась мутна.

 

Я думаю, точне місце і час зараження встановити не реально. Мабуть вибрали місця в яких найдовше і найменше живуть віруси.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ми ж 28  лютого відвідували паб бордовкою.

Найвищий ,,,ризик заразитися,,

25 хвилин тому, Alex S сказано:

@Nokian не сачкуй, підключайся!Заглядуєш сюди одним оком .....Тоже мені топікстартер! Внеси ясність в запитання по Маньяку...чи ти з прєступніком Фунтіком нє знаком?

Мені у ньому не подобається його нерозуміння та ненависть до багатих,крилатих,успішних.

А так чоловік ,як чоловік.

Взагалі ,,Чужа душа- темний ліс,, 

От дії показують.

І то від обставин багато залежить.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Мені у ньому не подобається його нерозуміння та ненависть до багатих,крилатих,успішних.

 

Зовсім не бачу такої ненависті у Маньяка. А от справедливість бачу. Мені теж не подобається приниження людей по фінансовому статусу і роду занять. Всі роботи потрібні, аби людина була хорошою і заробляла чесною працею.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Дядько Вітя, я так розумію, під "багатим, крилатим, успішним", ви мали себе?

Аби ж то.

Я достатньо товстошкірий,аби переносити це.

Та й масштаб таки зовсім не той.

Перший раз я заївся з Маніяком ,коли він закликав розстрілювати багатих.

Ну він сильно образився,а я на ображених по армійській звичці ......

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

Аби ж то.

Я достатньо товстошкірий,аби переносити це.

Та й масштаб таки зовсім не той.

Перший раз я заївся з Маніяком ,коли він закликав розстрілювати багатих.

Ну він сильно образився,а я на ображених по армійській звичці ......

 

ти вчергове пизди та не запизджуйся. Заїлись ми вперше, коли ти про курси валюти піздаболив і розказував, раз бабка ціни на яблука не підняла, то курс рости не буде. Сука бреше й не чорвоніє. От кого я ненавиджу, це піздаболів і брехунів, а їх сукупність тим більше

Змінено користувачем MANJAK11
  • Ха-ха 2
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S

ти почитай тему, про курс долара, тільки з самого початку. Прозрієш :0016:

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

@Nokian Батькович, я чогось не доганяю ...ти не раз казав ,що Вадім твій конкурент.... і це все зза конкуренції..Який він тобі конкурент, коли в нього зовсім не телефонія.? А радіво ,ЮСБі ,акамулятори ,батарейки? Чи в тебе супутньо, так саме з продукцією? 

я йому конкурент ? :0016: В нас різний товар, різні місця торгівлі й нарешті різний контингент, бо він в Юванті, а я на оптовому, він в роздріб торгує, я оптом, в нього в основному міські покупці, в мене з сіл та районів. Доречі, а де він таке казав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Це я вже не помню, може й в приват ....а може й ні ...з теми де я малій айфона 11ку купував пывроку десь тому...вона в смітнику давно. То нахєра ви гризетеся роками ?

так ти ж сам відповів на це питання в минулому повідомленні. Тому що він піздабол і брехун. От гамнєцо і вилазить періодично. Та й гриземось ми на форумі тільки, ну на бордовці можу висказатись в лице, що думаю, але ніяких гадостей один одному в реалі ніби не робимо, я так точно не роблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Санюра ...я тебе догнав....Ти Шкоду продаєш для того щоб купити собі Богдана чи зразу тролейбуса і потім щоб бути як всі...:)Як я раніше не зрозумів...

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MANJAK11 said:

велика доля того, що людина чогось досягла (заробила багато бабла), це повезло звернути на правильну дорогу на роздоріжжі + інтелект+ працьовитість. Але всерівно, кому повезло родитись в правильній сімьї, кому повезло вибрати правильну професію, кому просто повезло думати в правильному напрямку, але світ настільки хрупкий й не постійний, що є купа чинників, які могли завести тебе не туди на твоєму життєвому шляху. Образно кажучи, їхав на машині, вискочила собака, вільнув рульом, дерево, переломи, *зарізали* на комісії по здоровью й все, ти вже не пілот. Хто зна, де ти був би зараз й як виглядав й чи мав би зараз на хліб з маслом ?

Почитай про коефіцієнт Джині, почати можна з цього. Я ще був колись знайшов гарну статтю про цей коефіцієнт в країнах СНД, то в Україні найбільший вплив мала освіта батьків. Як знайду - викладу.

 

І щоб не було офтопу - трошки візуалізованих даних по ковіду:

Spoiler

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Alex S сказал:

та шуткую.....@Юріч  посміхнись...не будь таким сурйозним:D Ну от просто  уяви себе за кермом СВОГО тролейбуса :D Польского чи чеського навіть ....Класно ж?

 

Навіщо уявляти? Я їздив за кермом тролейбуса не раз :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...