Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

38 minutes ago, Black said:

Хочеться, щоб люди поумнєє були, а не стадом, яким можна що завгодно впарити.

Всього навсього? Вся економіка, всі релігії, всі політики «впарювали» людям що завгодно ще до карантину і все було добре :) А тут прийшов вірус і ти вирішив зайнятися просвітництвом людства?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Black сказано:

Хочеться, щоб люди поумнєє були, а не стадом, яким можна що завгодно впарити.

 

подивися сюди

  • Cумний 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007 тяжело нє согласітся

 

Женя, ну лікарі по-перше, отримують дозу вірусу відразу велику. По друге там теж не молодь і який відсоток від усіх, хто лікував, помер? Я відразу казав, що перш за все лікарів треба забезпечити. А міська влада що зробила в нас? На мільйон полила вулиці і під'їзди. Снігу не було, гроші знайшли куди подіти. Зараз літо і ультрафіолет - це чудовий засіб від вірусів. 

 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Black сказано:

yu2007 тяжело нє согласітся

 

Женя, ну лікарі по-перше, отримують дозу вірусу відразу велику. По друге там теж не молодь і який відсоток від усіх, хто лікував, помер? Я відразу казав, що перш за все лікарів треба забезпечити. А міська влада що зробила в нас? На мільйон полила вулиці і під'їзди. Снігу не було, гроші знайшли куди подіти. Зараз літо і ультрафіолет - це чудовий засіб від вірусів. 

 

Нє! Ніх..єра. Ти казав, що не страшніше ГРВІ!

Під час епідемії ГРВІ була така смертність лікарів??

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, yu2007 сказано:

Просто цифри, як ти любиш ;) 

https://www.thelocal.se/20200525/swedish-death-toll-passes-4000-as-coronavirus-cases-in-care-homes-start-to-fall

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Женя, а що ти хотів там показати?

 

30 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Під час епідемії ГРВІ була така смертність лікарів??

дай вихідні дані (статистику за минулі роки, потижнево, чи хоча б помісячно) - порівняємо ;)

поки. в РФ - біля 2млн.чол медперсоналу (лікарі, середній і молодший), з них під час пандемії "погибших" 563чол.

563/2000000*100% = 0.028%

серед осіб, які в першу чергу стикаються з інфекцією, і є першими поширювачами - лише 0.028% померло під час пандемії.

Італійці писали, що ще на початку 3-ї декади березня, 20% медиків захворіли на ковід.

далі.

в РФ середня тривалість життя - 72 роки (причому жінки проживають на пенсії від 23 років більше... але не суть).

під номером 543 - 81 год, хирург (на пенсии), 1-й мед институт, Санкт-Петербург.

навіть заголовок для тебе написали:

Цитувати

Список врачей, медсестер, санитарок, лаборантов и других медицинских работников, погибших во время пандемии КОВИД.

політкоректно так написали - не від, а саме -  під час.

математика.

при тривалості життя 72 роки, біля 2-х тисяч медиків повинні вмирати по всій россії щомісяця.

 

до речі, в Італії такоє є список лікарів, які загинули під час епідемії:

https://portale.fnomceo.it/elenco-dei-medici-caduti-nel-corso-dellepidemia-di-covid-19/

там 172 особи наразі.

спочатку в списку був вік померлих, але коли критики тотального карантину помітили там померлих типу "окуліст похилого віку" - залишили тільки дати смерті чомусь.

Собко стверджує, що там захворіло до 40% усього медперсоналу

відсоток летальності сам порахуєш?

італійці навіть підготували тобі летальність медперсоналу в квітні в розрізі вікових груп: https://www.epicentro.iss.it/coronavirus/bollettino/Bollettino-sorveglianza-integrata-COVID-19_16-aprile-2020.pdf#page=13

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, rrid said:

Пізнавально, але я не знайшов там відповіді, чому така велика різниця між Швецією і Норвегією та Фінляндією. Може в останніх двох в десять разів менше нурсінг хомес чи літніх/хронічно хворих людей, які живуть у своїх домівках, і за якими доглядають опікуни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, rrid сказано:

Женя, а що ти хотів там показати?

кількість померлих лікарів  від "звичайного ГРВІ" Ковід19. з початку пандемії. Перелік росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Ти казав, що не страшніше ГРВІ!

на Шарль де Голлі захворіло 1046 моряків, що підтверджує теорію про те, що ковідька високозаразна при тісному спілкуванні - казарми, кубрики, построєнія, їдальні і т.д., протікає в основному без симптомів, і т.д.

але поки ніхто з тих моряків не помер.

на Теодорі Рузвельті все набагато печальніше - там таки один помер, з 1046 позитивних (а ще двоє потребували госпіталізації).

відсоток летальності порахуєш для обох кейсів?

на Даймонд Прінцесс печальніше - там більше 10-ти померло (в т.ч. на березі після круїзу), але й вікова структура відпочивальників кардинально відрізняється від військових матросів, як і стан здоровля.

 

для юних конспіролухів, ці дані можна знайти навіть у вікіпедії, з посиланнями на першоджерела цифір:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Diamond_Princess#Карантин

https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_pandemic_on_USS_Theodore_Roosevelt

https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_pandemic_on_Charles_de_Gaulle

 

мав знайому, яка померла років 10 тому від сезонного грипу у віці біля 30 років

маю знайому, яка перехворіла ковід-19 (її чоловік був без сиптомів, але зробив рентген, тоді також загримів в лікарню сусіднього райцентра з пневмонією) - з її не найкращою серцево-судинною системою і трохи зайвої ваги, вже одужала.

Блікс чи Цніперман також на борді відписувались...

 

з будь-яким спалахом ГРВІ (в т.ч. грип і ковід) - жартувати не варто, але вводити пропускний режим по цілій планеті - це вже явний перебор. особливо, зважаючи на ідіотські показники тестів та підходи до тестування.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

кількість померлих лікарів  від "звичайного ГРВІ" Ковід19. з початку пандемії. Перелік росте.

Женя, ти неуважно читаєш свої ж посилання. там написано:

Цитувати

Список врачей, медсестер, санитарок, лаборантов и других медицинских работников, погибших во время пандемии КОВИД.

а не

 

1 година тому, Zheny@ сказано:

кількість померлих лікарів  від  Ковід19

"під час", а не "від"

і неуважно прочитав мене - рівень природної смертності лікарів навіть вищий, ніж той список "росте".

більше того - той список буде рости завжди, поки буде медперсонал. незалежно від наявності чи відсутності САРС, МЕРС, КОВІД, Еболи, корі, краснухи, гепатиту, туберкульозу, і т.д.

і чим старший медик - тим вищі шанси в нього померти протягом найближчого часу. але ковід-19, якщо вірити цифрам, поки на цей процес особливо не впливає.

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Щільність населення

.

20 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

На срамний уд шапочка не налізе.

це фройдизм, чи сексизм?

і як одне чи друге допомагає від КВ? :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Alex S сказал:

Ми на жаль, того не знаєм...як і як лікувати ковід-19 ,також.Те що пандемія є - це факт, але не така страшна ,як малювали картинку майбутнього. А про відпочинки....Катя, повір мені на слово - все порожнє.Туристична галузь СВІТУ глибоко, ти поняла де.Там де в минулому році була уйма людей і на пляжі яблукові не було де впасти - зараз пусто.Це Кіпр кілька день тому.В конкретно цьому місті ,в конкретно цьому готелі, був аншлаг...Фото зроблені в різні години дня.ПУСТО. Люди, в всякому разі цивілізовані ,просто перелякані.Не факт, що в наступному році картинка не буде такою ж самою.

IMG_0147.JPG

IMG_0148.JPG

IMG_0149.JPG

я вже провела на морі прекрасні 10 днів в Україні

от лише сьогодні до Луцька повернулася

до речі,готель був повністю заселений - проте людей було якось мало на території

у них на серпень лишався один номер вільний,хтось відмовився 

і на пляжах в рази менше,ніж в попередні роки людей

 

  • Подобається 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, rrid сказано:

.

це фройдизм, чи сексизм?

і як одне чи друге допомагає від КВ? :ninja:

 

Це мистецтво цитування Соломона від Ріда.:P

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, yu2007 сказано:

Пізнавально, але я не знайшов там відповіді, чому така велика різниця між Швецією і Норвегією та Фінляндією. Може в останніх двох в десять разів менше нурсінг хомес чи літніх/хронічно хворих людей, які живуть у своїх домівках, і за якими доглядають опікуни?

провідний економіст-аналітик борди на попередній сторінці натякав на стате густину населення. в мене дані вийшли чомусь трохи протилежними, але, як варіант, можу навести просто цифри:

Стокгольм - 3 970 осіб/км²

Осло -1 483,41

Гельсінкі - 899 чел./км²

нагадаю про всяк випадок, що площа - величина квадратична, і на кількість контактів впливає нелінійно.

 

але порівнювати треба країни, в яких повна Жо з карантином, а не ті, кому з карантином поталанило отримати кращі показники ;)

наявних даних більш, ніж достатньо, щоб зробити висновок, що жорсткий карантин не дає протиепідемічного ефекту з ковідькою ;)

ти зможеш пояснити, чому жорсткий карантин в Норвегії не дав видатних результатів порівняно з м'яким карантином у Фінляндії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

З поверненням! Знаєш ,якщо вже зараз ,а я такої думки що і до пандемії, то краще відпочивати в Україні.Особливо з малими дітьми. Я як правило нікуди з сім єю на відпочинок не їду.... До мене прилітають, приблизно раз в рік, мої на пару день на роботу.Не циганського складу характеру, ну ти зрозуміла про що я...куми-друззя  гирилиця дітей ,бухалово до ранку... і дві-три неділі фєстіваля...Але десь давненько я возив своїх в Туніс.Прокляв все на світі.На другий день одна дитина почала пчихати і температурити, інша почала рвати і теж температурити...А з цим ковідом, краще в Струмовці ....мені в всякому випадку.

О боги,я вже забула як то фестивалити )

в мене все занудно до неможливого,проте мені так подобається :g26:

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

@paksivatova тримай, я ще для тебе квіточку з Цейлону привіз.

IMG_0036.JPG

дякую,

мені надзвичайно приємно

поставлю на заставку 

 

а привезу мені ще монетку з якоїсь гарної країни

тільки не з Швейцарії,бо така на мене вже чекає )

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Alex S сказал:

.Може комусь з форумчан знадобиться. Якщо в Україні ,то з кращих морських готелів ,як по мені ,а мені дуже сподобалося там

Ви реально думаєте, що середньостатистичний бордівець може собі дозволити відпочити дві недільки в готелі з ціною 10 штук за добу?!.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Alex S сказано:

@paksivatova Катя чуть не забув...Може комусь з форумчан знадобиться. Якщо в Україні ,то з кращих морських готелів ,як по мені ,а мені дуже сподобалося там, це Немо готель в Одесі.https://odessa.nemohotels.com/ua/  Не скажу що безкоштовно, та готель і програма бомба.Новий хайтек дизайн готелю ,в самому центрі Одеси ,на самому морі. ВСЕ на рівні.По бокам здоровезні басейни з дельфінами. Як зараз пам ятаю -балкон,персики в льодові в кришталевій фруктовій вазі і шампанського холодного пару пляшок на столі.Пригубив шампуня...і дельфін з води дзьоба виймає і говорить з тобою час від часу.Одним словом -рекомендую.

 

Куріння

 

:huh:

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rrid сказано:

Список врачей, медсестер, санитарок, лаборантов и других медицинских работников, погибших во время пандемии КОВИД.

 

3 годин тому, rrid сказано:

а не

 

3 годин тому, Zheny@ сказано:

кількість померлих лікарів  від  Ковід19

 

Саме так. Бо відлік від початку пандемії.  І не загиблих, а померлих в наслідок.

3 годин тому, rrid сказано:

рівень природної смертності лікарів навіть вищий, ніж той список "росте".

да ладно! Звідки інфа?  Можеш мені інфографіку смертності лікарів (в розрізі за 6 місяців) за інші роки показати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Ще й  в Одесі.:D

Хто не має грошей на Одесу - їде відпочивати в Туреччину:rolleyes:

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, rrid said:

провідний економіст-аналітик борди на попередній сторінці натякав на стате густину населення. в мене дані вийшли чомусь трохи протилежними, але, як варіант, можу навести просто цифри:

Стокгольм - 3 970 осіб/км²

Осло -1 483,41

Гельсінкі - 899 чел./км²

нагадаю про всяк випадок, що площа - величина квадратична, і на кількість контактів впливає нелінійно.

 

але порівнювати треба країни, в яких повна Жо з карантином, а не ті, кому з карантином поталанило отримати кращі показники ;)

наявних даних більш, ніж достатньо, щоб зробити висновок, що жорсткий карантин не дає протиепідемічного ефекту з ковідькою ;)

ти зможеш пояснити, чому жорсткий карантин в Норвегії не дав видатних результатів порівняно з м'яким карантином у Фінляндії?

 

Ну я чув, що фінам дуже важко вдавалось виконувати рекомендацію щодо соціальної дистанції у 1,5 метра, оскільки десятиліттями до того вони звикли жити з соціальною дистанцією у 6 метрів. Можливо в цьому причина?)))

 

Що ж до порівняння Швеції з Норвегією можу висунути таку теорію. В тій статті, на яку ти дав лінк, написано, що 3 з 4 тисяч ковід-смертей - це контингент в будинках пристарілих або ж старенькі, яких навідували вдома опікуни. І саме працівники тих будинків та опікуни стали їхніми "вбивцями". Тобто ці люди не карантинилися, а вели звичайне життя: шопилися, бухали чи відвідували свінгер-паті. І десь в позаробочий час підхоплювали вірус, а далі йшли до стареньких і заражали їх. В Норвегії карантин був, свінгер-паті відмінили, тому стареньким там повезло  більше. Як на мене, ця версія правдоподібніша, ніж версія про щільність населення на квадратний кілометр)))

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Alex S said:

Я як правило нікуди з сім єю на відпочинок не їду.... До мене прилітають, приблизно раз в рік, мої на пару день на роботу.

 

2 hours ago, Alex S said:

Може комусь з форумчан знадобиться. Якщо в Україні ,то з кращих морських готелів ,як по мені ,а мені дуже сподобалося там, це Немо готель в Одесі.https://odessa.nemohotels.com/ua/  Не скажу що безкоштовно, та готель і програма бомба.

 

Як наступний раз твої прилетять тебе навідати, рекомендую зупинитися в Бурдж-ель-Араб. Звичайно не такий крутий як Немо, але загалом готельчик непоганий ))))) 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Cherman said:

Два тижня відпочинку в такій Одесі - моє авто.:D

В тебе авто 140000 коштує? Ти що, цей

2 hours ago, Ukrainec said:

 

Куріння

 

???)

 

Пс. Не втримався і перейшов на сайт немо. З опису номеру класу «стандарт» (найдешевший):

«Також в номері є телевізор з плоским екраном 32”, телефон, «room-service» 24 години на добу і безкоштовна мінеральна вода кожному гостю.»

 

оце так жир)))

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Пс. Не втримався і перейшов на сайт немо. З опису номеру класу «стандарт» (найдешевший):

«Також в номері є телевізор з плоским екраном 32”, телефон, «room-service» 24 години на добу і безкоштовна мінеральна вода кожному гостю.»

 

оце так жир)))

 

Ще один відписався...

image.jpeg.1beaa54a1566017405f3d12ae595b674.jpeg

 

На кордоні Австрії і Ліхтенштейну, що в 3х км від гірколижного курорту, де забарвлення місцевих корів в променях сідаючого сонця набуває такого кольору як на всім відомій шоколадці, можна тиждень жити за вартість 1 доби цього номера ;))) Нє ну але у вас багатих свої причуди...

 

Але добре, що хоч хтось має таку можливість і вільно про це пише :) 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...