Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Alex S сказано:

Я  звідки знаю.Маска для відвідування публічних місць поліцаями і охоронними структурам признається тільки з клапаном . 

 

Це де так вказано? Я читав іншу інфомрацію:

 

В МОЗ попередили про небезпеку респіраторів з клапаном

 

Респіратори з клапаном видиху захищають тільки того, хто їх носить, але не виконують функцію захисної маски, оскільки виділяють повітряний потік. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає кореспондент УНН.

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Alex S said:

Та стримати ковід можна було. В моєму регіоні роботи він стабільно мінімальний.

Ти в Таджикистані чи Казахстані зараз працюєш?

В твоєму регіоні за вчора:

09CC171E-5CCC-4C79-8FF0-BD0F0C2D035B.thumb.jpeg.6e0ea5843fa604bcf45528d8d507da84.jpeg

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

@SΩLΩMΩN  я тебе тільки про одне запитаю. Я зараз трохи в від їзді ,скажем умовно, не в Україні.Ти коли пост про гиндиків в трудових містечках читав, чи про поїзд на магнітній подушці - ти про Ковель чи про Луцьк думав?

 

Не зрозумів питання.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Не зрозумів питання.

Він десь у Еміратах або іншій не самій бідній країні!  Пляжі, рейкові автобуси, роздача бабла на сигарети, ну і "індюхи" / Індуси та "паки" / пакистанці .

Щось ти себе як школьнік позиціонуєш.

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

як школьнік-двоюшнік я б сказав. Соломон то шутка.

 

  

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Він десь у Еміратах або іншій не самій бідній країні!  Пляжі, рейкові автобуси, роздача бабла на сигарети, ну і "індюхи" / Індуси та "паки" / пакистанці .

Щось ти себе як школьнік позиціонуєш.

 

Емірати, роздача бабла індикам, індуси на поїзди на магнітних подушках :rolleyes:

Це все нагадало мені одну армянську казку.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2lt7ngXaSOg

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Alex S said:

першого українця космонавта на Місяці...САЛОМУН (Salomoon)

колись в Ф1 катався українець - Міка Сало

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, скільки постів про мене. Можна вже створювати окрему тему про  SΩLΩMΩNАле у цій темі було б цікаво читати про коронавірус і реакцію на вірус а не про реакцію на SΩLΩMΩN.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, SΩLΩMΩN said:

Ого, скільки постів про мене. Можна вже створювати окрему тему про  SΩLΩMΩNАле у цій темі було б цікаво читати про коронавірус і реакцію на вірус а не про реакцію на SΩLΩMΩN.

порохоюоти пишуть що за останні дні радикально збільшилося кількість захворювань на Ковід...

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zevs_Isver сказано:

порохоюоти пишуть що за останні дні радикально збільшилося кількість захворювань на Ковід...

напевно тести почали робити більшеB)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швагро має два негативних, дружині так і не фіксували. Температура в дружини так і "плаває" до 37.5. Сьогодні лікар має закрити швагру лікарняне і видати папірку дружині що вона здорова. Хоча так і не знаємо як вона має йти працювати, коли на завод не мають пускати з температурою більше 36.8. В мене один теж негативний, прийде другий і теж до праці. Тим часом теща досі лікується... Зараз знову мають прописувати курс антибіотиків, так як температура скочила до 40. Медики припускають кишкові інфекції через ослаблений імунітет

  • Дякую! 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

напевно тести почали робити більше

хз, я в статистику потрапив, а от родичі, з 4-х чоловік тільки в однієї людини взяли аналіз (звичайно ж позитивний, і другий, і третій) а в інших, що разом мешкають - не стали, кажуть а нафіга - і так все ясно, от вам і статистика.

P.S. Бачили чергу на пр.Волі, там де беруть ІФА ? Людей - на вулиці тьма

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Bliksss сказал:

хз, я в статистику потрапив

То ж ти не хворів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, nickel сказано:

То ж ти не хворів?

в той момент, коли писав пост пару тижнів назад - ні )) слідуючий тест - виявився позитивним, вроді ж писав про це... але, блог про перебіг хвороби - не веду ))

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Cherman сказано:

Якщо не секрет, які симптоми були, як переніс?

Температура - 37-38 два дні, один раз скакнула до 39,5 з ознобом - випив німесіл на вечір було все нормп. Нічого крім амоксилу не пив (в той чаас ще тест був негативний, пив для профілактики), потім вже не було ніяких симптомів, але, запах на кілька днів десь пропадав - дуже прикольне відчуття. Все, ніякого більше лікування - самоізоляція, вино, пиво, смачна їжа... в результаті - десь 4 кг. зайвих.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cniperman сказано:

Сьогодні лікар має закрити швагру лікарняне і видати папірку дружині що вона здорова.

Якщо не важко  не секрет, напиши сюди - який діагноз напишуть в лікарняному ;)

Моїй молодшій сестрі,яка була з 14 травня по сьогодні на лікарняному (2 позитивних/2 негативних) сьогодні закрила лікарняний - ГРВІ, на запитання, а чому не "коронавірус" - отримала відповідь - "анафігавоновам"? Це не пздц? 

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
  • Збентежений 2
  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дружини пневмонія вказана. В малого на виписці типу "правобічна пневмонія середньої важкості спричинена коронавірусною інфекцією ковід-19. Важко лікарів прочитати, там більше пише)

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Bliksss сказал:

кажуть а нафіга - і так все ясно, от вам і статистика.

Але головне в соцмережах постійно закидають типу пишуть всім, 5000 дають хто дозволить йому написати, і тд. От і думаю коли нам повернуть кошти за лікування плюс доплатять 25тис за 5 підтверджених? Але дружині зажали, ще 5 тис викидати)

Особисто я пройшов більш менш нормально. Кілька днів температури, кашлю, нюх був на місці. На зараз лишилась втома і періодично бракує повітря. Зараза, огортав картоплю мотоблоком, сотих 15-20 до відходив годин шість, відчував себе старим дідом в 28 років

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Cniperman said:

Особисто я пройшов більш менш нормально. Кілька днів температури, кашлю, нюх був на місці.

Можеш сказати, яка група крові в тебе, дружини і малого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Cniperman сказал:

огортав картоплю мотоблоком, сотих 15-20 до відходив годин шість

 

Та я б здох :D

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Юріч сказал:

 

Та я б здох

Не було варіантів. Садив сам, трохи вузькі рядки зробив. Тут або коником, якого нема, але було б в рази легше, або мотоблоком. А хто до нас з короною поїде на заробітки? От і прийшлось самому робити огортачі та вперед

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cniperman сказано:

Але головне в соцмережах постійно закидають типу пишуть всім, 5000 дають хто дозволить йому написати, і тд. От і думаю коли нам повернуть кошти за лікування плюс доплатять 25тис за 5 підтверджених? Але дружині зажали, ще 5 тис викидати)

сестра - також, з "моєї подачі" - хотіла заморочитись цим питанням, але в неї- також страхова, скинула їм фото лікарняного - сказали "все добре, підходить", ніякої мови про 5К не йде, але - ЗП + ліки безкоштовно. Тому і нема сенсу заморочуватись в нашому випадку.

Мені - тим більше.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Можеш сказати, яка група крові в тебе, дружини і малого?

Статистику збираєш?

Допиши - 6 чол. від 5 до 65 років, всі 2+

найменшій - 5р.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

ЗП + ліки безкоштовно

Але суть що не було їх безкоштовно, якийсь тільки дешевий антибіотик, який не допомагав. Лікарняне заплатить, колись. А моїх негативних документально підтверджених і немає, тільки хтось в телефонному режимі лікарку повідомив що був. Швагрові закрила лікарняне, з'явиться на горизонті гляну що написали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ви взагалі про ті 5000 почули? Мені навіть в фб такого не зустрічалося. Чи в вас вже є якісь закриті групи? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...