Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

28 minutes ago, rrid said:

аналогічно, саме так я й сприйняв реакцію більшості борди на пост Нікеля про куму. можливо, я помиляюсь, реакція була виключно на куму від знайомих куми, але щось я сумніваюсь, що тут помиляюсь :)


Зізнавайся, щось сьогодні святкував? :) 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, rrid сказал:

якщо можна судити про позицію з певного питання через кількість мінусів під постами юзера, який має протилежну позицію, то пруфів не буде. хочеш - сам порахуй, скільки мінусів він вліпив під постами Нокіана про те, що ковід-19 нічим не відрізняється від звичайного грипу.

а він дійсно не відрізняєтся від звичайного грипу ? о_О  чи хтось сумнівався, що реальна статистика дико занижаєтся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Це феєрично. Визначати позицію нікеля по чужим плюсікам під його постами. Ребята, не плюсуйте мене, бо ви спотворюєте мою позицію. 

Народ, міняємо тактику, люто мінусуємо Нікеля)))))

Змінено користувачем bublik007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що читав малюкам прецікаву книжку, дитячу.

Дітей забрали,то ж встиг прочитати лише першу сторінку та коли була надрукована.

 

 

IMG_20200506_175520.jpg

IMG_20200506_175644.jpg

  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Nokian said:

Тільки що читав малюкам прецікаву книжку, дитячу.

Кляті рєптілоїди добралися вже й до українських діток :( 

Повним ходом готують до чіпізації населення.
Та вони не врахували одного: серед нас є люди, в яких п’ятірка з мікробіології, і які з легкістю викриють усі їхні підступні плани...

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Nokian сказано:

Тільки що читав малюкам прецікаву книжку, дитячу.

Дітей забрали,то ж встиг прочитати лише першу сторінку та коли була надрукована.

Вітя, а про :Казка у доповненій реальності для смартфонів і планшетів-випадковий вибір?)))

Та дай ти вже спокій тому вірусу)) Вже все, карантин слабшає,  нарід заспокоївся, в основі своїй забив на то все

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато лікарів казали, що це майже те саме, що і грип звичайний, просто трохи складніше, наче пневманія)) і кажуть, що реальна статистика смертності не відрізняється від статистики минулих років.. Взагалі читала багато постів, де розповідали про фейкові діагнози корони в різних країнах, щоб лікарня отримала більше коштів...

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Nokian сказал:

Тільки що читав малюкам прецікаву книжку, дитячу.

Дітей забрали,то ж встиг прочитати лише першу сторінку та коли була надрукована.

перше речення ніяк не вьяжется з другим, бо якщо ти встиг прочитати лише те, що на фото, то явно ти дітям її не читав. Чи ти дійсно їм прочитав, те що сфоткав ? :0016: 

Ну й саме головне, що ти хотів цим сказати ?

ну то й цю ще почитай, гірше вже не буде :0016:

spacer.png

  • Ха-ха 6
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Galanim сказал:

Багато лікарів казали, що це майже те саме, що і грип звичайний, просто трохи складніше, наче пневманія)) і кажуть, що реальна статистика смертності не відрізняється від статистики минулих років.. Взагалі читала багато постів, де розповідали про фейкові діагнози корони в різних країнах, щоб лікарня отримала більше коштів...

вам походу сюди )) https://international-iq-test.com/ru/

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Galanim сказано:

Взагалі читала багато постів, де розповідали про фейкові діагнози корони в різних країнах, щоб лікарня отримала більше коштів

 

Перефразую класика; не читайте багато постів)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

вам походу сюди ))

Ой, певно, не тільки їй)))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

вам походу сюди )) https://international-iq-test.com/ru/

Він, срака, платний. Видно, основна перевірка на iq - це хто за нього заплатить...

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німеччина готується до другого етапу зняття обмежень, які були введені через епідемію.
Рішення було погоджено під час наради в телефонному режимі між канцлером Ангелою Меркель і прем’єр-міністрами 16 федеральних земель.
Так, влада дозволить відкрити всі магазини і займатися масовим та професійним спортом на відкритому повітрі.
При цьому триватимуть правила соціального дистанціювання, ці заходи діятимуть до 5 червня. Щоправда тут теж є послаблення: найближчим часом буде дозволено зустрічатися родичам, які проживають в двох різних домогосподарствах. По всій Німеччині повинні бути ослаблені обмеження на відвідування лікарень і будинків престарілих. Федеральні землі Північний Рейн-Вестфалія і Баварія, найбільш постраждалі від пандемії коронавірусу, дозволили це вже починаючи з 5 травня.

Пік захворюваності на коронавірус в Україні був 17 квітня. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко в інтерв'ю "Сьогодні". "Ми прогнозували пік на 14 квітня. За розрахунками, у нас могла бути на 14 квітня 41 тисяча хворих. Але ми заздалегідь ввели карантин. Якщо брати ретроспективну динаміку, й у нас не буде далі зростання, то ми вже вийшли на пік 17 квітня.
Іііііііі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Galanim сказано:

В Ізраїлі також вже майже снято карантин..

Ну я знаю що Ви звідти. Можна вірити.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може пояснити, чому SARS і MERS не викликали пандемію а просто пропали, самі собою. А SARS-CoV-2 так розійшовся по всьому світу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Вітя, а про :Казка у доповненій реальності для смартфонів і планшетів-випадковий вибір?)))

Та дай ти вже спокій тому вірусу)) Вже все, карантин слабшає,  нарід заспокоївся, в основі своїй забив на то все

Книжка написана у 2018 році ,рік тому я би просто посміявся з такого тексту.

Дошкільнят готують до дружби з вірусами.

Хоча я встиг прочитати лише першу сторінку.

А ЛМР сьогодні дозволила роботу ринків.

Ось так 200 людей в понеділок дали рещультат.

  • Ха-ха 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Хтось може пояснити, чому SARS і MERS не викликали пандемію а просто пропали, самі собою. А SARS-CoV-2 так розійшовся по всьому світу?

Бо в ті часи не було вайбера та фейсбука,і ботів теж не було,не можна було так маніпулювати людьми.

До речі деякі активні дописувачі тут,походу половину часу соваються по російських інфопомийках.

Огидно.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Бо в ті часи не було вайбера та фейсбука,і ботів теж не було,не можна було так маніпулювати людьми.

ти реально упоротий? ЧИ на приколі?

Ок В часи SARS - не було. за те було телебачення - найгірший ворог людини в плані агітації, зомбування та НЛП.

А от в часи MERS уже всі юзали всяких одноглазіків, ВК, ФБ і т.д. ТОму тут ти просто перднув в муку.

 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

Хтось може пояснити, чому SARS і MERS не викликали пандемію а просто пропали, самі собою. А SARS-CoV-2 так розійшовся по всьому світу?

Бо ті віруси задохолєри швидко вбивали... І через то затухли, разом з інфікованими (на жаль, так, не "на жаль", бо вірус здох, на жаль вмерли більшість хворих). Взагалі, в якості зброї юзати вірус/бактерію, яка вбиває швиденько - "не алльо", якщо метою є не повне винищення противника (ну і в тебе немає вакцини і всі твої збройні сили не вакциновані). Значно цікавіше - запустити отаку ГРЗ-хрінь, яка виведе з ладу економіку всіх навколо, а перед тим - ще й показати всім, як "правильно" ставити раком населення і бізнес, "щоб не передохли від страшного вірусу"...

Біологічна зброя взагалі має на меті не "убіть всєх чєловєков", а ДЕМОРАЛІЗУВАТИ противника.

Думаю, років за 10 правда випливе...

29 минут назад, Nokian сказал:

Бо в ті часи не було вайбера та фейсбука,і ботів теж не було,не можна було так маніпулювати людьми.

До речі деякі активні дописувачі тут,походу половину часу соваються по російських інфопомийках.

Огидно.

Були і боти, і соцмережі, і в новинах про ті зарази говорили, тільки от вони з'явилися, і швиденько здохли. Є така іграшка на тему - Plague.Inc., яка НЕ претендує на якусь наукову достовірність, але.... Там якраз "тіпасарс" якщо створити, який миттєво знищує інфікованих - програєш, бо викосить умовних пару мільйонів, і все - решта виживуть - немає хворих - немає поширення, і епідемія "усьо" (завдання гри - знищити інфекцією все людство)... Експеримент наших комуняцьких вузькооких НЕдрузів під назвою SARS-CoV-2 виявився нарешті вдалим, після пташиного грипу, SARS, MERS (і все воно від них було)...

P.S. Якщо що, за освітою я біолог, і то все довго і нудно вивчав (і за всякими САРС, точніше, новинами про них, слідкував, якраз з думкою "а чи не почнеться з того умовний Resident Evil").

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Zheny@ сказал:

ти реально упоротий? ЧИ на приколі?

Ок В часи SARS - не було. за те було телебачення - найгірший ворог людини в плані агітації, зомбування та НЛП.

А от в часи MERS уже всі юзали всяких одноглазіків, ВК, ФБ і т.д. ТОму тут ти просто перднув в муку.

 

SARS - 2002-2003, соцмережі тоді були повним ходом, Фейсбуку просто не було, були всякі ЖЖ. А по ТБ були ТАКІ страшилки про "атипову пневмонію", що ну...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Nokian сказано:

Бо в ті часи не було вайбера та фейсбука,і ботів теж не було,не можна було так маніпулювати людьми.

До речі деякі активні дописувачі тут,походу половину часу соваються по російських інфопомийках.

Огидно.

 

Тоді ОК і ВК були у вільному доступі. Здається мені, що не у цьому справа.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Тоді ОК і ВК були у вільному доступі. Здається мені, що не у цьому справа.

Я добре пам'ятаю,скільки і коли я поставив вайбера та фейсбука при продажі телефонів.

Останні три роки це зовсім інший масштаб.

Як і бото ферми, з'явились масово п'ять років тому.

Ну і ще один момент,люди почали приділяти здоров'ю та екології в останні 5 років значно більше уваги 

До речі на сьогодні найбільша кількість фейків про Коронавірус поширюється з Росії та Китаю.

Це геополітична сутичка не на життя,а на смерть.

Думаю Китай таки поставлять на місце.

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

До речі на сьогодні найбільша кількість про Коронавірус поширюється з Росії та Китаю.

звідки такі дані?

"припущення" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Nokian said:

добре пам'ятаю,скільки і коли я поставив вайбера та фейсбука при продажі телефонів.

А пам’ятаєш , як років 10 тому кропили Луцьк з літаків від вірусів?

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nokian сказано:

Останні три роки це зовсім інший масштаб.

До речі на сьогодні найбільша кількість про Коронавірус поширюється з Росії та Китаю.

Це геополітична сутичка не на життя,а на смерть.

Думаю Китай таки поставлять на місце.

 

Бачу у пана нешаблонне мислення! Що пан думає про адренохром, як причину появи коронавірусу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...