Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

16 часов назад, Zheny@ сказал:

Коли і якщо.

Все це ще пісями по воді вилано.

за рік-два саме зникне, як казав хтось вище в темі. І згадувати будемо як страшний сон.

Коронавірусна епідемія - можливо і зникне, та ж "іспанка" протрималася з 1916 до 1918, а тоді штам грипу мутував до значно менш летального варіанту, і все.

А от з вакцинацією і "паспортами" - тепер точно буде жорсткіше, як було, і не тільки від COVID. І вже точно тупо відмовитися від "обов'язкового переліку щеплень", і далі спокійно жити (подорожувати, куди і чим захочеш, відвідувати масові заходи, можливо навіть ходити на роботу чи відвідувати навчальні заклади) - буде неможливо, принаймні в багатьох країнах Європи - 100%.

Хвороб, які ніби-то повністю знищені - не так і багато, до прикладу, та ж натуральна віспа, якою понад 40 років ніхто вже не хворіє, а зразки збудників є тільки в 2-х лабораторіях в Сша та Росії. Але в 2014 р. в США в одній з наукових лабораторій знайшли пробірки з збудником віспи, яких там не мало бути - їх просто ЗАБУЛИ...

Завтра мутувати може що завгодно - туберкульоз, банальний грип, може "повернутися" щось на зразок вищезгаданої віспи... І якщо ще від туберкульозу щеплення є обов'язковим, то від тієї ж віспи - вже не щеплять... А скільки різного "щастя" є в "теплих краях"...

А "принципові антивакцинатори"  - то взагалі загроза для всіх (то я не тільки про ковід). Ок, є якийсь відсоток, хай навіть 1% людей у великому колективі на роботі, в навчальному закладі, чи присутніх на масовому заході, не щеплених навіть обов'язковими щепленнями. Здається, дрібниця - ну, захворіє той 1 зі 100, решта то імунні... Але гарантії, що саме в організмі того рідкісного невакцинованого збудник хвороби не мутує, і не почне заражати навіть вакцинованих - НЕМАЄ. А те ж щеплення проти туберкульозу (як і багато інших) - НЕ дає 100% вірогідності, що ти не захворієш, посилює імунітет, а не дає гарантії. Я промовчу вже про "унікумів", які не щепляться від того ж правця - хвороба від людини до людини не передається, епідемія ніби як і неможлива, але людина сама себе наражає на можливіть вмерти (летальність до 70%), просто подряпавши руку чи ногу, і забруднивши ранку грунтом. ПІСЛЯ травми і забруднення рани бігти вакцинуватися чи обробляти рану кінськими дозами антисептиків - вже пізно, то не сказ - збудник потрапив в організм, і захворієш 100%, питання тільки - в легкій формі, чи летально.

От чи зможуть в нас таки вакцинувати більшість населення - то питання. Тоді як в Польщі, де 38% вакциновані хоча б однією дозою (так, знайомі теж писали, що ОБИРАЛИ навіть вакцину) вакцинують навіть НЕгромадян, в нас вакцина доступна для "обраних", вакциновано 3-4%, притому ні про який вибір, чим щепитися, мова не йде взагалі, питання звучить "коли". Та і користі з такої вакцинації протягом цілого року, якщо вакцина дає імунітет на півроку? А коли в нас МЕДИКИ відмовляються від вакцинації - то взагалі абзац.

А "паспорти вакцинації", що б там не казали противники - річ потрібна, я б взагалі на місці влади, пускав в країну лише вакцинованих людей, не з тестом, зробивши який, і отримавши негативний результат, можна за 10 хвилин заразитися, і привезти нам "щастя", і добре, якщо не "індійський" штам, чи який ще новий (Пфайзер, здається, заявив, що їхня вакцина і на нього таки діє).

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Bliksss сказал:

які - "ваші зелені"? ті, що на болоті?

Ті що з болота і то краще б впоралися. 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А "принципові антивакцинатори"  бла-бла-бла..

Для цього є інша тема.

Там їм доказуй.

А краще десь у групах ФБ, там припижжених мамочок антивакцинованих - просто цілий стадіон.

Розумні люди це розуміють і без того.

нам ще в часи СРСР доказали і розказали і пояснили.  Але ж псевдолікарі-гомеопати та інші дебіли цього не розуміють. Ще й іншим свою дічь втирають.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ті що з болота і то краще б впоралися. 

Ти темою помилився.

Про 6-го президента в політиці.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ті що з болота і то краще б впоралися. 

кожна жаба - своє болото хвалить...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти темою помилився.

Про 6-го президента в політиці.

6-тий тут не причому. Він вообще не вкурсє що робиться на Русі. Тут про те, як працює МОЗ Польші і України. 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Я промовчу вже про "унікумів", які не щепляться від того ж правця - хвороба від людини до людини не передається, епідемія ніби як і неможлива, але людина сама себе наражає на можливіть вмерти (летальність до 70%), просто подряпавши руку чи ногу, і забруднивши ранку грунтом.

що ж ти сам себе стрАшиш? попри те, що вакцинація від правцю де-факто провалена (За 10 місяців в Україні вакциновано від правця лише 64,8% дітей до року. Охоплення щепленнями в інших вікових категоріях: 18 місяців — 66,4%, 6 років — 46,5%, 16 років — 63%, дорослі — 39,3%), серед тих десятків мільйонів нещеплених, фіксуються десятки випадків на цілу країну, одиниці з них помирають, причому заражаються і ті, хто щеплений.

статистики за періоди, коли вакцини не було - тобі просто не дають, але тебе це влаштовує :)

гамериканська державна контора CDC, принаймні, не встидається писати, наприклад, що по кашлюку - 49% випадків заражень припадає на фуллі вакцинатед, і тільки 9% - на тих, що зовсім не вакциновані

https://www.cdc.gov/pertussis/downloads/pertuss-surv-report-2016-provisional.pdf

ти, головне, бійся, і дяді в білих халатах дяді-казнокради тобі обов'язково підберуть укольчик, і не один, як треба буде...

 

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

А "принципові антивакцинатори"  - то взагалі загроза для всіх (то я не тільки про ковід)

чому в мене  відчуття, що в Північній Кореї тобі було б дуже комфортно мешкати :)

думати й перевіряти страшні цифри - ніхто не заставляє, держава правляча партія давно взяла на себе всю відповідальність,  розкаже, як тобі жити треба, встановить правила і жорстко накаже за їх порушення :)

  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, rrid сказано:

гамериканська державна контора CDC, принаймні, не встидається писати, наприклад, що по кашлюку - 49% випадків заражень припадає на фуллі вакцинатед, і тільки 9% - на тих, що зовсім не вакциновані

І все?

Как би суха статистика?  ок.

 

Який відсоток від вакцинованих матимуть ускладнення, і який відсоток невакцинованих його не матимуть?

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина начала признавать вакцинацию других стран при въезде на нашу территорию.

Венгры будут вакцинировать всех владельцев венгерских паспортов, даже в других странах. Так что Закарпатье скоро будет самым вакцинированым регионом Украины.

Интересно, что в Венгрии и Словакии сняли карантинные ограничения, но между собой границы полностью не открыли, мелкие дороги так и закрыты.

 

IMG-2282a43646f642b6c5907608b5c8f23c-V.jpg

IMG-c16af92b49775d6354125db0775a9908-V.jpg

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

чому в мене  відчуття, що в Північній Кореї тобі було б дуже комфортно мешкати :)

думати й перевіряти страшні цифри - ніхто не заставляє, держава правляча партія давно взяла на себе всю відповідальність,  розкаже, як тобі жити треба, встановить правила і жорстко накаже за їх порушення :)

Ну, взагалі-то,якщо хочеш жити в СУСПІЛЬСТВІ - треба виконувати встановлені ним правила, і отримувати по шапці за їх порушення... Піди в Європі запали багаття в лісі в невстановленому місці, чи полови рибку без ліцензії - влетить "по саме не можу", і ніхто про "Північну Корею" не згадує чомусь.

Приклад, який бачив особисто ще в школі - був гаврик (не в мене в класі), батьки якого, коли робили планові щеплення, "набігали зі скандалом" до директора і медпункту, і свою дитину "відмазували" від усіх щеплень підряд, результат - захворів дифтерією, притому так, що ледь дуба не дав, результат лікарня (ще й , здається, в Києві), ШВЛ (не міг дихати), і т.д. І реабілітація з пігулками жменями довго-нудно потім... Ніхто не заставляє, все Ок, вибір кожного...

У Італії вакцинація дітей є обов’язковою умовою для відвідування державного дошкільного закладу та школи. Батьки зобов’язані завчасно надавати довідку про щеплення.  Італійським батькам не дозволяється свідомо відмовлятися від вакцинації дітей. А якщо дитина не була щеплена вчасно, то батьки мусять сплатити штраф.

У червні минулого року Німеччина також внесла зміни до законодавства, згідно з якими всі дитячі садки повинні повідомляти органи охорони здоров'я, якщо батьки не подали довідку про консультацію щодо вакцинації своїх дітей. Таким чином, у Німеччині батькам необхідно надавати докази про те, що вони відвідали консультацію щодо вакцинації, перш ніж приводити дітей до дитячого садка.

Франція прийняла новий закон щодо вакцинації, згідно з яким усім дітям, які народилися 1 січня цього року та пізніше, необхідно робити 11 обов’язкових щеплень згідно з календарем вакцинації.

У всіх штатах США діє обов’язкова вимога, згідно з якою діти не можуть відвідувати школи та дошкільні навчальні заклади, якщо їм не зробили щеплення за календарем. У деяких штатах є винятки: людям дозволяють відмовитись від щеплень з медичних, релігійних або світоглядних причин.

Прийнята у Австралії політика «без вакцинації немає соціальної допомоги на дитину» (ориг. "No Jab, No Pay" Policy) передбачає як позитивні фінансові стимули, так і негативні. Громадяни із низьким рівнем доходу отримують додаткові податкові пільги на сім'ю, за умови, що дитина отримала усі планові вакцини за календарем щеплень. Це політичне рішення почало діяти з січня 2016 року.

Концтабір же, натуральний!

Але ніхто і ніде не каже, що щеплення дає гарантований стовідсотковий імунітет, хоч пробірку з вірусом випий... У всіх різний організм, різний імунітет, в когось - вакцина і не дає нічого. Серед акцинованих від різних хвороб завжди хворів якийсь відсоток.

2 часа назад, rrid сказал:

вакцинація від правцю де-факто провалена (За 10 місяців в Україні вакциновано від правця лише 64,8% дітей до року. Охоплення щепленнями в інших вікових категоріях: 18 місяців — 66,4%, 6 років — 46,5%, 16 років — 63%, дорослі — 39,3%), серед тих десятків мільйонів нещеплених, фіксуються десятки випадків на цілу країну, одиниці з них помирають, причому заражаються і ті, хто щеплений.

 

У випадку з КОВІДом - теж не зрозуміло, чи 100% не захворієш, а от по ускладненням і важкості перебігу дані вже, хай сирі, але є, і відсоток "важких" - менший серед вакцинованих. От тільки де ковід, а де правець... Правець - він навіть значно летальніший, але НЕ передається від людини до людини взагалі, а тим більше - повітряно-крапельним шляхом...

Змінено користувачем AgentSmith13
  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Ну, взагалі-то,якщо хочеш жити в СУСПІЛЬСТВІ - треба виконувати встановлені ним правила, і отримувати по шапці за їх порушення... 

Якщо правила дебільні, то і результат відповідний. 

По друге, ти прилітив сюди Італію, Німеччину, франців, США. Навіть Австралію. Чого ти їх порівнюєш з найбільш корумпованою і найбіднішою країною в Європі?

Ти коли будеш вакцинуватися то не забудь підписати бумажку що відмовляєшся від претензій на побічні реакції на вакцину. 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, weldermaster сказано:

Якщо правила дебільні, то і результат відповідний. 

Не подобаються правила?

Чемодан - Вокзал - Урал!

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Zheny@ сказал:

Не подобаються правила?

Чемодан - Вокзал - Урал!

Сам їдь туди.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Серед акцинованих від різних хвороб завжди хворів якийсь відсоток.

:blink:

 

то в тебе є дані щодо захворюваності на правець і летальних випадків ДО введення обов'язкової вакцинації, чи немає?

то в тебе є дані щодо кількості захворілих на правець які були й не були щеплені? і летальні випадки серед тих і тих?

чи тебе просто тішить сам факт наявності заборон?

 

ну, я порівнювати концтабір в Австралії (тут з тобою не можу не погодитись - натуральний концтабір), з:

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

у Німеччині батькам необхідно надавати докази про те, що вони відвідали консультацію щодо вакцинації

чи:

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

У деяких штатах ... людям дозволяють відмовитись від щеплень з медичних, релігійних або світоглядних причин.

і ставити їх в один ряд - це просто абзац :)

Змінено користувачем rrid
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Ти коли будеш вакцинуватися то не забудь підписати бумажку що відмовляєшся від претензій на побічні реакції на вакцину. 

Ти - коли не будеш вакцинуватись, не забудь підписати бумажку, в якій буде вказано - що ніхто, і нічого тобі не повинен...

Держава - запропонувала допомогу, відмовився - нах...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Bliksss сказал:

Ти - коли не будеш вакцинуватись

Я буду вакцинуватися добровільно лише в одному випадку - якщо це потрібно буде для поїздок в ЄС інші країни. Всьо! У всіх інших випадках я релігійна людина ))). Так що не нада нам тут..

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, weldermaster сказал:

Якщо правила дебільні, то і результат відповідний. 

По друге, ти прилітив сюди Італію, Німеччину, франців, США. Навіть Австралію. Чого ти їх порівнюєш з найбільш корумпованою і найбіднішою країною в Європі?

Ти коли будеш вакцинуватися то не забудь підписати бумажку що відмовляєшся від претензій на побічні реакції на вакцину. 

А може, тому в нас країна і є найбіднішою, що всім покласти на правила, і кожен намагається щось постійно "порішати", обійти, перехитрити? Притому від "Васі", який на права здає, чи довідку якусь бере, до найвищих посад... І контрабанда тому така в нас на кордоні, і корупція навіть на "побутовому" рівні всюди - бо навіщо стояти в черзі, як можна дати умовні 50 гривень, і отримати щось ВЖЕ...А те, що бюджет не отримає нічого, і держава скочується в прірву - то таке...

Дебільні правила? Велкам до Індії, де "недебільні" масові збіговиська на фоні традиційної антисанітарії призвели до катастрофи.

До чого тут Франція, Італія і т.д? Нам краще їхній досвід копіювати, чи якоїсь Анголи, М'янми, рашки? Он, у таргана вусатого в сусідній Білорусі - і карантину не було... Давайте зараз, на радощах від спаду захворюваності, відкриємо кордони, і пустимо в країну натовп туристів без не те що вакцинації, а й навіть без тестів? А з Індії  - пріоритетні туристи! І взагалі повний безвіз для всього світу відкриємо, плюс відновимо не просто на 100%, а на 150, авіасполучення, під лозунгом "Ласкаво просимо до України - ні тестів, ні масок, ні карантину, відпочинь, як востаннє!". Боюся, то буде останній рік України, яка вона є - далі ми на карті будемо червоною плямою з жирним таким значком біологічної загрози...

А коли ВІДМОВИШСЯ від вакцини, не забудь підписати папірця з добровільною відмовою від госпіталізації та реанімації, в тому числі, від ШВЛ і кисню...

20 часов назад, rrid сказал:

:blink:

то в тебе є дані щодо захворюваності на правець і летальних випадків ДО введення обов'язкової вакцинації, чи немає?

то в тебе є дані щодо кількості захворілих на правець які були й не були щеплені? і летальні випадки серед тих і тих?

чи тебе просто тішить сам факт наявності заборон?

ну, я порівнювати концтабір в Австралії (тут з тобою не можу не погодитись - натуральний концтабір), з:

чи:

і ставити їх в один ряд - це просто абзац :)

Правець - як ПРИКЛАД було наведено. За все життя жодного разу не чув, щоб хтось ним захворів.

Якщо люди не хочуть захистити себе ДОБРОВІЛЬНО (ще й безкоштовно) - де6ржава мусить вдаватися до якихось обмежень, то як з страховкою на авто - скільки відсотків "пересічних" сказали б "а ну нах ту страховку, вона необов'язкова". Правильно, до 80% точно. А тоді, коли ДТП - "людоньки, лишенько, де ж гроші взяти".

"Концтабір в Австралії" - наслідок того, що там невакциновані проживають, як правило, компактно, і серед них час відчасу спалахують локальні епідемії, в тому числі і смертельних хвороб.

По медичним протипоказанням  - можна не щепитися всюди, за наявності тих протипоказань, встановлених медиками. За "релігійні" - я б давав штраф.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Правець - як ПРИКЛАД було наведено. За все життя жодного разу не чув, щоб хтось ним захворів.

так, як приклад. в тебе немає реальних даних, але ти пишеш, що летальність - до 70%.

я тобі натякав, що там і близько немає 70% летальності, це - одиничні випадки як серед вакцинованих, так і серед невакцинованих (при тому, що більше половини НЕ вакцинуються).

ефективність конкретної вакцини - завищена як не в мільйон разів, то мінімум в сто тисяч.

але для цього треба включити мізки, а не репетувати - "не буду ходити в школу, бо половина учнів не отримали вкрай неефективне щеплення, яке що є, що нема його".

 

7 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Якщо люди не хочуть захистити себе ДОБРОВІЛЬНО (ще й безкоштовно) - де6ржава мусить вдаватися до якихось обмежень, то як з страховкою на авто - скільки відсотків "пересічних" сказали б "а ну нах ту страховку, вона необов'язкова".

як я можу мати польську зелену карту на авто, яка дійсна в Україні, так і в маси людей є антитіла.

крім того, ніхріна держава мені безкоштовно не дає (навіть газ власного видобутку) - я плачу податки. і на медицину в тому числі, яка де-факто не така вже й безкоштовна.

 

спочатку доведи ефективність вакцини, а тоді вже нав'язуй її!

ти перед вакцинацією підписуєш бамажку, що не має ні до кого ніяких претензій, ні в якому випадку (в т.ч. і до суми прос*аних бюджетних коштів), і отримуєш укол, який офіційно підтверджено - засекречений, але в боротьбі за це право - ще й готовий перегризти горло своєму ближньому?

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Дебільні правила? Велкам до Індії

Та шо за день такий??? То на Урал відправляють, то в Індію? )))

  • Ха-ха 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rrid сказано:

спочатку доведи ефективність вакцини, а тоді вже нав'язуй її!

vi57HQC6dZw.jpg

 

scale_1200

 

14366730.jpg

 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Я буду вакцинуватися добровільно лише в одному випадку - якщо це потрібно буде для поїздок в ЄС інші країни. Всьо! У всіх інших випадках я релігійна людина ))). Так що не нада нам тут..

> Я буду вакцинуватися добровільно
> Якщо це потрібно буде для поїздок в ЄС інші країни
Щось тут не так...

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

> Я буду вакцинуватися добровільно
> Якщо це потрібно буде для поїздок в ЄС інші країни
Щось тут не так...

що ж тут не так?

до половини населення вже перехворіли короновірусами, отримали антитіла.

але ж успішні бізнесмени фахівці-політики краще знають, що тільки сертифікат вакцинації, причому тільки певних виробників, дадуть йому матеріальну вигоду тобі "захист", а не вироблені в природній спосіб антитіла твої антитіла не куплять чиновнику та вакцинатору нову яхту

жиди підійшли до цієї "проблеми" досить своєрідно, в плані недопущення сегрегації та утиснення прав - перехворів і не хочеш вакцинуватись - звільняйся з роботи дали зелений паспорт тим, хто одужав, з терміном дії... та-да-дам... до 30.06.2021р., незалежно від того, одужав ти у вересні 2020, чи в червні 2021. пруф: https://corona.health.gov.il/ru/directives/corona-recovered-patients/

така-от вона, єврейська мудрість :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, weldermaster сказано:

Я буду вакцинуватися добровільно лише в одному випадку - якщо це потрібно буде для поїздок в ЄС інші країни. Всьо!

да йух з тобою, чи комусь не пох що з тобою буде? раніше крякнеш - більше свіжого повітря залишиться для нормальних людей.

4 годин тому, weldermaster сказано:

Всьо! У всіх інших випадках я релігійна людина ))). Так що не нада нам тут..

релігійна людина... як релігія називається? "мормон сороковський"? чи - "свідок білочки третього дня"?

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

да йух з тобою, чи комусь не пох що з тобою буде? раніше крякнеш - більше свіжого повітря залишиться для нормальних людей.

Ти ще напиши що всі хто вакциновані відразу в рай попадуть. А не вірні, антивакцинщики, горітимуть в пеклі. 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ти ще напиши що всі хто вакциновані відразу в рай попадуть. А не вірні, антивакцинщики, горітимуть в пеклі. 

я ж написав - пох, від слова - зовсім.

Дело помощи утопающим — дело рук самих утопающих. ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...